0 oy
432 göst.
Aile kategorisinde (77 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar kusura bakmayın az önce size cevap vermedim 

Kayınpederim aradı onca saat eşim aramadı beni güya 10 gün gelmeyecekti işten gelmiş eve bu sefer telefonu direk anneme verdim kayınpederim anneme kızarcasina bağırdı annem de bağırdı dedi senin kızının suçu değil senin suçun dedi anneme annem de dedi madem benim suçum ( yani güya kızının arkasında durdun diye kızın eve gelmiyor ) benim annem de dedi madem benim suçum kızım da yanımda kalacak gelmiyor oda dedi eşin evde  mi annem de dedi hayır bu sefer oda dedi tamam kes eşin gelince gelecem arkadan bir ses duydum eşimin sesiydi gözü dönmüştü bağırdı kayınpederim de kızdı ona annem de yüzüne kapattı eşim mesaj attı sen benim için bittin gelme artık evime dünya ahiret bitti artık diye cevap vermedim bu arada eşimle aramızda 13 yaş var yaşım 19 :( babam geldi şimdi meseleyi birde benden dinleyecek annem beni göndermiyor ama babam git hatır için diyor bu üç oldu gitmeyecem bana dua edin yarın da onlar gelecek konuşmak için 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
O nasıl kayınpeder Allah aşkına olay ney bilmiyorum ama bir kayipederin yapması gereken ortalığı düzeltmek nasıl senin annene kes falan diyor bence gitme az süründür hadsiz 

Valla elli tane kocayı 1 anneme değişmem ...net..
tarafından
Aynn öyleee
(7,768 puan) tarafından
Kız önceki postuna baksana aynı köydeki annesine gitti diye olay saçmalığa bak yaa
Soran arkadaşım sakın dönme sni aciz bilmesinler dik dur sakın gitme sen köle değilsin
(77 puan) tarafından
Babam benle konuştu bana diyor net ol kızımın mutsuz olmasını istemiyorum kararlıysan iyi düşün sabaha kadar vaktin var ben kızımı bosuyorum bitti desem sen ilerde istesen de olmaz geri dönüşü yok ona göre karar ver her seçimde arkandayım diyor
-Reklam-
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Ailen yanında ise gitme sakın bir kayınbaba gelinin annesine bagiramaz bu saygısızlık .. zaten eşinin ve ailesinin yaptığı da cahillik ..biliyorum seni postlarından kimseye yüz verme ne güzel ailen yanında dimdik dur 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Allah aşkına önceki postunds yazfım ne varki aynı yerdesiniz hafta da 1 gitsen nolcak iş bu raddeye gelmiş. 
0 oy
tarafından

Annenle baban seni neden 13 yaş büyük birine verdi kuzum. Ya kendi annemi düşünüyorum. Öğretmen kadın ama bacaklarımı kırar saçımı başımı yolar eve hapis eder yinede vermez. Hadi sen küçüksün ailen geçmedimi önüne. Bak şimdi muhatap olduğunuz insanlara. Yazık kuzum yaşın çok küçük ya 

0 oy
(7,193 puan) tarafından
Eğer bu şekilde gidersen biraz zor anne evine ugrarsin haberin olsun . Allah yardımcın olsun eşinde kendine gurur yapmış belli kesin anası da verdi gazı bu hale getirdi... Yazıklar olsun yuva yikanlara ... Bu kadin ağaç kavugund yetişmedi bir evlat ne zorluklarla yetiştiriliyor ne demek ya haftada bir gün gittiğin için sorun oluyor pis hadsizler 
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Ohooo karşı taraf nasıl çirkef iş oyle. Guzel kardeşim senin için o kadar hayırlı bir olaylar olmus ki. Kurtuluyorsunuz ailecek bence hadi gozunuz aydın. Artık ne sizden ne de ailesinden bi cacık olmaz. Hakkınızda hayırlısı olsun hepinizin canım 
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Çok ezilirsin küçüksün gitme..
0 oy
(1,448 puan) tarafından
Ay hayatımda böyle saygısız insanlar görmedim nasil bi üslup bu ya yemin ederim sinirim bozuldu sanki namussuzluk yapmışsın esin de p.islik herif kendini ne sanıyor hallere bak.
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Basit bir ornek vereyim mi babam yok boşandılar ve o zaman bu zamandır görüşmeyiz. Eşimle kavga ettim hatta kaynanamlar falan da girdi işin içine annemler gecenin bir körü gelip beni aldı. Annem kayinpederimi aradı konuşuyorlardı kaynanam arkadan (annemle konuştuğunu farketmediği için) elalemin kızını koruyacağına kendi oğlunu koru dedi. Annem noluyor dedi birşey yok dedi ama annem duymuştu. Sonradan haberi geldi tabi kaynanam arkamdan atıp tutmuş. Annem kayinpederimi aradı kerhaneden karı alsanız böyle laf edilmez yollamıyorum kızımı dedi ağzına geleni de söyledi kayınpederim sadece kız senin göndermemek elinde benimde kızıma böyle deseler bende göndermezdim dedi. Bir konuda tartışsak kayinpederimi cagirsam haklı veya haksız olayım farketmez benim destekcim olur baba ya hani ! Kıssadan hisse alsınlar paylarını. Öyle kayınpederim alnını karışlarım.

Hem güzel kardeşim 1 değil 3 5 değil 13 yas... zorla mı verdiler kendin mi istedin ah kuzum zorun neydi ? 
0 oy
tarafından
Kuzum gozunu seveyım gencecıksın bu yaşta nıye evlenıyosun hadı evlendın nıye kaynananın ynında kalmaya razı oluyosun ya
0 oy
tarafından
Annene ne hakla öyle konuşur 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 412 göst.
27 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 310 göst.
0 oy
14 cevap 462 göst.
11 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu