0 oy
75 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (197 puan) tarafından

Değerli anneler size bir sorum olacak bebeğim meme tutmuyor mamaya alıştığı İÇİN dolayısıyla gögsümde süt akıo ne zaman durur sağım yaptım döktüm bebek sütü içmio çünkü göğüslerimde mastitt olmasın diye ne yapmalıyım bide bu göğüsler ne zaman küçülür:( 80 takıyordum şimdi 90 oldu göğüslerim bari bebeğim emseydi bu kadar üzülmezdim :(

3 Cevaplar

0 oy
(3,832 puan) tarafından
Sağım yaptıkça süt gelmeye devam ediyor canım eczanede ilaç satılıyor iki gün içiyorsun süt kesiliyor bi sor istersen
-Reklam-
0 oy
(2,098 puan) tarafından
Sağdığın sütü biberonla da mı içmiyo canım bi emzirme eğitimi alsanız keşke 
(197 puan) tarafından
Canım benim yengem sordu bunu benimkide emmiodu cok sukur 10 dk da olsa emio
(2,098 puan) tarafından
Sütünü süt saklama torbalarına koyup muhafaza et canım - 18 derece soğuklukta 1 seneye kadar saklana biliyo aklı biraz daha yemeye başladıkça verirsin içer içindeki vitamini alsın çocuk bide bugün denk geldim içmediiği sütleri banyo suyuna karıştırıp süt banyosu yaptırabilirsiniz diyodu :)
(197 puan) tarafından
Mantıklı cnm
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Canim ne yaptıysam benim çocuk da mememi tutmadı gosguslerin şimdi büyük olur ilerde küçülür normale döner merak etme dr sor sütüne katılan mamalar oluyor o sana bilgi verir sütünü dökme yazık mesela ben aç birakiyodum iyice ackiyodu öyle öyle kendi sütüme alistirdim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 74 göst.
8 Kasım 2023 Diğer kategorisinde SnurT (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 121 göst.
19 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Trknkrc (296 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 135 göst.
17 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 123 göst.