0 oy
242 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar ben bugün üzgünüm ... Komşumun evi satılmış malum kiracının evi yok .. mahallesi yok ... Adresi yok ... Okulu yok ... Neyse .... Ev buldular 1..400 e giriş kat küçük bayağı ... Ve yarın ev temizliği yapılacak ..5 yıldır komşum ve bacimdan öte .. pencereden pencereye ipimiz bile var birbirimize yemek veriyoruz limon ekmek ... Eksik neyimiz varsa ... Hergun camdan konusuruz dertlesiriz bir sorunumuz olsa koşarız birbirimize ... Ayrım asla yapmam bilgi amaçlı o Kürt ben türküm ... Muhteşem bir arkadaş ve uzağa taşınıyor çok üzgünüm yakın olsa yine git gel yapardık ama uzak olunca belki 3 ayda ancak giderim iki çocukla zor olur ... Ama her zman Allah razı olsun diyeceğim çünkü gönlü sofrası eli hep açık bir insandi dili dualı fikirleri güzeldi gidiyor ama  telefonda konuşuruz yinede komşuluk gibi olmaz .. arkanızdan Allah razı olsun denmesi ne güzel ben ondan razıyım Rabbimde razı olsun 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Günaydın kizlar bugün temizliğe gittiler oy içim yanıyor kizlar içim :( bugün espri yapmican karmaşık cümlelere de a eydi be beydi c ceydi d deydi cumburleydi çap cup yazmicam  :( ama bazılarına dayanamaya bilirim özellikle kaynanali saçma olanlara :) 
(4,101 puan) tarafından
Haajaja espiri yapmicam deyip yapman:)
tarafından
Ya Selma karışık kız duygularom napimmmm yapmadan duramam ben
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ne güzel dostluk kurmususnuz 
tarafından
Evet busram ya çok çok güzeldi yüreği güzel insanlar iyiki var
0 oy
tarafından
senin bu siirlerin nedeni belli oldu.. ne guzel komsun varmis malesef biz fe o da yok, yine gorusursun telefonla..

dipnot. terorist dusuncesinde olmayan kurtlerin hepsi turk..
tarafından
O candır ya ..., He ya dertli şarkılar aklıma geliyor dert ortağım gidiyor resmen işte kiraciligin gerçekliği de bu ... Bir yerde kalıp alışınca hop başka yere kimse kimseye acımıyor
tarafından
oyle malesef.. bu devirde ev sahibi de olmak cok zor Allah yardim etsin
tarafından
Amin cümlemize askim
(4,889 puan) tarafından
Teröristlerin düşüncesinde değilim türkleri de severim ama biz kürdüz türk değil yani ırkımız bu.
tarafından
Balimmm evet canim ırk olarak Kürt dedim bende ama harbi ve çok tutkun insanlar çok seviyorum ben :)
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Masaallah size ne guzel anlatmışsın ahiret kardeşi olmalı insanın şu dünyada..
tarafından
Demi kız hem birbirimize örnek hem kötülük yok ❤️ inşallah herkes öyle olur
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Ne guzel canım boyle guzel konusup arkasından uzuluyorsun.Seninki komsu değil harbi  kardeş olmus artık. Malum kan bagı bile artık sahici değil. Gonuller bir olduktan sonra Fizan da da olsa ayrılmazsınız canım. Allah daha iyisini versin inşallah. Hem sana hem ona hem de benim gibi komsusuzlara ::)))) 
tarafından
Amin amin ağzından bal akıyor yaaaa ..... Öyleydi vallah her dertte kosardik birbirimize
0 oy
(6,721 puan) tarafından
Sen cok güzel kalplisin.❤️ Postlarina sık sık denk geliyorum. Sen iyi olunca karşı tarafta bazen iyi olabiliyor. Bizlerinde böyle komşusu olsa ne güzel olur. Benim kimsem yok ☹️
(6,721 puan) tarafından
Evet dün buradaki kizlardan duydum bende tasiyorlarmis. İnternetten baktim hic doğru düzgün ev yok uyguna hep uçmuş arkadaslarini aradi sordu benimki 3.000 den asagi ev yok dedi birkaç kişi. Oda zaten 6000 7000 maas alacak cok zorlardi bizi ☹️
tarafından
Zor canım onun yerine ev kredisi öde daha iyi yani en azından evim olur deriz
(6,721 puan) tarafından
Bencede kuzum insanin zoruna gidiyor o kadar parayi kira icin vermek
tarafından
Evet ya önceden en pahalıya ben oturuyordum şimdi piyasaya göre ben ucuza oturuyorum bana göre hala pahalı. .. kimse itiraz etmiyor yükseliyor ve sözleşme yapıyorlar çıkarırım sizi diyor kiracıya tehdit ... Halbuki cikaramaz vermem deseler ... Bana 200 lira zam yapacaktı dedim ki 50 TL yapacaksın dedim olmaz iki yüz ne dedim size mi verelim biz mi yiyelim dedim ... Eşim eve gelince ya cikarirlarsa bizi dedi m.. cikaramazlar dedim ben aylık düzenli ödüyorum kendilere laf söz getirmiyorum kavga dövüş yok hafi bulsun bakalım benim gibi ..... Ama ortalık öyle bir olacakki 6 binlik eve giren ödemeyecek kirayı oturacak evde öyle kavgalar çıkacak nereye gidiyor sonumuz bilmiyorum
(6,721 puan) tarafından
Oha 200 ne ya manyak adam. Bende oyle biliyorum kolay kolay kiraci cikartamiyor artik kimse. Kafaların a göre zam yapıyorlar. Firsatcilar hepside. Annemler burda 500 e oturuyordu 650 yapmışlar kirayi %30 zam geldi demişler. Bende oyle birden arttirilmaz dedim ama beni dinlemediler. Hâlâ ayni yerde oturuyorlar. Allah yardımcımız olsun kirada oturmakta zor ev almakta ikiside zorlasti artik☹️
0 oy
(119,170 puan) tarafından
uzuldum yaa          
tarafından
Bende aşkım ya hemde nasıl ağlamamak için tutuyorum taşınırken vedalasirkn aglicam
0 oy
tarafından
Böyle komşu bulmak da zor artık millet Bi allahın selamını bile vermiyor 
tarafından
Sen iyi olursan Rabbim cikariyor karşına

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 170 göst.
23 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 456 göst.
23 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu