0 oy
1,023 göst.
Aile kategorisinde (179 puan) tarafından
Arkadaşlar kocam ailesinin veya benim ailemin yanında veya başka kişilerin yanında sürekli beni aşağılıyor sürekli dalga geçer vari konuşuyor. Bu durumdan artık çok bunaldım 13 haftalık gebeyim artık daha da zoruma gidiyor.  Ne dersem diyim anlamıyor hep sen alingansin sacmaliyorsun diyor . Artık ağlamaktan bıktım bebek doğmadan 13 haftada psikolojisi bozuldu . Bu yazıyı bile ağlayarak yaziyorum . Bu işi. Sonu boşanma mı olacak . Sevgimi böyle böyle eritiyor çok mutsuzum ne yapacağım 

29 Cevaplar

0 oy
(2,671 puan) tarafından
Ne diyor mesela dalga geciyor kendiyle dalga geçsin bide kaynann gulun yanımda yapıyorsa diyelim eltin kaynin gorumcemde öyle yapar yani derzaten kocası dalga geçiyor biDe gecek diye 
(179 puan) tarafından
Evet o şekilde zaten. Herşeyle dalga geçiyor herşey . O an konu neyse bir şekilde bana getirip aşağılamaya çalışıyor
(2,671 puan) tarafından
Ayy niye öyle yapıyor acaba herkese mi öyle genel yapısı mi oylr
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sende onla dalga geç
0 oy
tarafından
Büyük ihtimalle eşin narsist Allah yardımcın olsun
(179 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
tarafından
En son bu yüzden patladım aynı şekilde banada yapıyordu eşim kaç kez söyledim başkalarının yanında yapma şaka olmuyor diye anlamadı en son büyük kavga ettik annesigile geldi söyledim ya sizin yanınızda böyle böyle diyor ben ne yapıyım dedim. Ondan sonra yapmadı birde arkadaşlarının yanında ben yaptım nasıl bozuldu. Oymuş bir daha yok yapmadı 
0 oy
tarafından
Ne konuda alay ediyor ? 
0 oy
tarafından
Sende onunla dalga geç baksın bakalım nasıl oluyormuş tepki verincede söylersin yaptığı terbiyesizliğin karşılığı olduğunu. 
0 oy
tarafından
Aynısını yap hatta daha fazlasını yapki anlasın
0 oy
tarafından
Ne gibi mesela 
0 oy
(183 puan) tarafından
Terbiyesizlik ve saygısızlık, sevgiyi de bitiren şeylerdir. Sevgisizlik yuvayı da bitirir. Eşinin derdi ne bilmiyorum ama kesinlikle aynı şeyi yapman taraftarı değilim çünkü böyle karşılık vermek olayı daha da laçkalaştırır ve iş içinden çıkılmaz bir hal alır. Zaman içinde sende de sınır kalmaz ve sonra iki yabancının aynı evi paylaşmasına döner bu ilişki. Yürütmeye yürütürsün, senelerce devam eder bu evlilik ama seneler sonra kendini ruhsal ve sinirsel anlamda tanıyamaz hale gelirsin mesela. Yapılabilecek tek şey senin ailenden arkanda duran birinin ( baba gibi, varsa abi gibi) eşine ayar vermesi, onu bir kendine getirmesi. Normal zamanda bile sana saygısızlık yapmaya hakkı yokken, sen onun çocuğunu taşıdığın zamanlarda gözünün içine bakması lazım.
(179 puan) tarafından
Yorumunuz için teşekkür ederim haklısınız

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 208 göst.
6 Temmuz 2023 Aile kategorisinde sweetlady (632 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 199 göst.
14 Aralık 2023 Aile kategorisinde Linkin (15,451 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 304 göst.
27 Nisan 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu