0 oy
993 göst.
Aile kategorisinde (179 puan) tarafından
Arkadaşlar kocam ailesinin veya benim ailemin yanında veya başka kişilerin yanında sürekli beni aşağılıyor sürekli dalga geçer vari konuşuyor. Bu durumdan artık çok bunaldım 13 haftalık gebeyim artık daha da zoruma gidiyor.  Ne dersem diyim anlamıyor hep sen alingansin sacmaliyorsun diyor . Artık ağlamaktan bıktım bebek doğmadan 13 haftada psikolojisi bozuldu . Bu yazıyı bile ağlayarak yaziyorum . Bu işi. Sonu boşanma mı olacak . Sevgimi böyle böyle eritiyor çok mutsuzum ne yapacağım 

29 Cevaplar

0 oy
(66 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Tavrını koy canim rahatsız olduğunu söyle bir daha yaparsan bende yapacağım de ve de yap ta yani ağlama güçlü ol kabul etme söylediklerini
-Reklam-
+3 oy
(12,492 puan) tarafından
Sende aynısını ona yap anlasın dalga geçmenin nasıl olduğunu 
(179 puan) tarafından
İnşallah anlar inşallah
(1,160 puan) tarafından
Çok doğru yazmış arkadaş
Sende onunla dalga geç kolların ne kadar ince çok güçsüz duruyorsun
Göz kenarların kırışmış  boyun ne kadar kisaymis ya da işte boyun mu kısaldı
Ya da bir iş yaparken  yapamamış gibi yorumlarda bulun o rahatsız olsun
Sen o ne derse tersini şöyle sana yakışmamış bu kıyafet vs derse  AA o zaman kesin yakıştı çünkü senin zevkin çok kötü de
Sinir olsun o ağlasin sen niye temizlik anlayışı sadece duş almak olan bir erkek yüzünden canını sıkıyorsn ya güçlü ol
(179 puan) tarafından
Evet bu programın bu kadar ise yarayacağını düşünmemiştim . Ablalarimla kardeşlerime dertleşmiş gibi rahatladım hepinizden Allah razı olsun
(1,160 puan) tarafından
Ne demek canım her zaman
0 oy
tarafından
Çok net tepkini köy ortaya hemen boşanmaya gwtrme ama sert davranabilirsin ve soğuk 
(179 puan) tarafından
Artık istemeden soğudum . Çok net tavır koymadan anlayacak biri değil . Kaybetmeden anlamıyor
0 oy
tarafından
Rabbim kocana akil ihsan eylesin hamile bir insani nasil böyle üzüyor
(179 puan) tarafından
Başkalarına karşı çok merhametli aşırı anlayışlı ama bana karşı bam başka biri
tarafından
Üzülme baci dimdik dur belki senin üzülmen onun hosuna gidiyor
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Aynısını ona yap tatlım bakalım ne tepki gösterecek 

Ve başkalarının yanında sana hakaret ettiğinde sinirlenme belki de senin sinirlenmenden zevk alıyordur 

Umurunda değilmiş gibi yap
(179 puan) tarafından
Bunu hiç düşünmemiştim . Sakın kalmayı denicem
0 oy
(784 puan) tarafından
Böyle hanzolara ömür vermeyin diyecem de öyle kesip atmak keşke kolay olsa 
(179 puan) tarafından
Evet keşke kolay olsa ama kendi huyumu bilirim . İki sene oldu evleneli ama tak etmesine az kaldı . Tak edince artık gözüm kararacak hiç bir şeyi görmeyip gideceğim. O zamana kadar vakti var değişecek mi bilmiyorum. Veya bir insan değişir mi onu da bilmiyorum.
(784 puan) tarafından
Duzeltemezsin... Karakterinde yoksa boş canım akşama kadar davul zurna çal yine boş
(179 puan) tarafından
Değişmez kimse dimi :(
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Nasıl  dalga geçmek kişiliğinden mi vuruyor yoksa fizik boy ve kilodan mı
(179 puan) tarafından
Herşey aklınıza gelebilecek herşey . Dağınık iş yapmaz der ütü yapmaz der. Kilomla dalga geçer . Daha bir sürü şey . Ve biz göya aşk evliliği yaptık . Öyle iltifatlar ederdi evlenmeden hayran hayran konuşurdu. Ev işinde aşırı titiz olmama rağmen yer bir tuğ görse supurmedin mi silmedin mi hep boyleisn gibi yersiz bir sürü şey söyler
(2,835 puan) tarafından
Allah'ın ayısı tepkini koy fırsat verme  ne kadar susarsan o kadar çok ezilirsin ailen birşey demiyor mu hele ailemin yaninda bana birşey desin onu gebertir ki çok şükür eşim öyle biri değil herzaman över
(179 puan) tarafından
Ailem ona hiç bir şey demiyor . Eğer dayanamayack gobiysen gel diyor sadece
0 oy
tarafından
Niye ağlıyorsun ki o asagiladikca sana çekmişim ... Ekmeğini yedim ya de o anda .. üzüm üzüme baka baka kararır de ... Amannnn sizde de bir çeşme  anca ağlıyorsunuz kız ağzınız var başka şeyler olsa altta kalınmaz ver cevabını  bir daha yapmaz 
(179 puan) tarafından
Keşke laftan anlasa yani ailesi beni öyle çok sevmez . Kaynanam bile çok ablasamaz benle ama onun yanında bazen o kadar abartıyor ki o bile o kadar da değil oğlum gelinim diyor
tarafından
Sen orda iki boz bak bakalım diyor mj
(179 puan) tarafından
İnşallah gerçekten bu durumdan çok bunaldım. Psikolojim bozuldu kötü biri olduğumu düşünmeye başladım
tarafından
Yav niye kötü olasın senin muhteşem olman agirlarina gidiyor
(179 puan) tarafından
İlk evlendiğimiz zaman bu kadar güzel ev idare edeceğini düşünmemiştim. Bu kadar güzel yemek yapacağını düşünmemiştim. Bu kadar titiz olduğunu tahmin etmemiştim diyen adam bana bunları söyler oldu
0 oy
(119,326 puan) tarafından
bi kaynar su dokecen assagarken bak bi daha agzini aciyomu
0 oy
(1,059 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin. Boyle olunca noluyo yapınca ne geciyo eline
(1,343 puan) tarafından
Egosunu tatmin ediyor canım daha ne olsun. Karısını malzeme yapıyor aleme hıyarto kusura bakma konu sahibesi.
(179 puan) tarafından
Bilmiyorum
0 oy
(8,326 puan) tarafından
Aynısını sende ona yap rezıl et orada en sınır oldugum tip
(179 puan) tarafından
Genel olarak sabreden biriyim . Sabredip en sonda patlarım. Patlayınca herşeyi silip atıyorum.
0 oy
(11,217 puan) tarafından
madem sozden anlamio aynidini yap
(179 puan) tarafından
Çoğu kişi böyle demiş deniycem inşallah anlar inşallah işe yarar
0 oy
(587 puan) tarafından
Sana vereceğim tek tavsiyem ağlama doğduktan sonra bebekde öyle oluyor sürekli ağlıyor 
(179 puan) tarafından
İnşallah öyle olmaz çünkü aglamazsam çok içime atıyorum bu sefer çok kötü oluyorum
(587 puan) tarafından
Emin ol bebeğinin sürekli ağlaması kqdr kötü eziyet bişey yok
(179 puan) tarafından
Doğrudur haklısınız
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Bosnamak için bir sebep değil bu ama bunun yanlış olduğunu sürekli gözüne şok.. kaynanan ve kendi ailen bunu gördüğü halde susuyor mu yaptığın yanlış demiyor mu
(179 puan) tarafından
Ailem bana söylüyor biz karışmıyoruz siz iyi biz kötü oluruz sonra diyor. Ama dersen ki ben dayanamıyorum bu duruma çok gel arkandayiz diyor .
0 oy
(4,390 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun 
0 oy
(852 puan) tarafından
Ne diyo mesela
(179 puan) tarafından
Bugün en son olan olay. Teyzesindeydik. Muhabbet bir şekilde ev işlerine geldi . Döndü teyzesine beni gösterip bu mesela çok dağınık teyze . Ev işini de canı isterse yapar evde hep ben yapıyorum dedi. Öyle kendinden emin konuşuyor ki kendimi sorguluyorum
tarafından
"Evet ben evin hanımıyım, seni de hizmetçi tuttum kendime" desene kız
0 oy
(13,067 puan) tarafından
Eşim ailesinin yanında dağınıksın diye laf etti güya lafı pasaklısın demeye getiriyordu ki eve gelince bi güzel kavga ettim ailesi var vs dinlemem seni çok pis bozarım dedim ki bilir beni dilimin ayarı yoktur ayni şeyi bir daha tekrarlamadi 
(179 puan) tarafından
Kaç kere kavga ettik bundan sebep iki sene oldu ama yok anlamıyor. Hep ben suçluyum hep lafı napıyor ediyor öyle bir yere getiriyor ki kendi haklı çıkıyor
0 oy
tarafından

Sende ona yap kız ayyy nasıl sinir oldum 

Değmez göz yaşına ağlama lütfen <3

(179 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(986 puan) tarafından
Ağlamak nedir ya.bak 11senelik evliyim.cok şey yaşadım,tek bir kere kocam yaşım hakkında konuştu..onsan iki yaş küçük olduğum hâlde ondan büyükmusum göya.dalga geçer gibi dedi.umursamamis gibi yaptım.heya senin gibi çoluk çocuk la uğraşıyorum dedim.

onu öyle bozdum.eve geldik, yüzüne bakmadım.o.bnle dalga geçmek neymiş gösterdim.biraz güçlü ve karalı ol.
(179 puan) tarafından
Ama benim aklıma diyecek hiç bir şey gelmiyor o an . Üzüntüden ne diyeceğimi bilemiyorum
(986 puan) tarafından
En fazla aman güleyim de boşa gitmesin de yâda arkadaş çok şakacı dersin.ama evde iyreniyormussun gibi davran.espirilerinin iğrenç olduğunu düşünsün:)
(179 puan) tarafından
İnşallah yapabilirim
(986 puan) tarafından
Yaparsın yaparsın.hatta aranız iyi olunca normal konusunca sen onun sana yaptığı şeylerin aynısını aynı şeyleri komiklik yapıyormuş gibi yap.ayy ne kadar da çok saçmalıyorsun bazen.yani bitek kızınca değil tatlı tatlı sohbet yaparken bile araya sikistir.biksin yani;)
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Ağzının ortasına kürekle vur mecszi anlamda dedim tabi sen daha çok aşağıla onu. Anlasın. Anlsr inşallah 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 207 göst.
6 Temmuz 2023 Aile kategorisinde sweetlady (621 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 169 göst.
14 Aralık 2023 Aile kategorisinde Linkin (15,212 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 286 göst.
27 Nisan 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 108 göst.