0 oy
154 göst.
Aile kategorisinde (1,271 puan) tarafından

Kızlar bebeğim 1 yaşında. Yemesi güzel. Uyku probelimimiz var gece çok sık uyanır. Hala anne sütü alıyor. Baba mama diyor sadece. Bazı hareketlerimi taklit ediyor. Evde neredeyse bütün eğitici oyuncaklar var. Onlarla vakit geçiriyoruz serin olduğunda balkona çıkıyoruz kuşlara kedilere köpeklere bakıyoruz. Kediler nasıl ses çıkarır köpekler nasıl ses çıkarır dediğimde ikisini de taklit edebiliyor. Söylediklerimin bazılarını anlıyor. Hadi parka gidelim diyorum gülümsüyor parka gitmeyi sevdiği için. Günde en az iki defa parka gidiyoruz marketlere gidiyoruz hoşuna gidiyor. Sık sık aile ziyaretleri yapıyoruz gezmeye gidiyoruz farklı insanlar görüyor. Henüz yürümüyor bir haftadır çok güzel emeklemeye başladı. Kulaklarını burnunu göbeğini saçlarını dilini ellerini ayaklarını soruyorum gösteriyor. Beni korkut diyorum boh diye bağırıyor :) yürüme arkadaşı ile yürümeyi çok seviyor. Yalnız kitap okuma alışkanlığımız yok hareketli kitaplar ve sesli kitapla çok güzel oynuyor ama. Arada da malesef egitici videolar açıyorum baş edemedigimde. Size sorum şu. Bebeğimi iyi bir insan olarak yetiştirmek istiyorum öylesine büyütmek değil de biraz bir şeyler katmak istiyorum. Faydalı şeyler yapmak istiyorum bebeğim için. Tavsiyeleriniz var mıdır? Bunun için sizler neler yapıyorsunuz?

2 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Namaz.kil mesala seni görsün arada kuran goster ilahi dinlet sonra bazen camileri gezdir ben bunlari yapiyorum senin yazdiklarindan haric hepsini bizde yapiyozzz 
(1,271 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm yapıyorsunuz elbet. Ben gelisimine katkı daha nasıl sağlarım onu düşünüyorum. Dediklerini dikkat alicam teşekkürler
tarafından
Bu soylediklerimde gelişimle ilgili canim ruh gelisimii
-Reklam-
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Bnm de bebeğim 1 yaşında cnm bu dediklerini yapmaya çalışıyorum kitap okuyorum evde aktiviteler hazırlıyorum sulu boyama kitabı kalem veriyorum ciziyor kafasına göre:) maşallah iyi senn bebeğin de. Evde aktiviteler hazırlaysbilirsin internetten araştırıp 
(1,271 puan) tarafından
Bakcam cnm teşekkür ederim

İlgili sorular

+3 oy
4 cevap 132 göst.
13 Aralık 2022 Aile kategorisinde Muhammed.mirac (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 51 göst.
0 oy
8 cevap 117 göst.
15 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Azracan11 (880 puan) tarafından soruldu
0 oy