0 oy
297 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
3 yaş olmasina 3 ay var kuzum kac gundur ishali kusmasi var gozumun onunde eridi hastaneye de goturduk kac defa ilac serum flan ama fayda etmedi arrik az once ooturdum agladim neşesi yok zayifladi mutsuz :(( mide bulantisi icin onerdiginiz bisey varmi canlarim

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun mervecim ya 
tarafından
Kıyamam ya canım benim rabbim şifasını versin insalalh
tarafından
Allah razi olsun canim❤️
tarafından
Hepimizden:* bu arada profil senmisin:)
tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
tarafından
Maşallah maşallah çok güzelsin vala :) <3
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbım acil şifalar versin inşallah 
tarafından
Cok tesekkur ederim balım
0 oy
(264 puan) tarafından
Rota aşısı felan yaptırdınız mi ishal demişsin ya o açıdan dedim olabilir kan tahlili vs yapmışlardır sanıyorum virüs olma ihtimali sebebiyle sevdiği şeylerden katı şeyler özellikle yedirmeye çalış inşallah en kısa zamanda iyileşir Allah şifa versin çok geçmiş olsun 
tarafından
Canim tahlil yaptrdik kaninda enfeksiyona rastlanmadi doktor salgin dedi ama gecnedi kacgundur cok tesekkur ederim canim
(264 puan) tarafından
Aynen salgın olabilir canım malum ülkenin durumu ortada benim kızımda öyle 10 gündür hasta ara ara bı iyileşti bı ateslendi kuzenlerinden geçti onada olacak varsa oluyor işte bize kalan çok dikkat etmek Allah yardımcımız olsun rica ederim canm
tarafından
Amin amin canim coxuklar hasta olmasin rabbim hepsine sifa versin
(264 puan) tarafından
Aminnn gerçekten öyle canm
0 oy
(12,481 puan) tarafından
Nane limon bulantıyı bastırır canım azcık tuzlu ayran da

Çok geçmiş olsun bizde geçirdik oğlum hala iştahsız kızım ağır geçirmedi şükür 
tarafından
Ahh emoscum icse yapcmda agzina hicbisey surmuyo sizede cok gecmis olsn cnm
(12,481 puan) tarafından
Kıyamam yavrum Ya zorlama o zaman canım
Teşekkür ederim
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım . İsali için muz falan yedirdn mi 

Bulantı için de nane icirebilir sin biraz şeker ve limonla 
tarafından
Kuzum muz ve haslanmis patates veriyorum ama bise durmuyoki midesinde heken cikariyor npicagimi sasirdim
(2,972 puan) tarafından
Bı nane kaynat içir canım belki rahatlar çok geçmiş olsun ya
tarafından
Sabah yapicam inslalah smdi uyuyir
(852 puan) tarafından
Hastaneye götür serum takılsın iyilesene kadar sıvı kaybı şu an çok ciddi
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Oyy kıyamam ya çok geçmiş olsun canım 

Hemen toparlar inşallah 
tarafından
Cok tesekkur ederim canim benim
0 oy
tarafından
Çocuklar hasta olmasın ya benim kızımda hasta salgın var canım Allah tüm hasta çocuklara şifa versin
tarafından
Amin amin canim keske ben hasta olsam onlar hep iyi olsa butun coxuklara rabbm sifa versin
tarafından
Amin canım benim
0 oy
(1,733 puan) tarafından
Ayva yaprağı çayı ishale birebir canım da acaba enfeksıyon mu var ki yada rota falan olabılıir mi başka doktora goturseniz keşke ya vücut susuz kalır mide bulantısına metpamıt dıye bı ılac var ama çocuklarda kullanılıyor mu bılmıyorum bol bol sıvı tuketın kuzucuğa çok üzüldüm çok gecmış olsun 
tarafından
Blmiyorum ki canm rota olsa kanda cikmazmiydi cok tesekkur ederm cnm vala. Su veriyorum bol bol
(1,733 puan) tarafından
Canım sız başka hastaneye götürün anlamamış olabilirler ıshal sıkıntı ya buarada metpamide baktım da senın çocuğa uygun degıl asla verme
tarafından
Gecmese daha goturcz vala
(3,156 puan) tarafından
Rota kanda çıkmaz kaka tahlili yaptırmak lazım ordan belli oluyo vakit kaybetmeden gidin hastaneye
0 oy
(119,001 puan) tarafından
gecmis olsun mervis salgin var son 2 aydir
tarafından
Tesekkurler sevdos. Ne salgin hemde gozumun onunde eridi yavrum
(119,001 puan) tarafından
kuzeyde oyle
tarafından
Gecmis olsn cnm
0 oy
(852 puan) tarafından
Ya canım bağırsak için probiyotik veremdi mi doktor salgın deyip bıraktımi öyle...canım birnyemek kasigi yoğurda bir tatlı kaşığı nişasta karıştır bunu yedirmeye calsitjr ishale iyo geldiğini duydum ..muz yedirmeye calis patates pirinc bunkar hep ver yani bir cay kasigi da yese kar

En önemlisi bol bol su bol.bol su

Bide şunu merak ediyorum hazır su mu kullanysun çeşme suyumu yoksa arıtma falan var mj
tarafından
Saolasn cnm denicem❤️hzir su ama yeni aldk oncesnde cesme suyu
(852 puan) tarafından
Çeşme suları ishald sebeb oluyo cnm artma taktr veya hep hazır şu kullan
0 oy
(146 puan) tarafından
Bal ver benim 2 çocuğumda ishal kusma geçirdi bı günde 16 defa kustu bal yerde bal ver o rahatlattı geçti şükür 
tarafından
Tamam canim denicem

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 315 göst.
28 Ağustos 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meryem Ana (507 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 308 göst.
8 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevcanyurdada (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 70 göst.
0 oy
5 cevap 277 göst.

377,324 soru

11,291,785 cevap

34,710 kullanıcı

...