0 oy
253 göst.
Aile kategorisinde (36 puan) tarafından
Merhaba

Kendimi çok kötü hissediyorum umarım uyumayan çıkar.

Eşimle iki hafta önce tartıştık sonra tokat attı bana aradan zaman geçti özürler falan barıştık ama ben öyle sanıyor muşum aradan bir hafta geçti hala aynı geç geliyor sohbet yok ama cinsellik diğer herşey devam ediyor bende ***** gibi herşey geçti sandım meğer içinde birikiyormuş. Şehir dışına gidecek bende annemlere gideyim sen gelene kadar deidm olay çıkardı benim anneme git diyor annesinin evi karşı bina da düşünün çok ağladım çok mutsuzum hakaret ediyor istediğinş söyleyuyır. Tek şartı varmış huzur istorsam susacam her dediğine tamam diyecem köle gibi. Ondan sevgi huzur eğlenmek bir yere gitmeyi beklemeyecekmişim bunların hepsi eve geç geldiği için tartıştık o sinirle Allah seni bildiği gibi yapsın dememden dolayıymış. Ben ne yaptım bunları hakedecek hem dayak yiyip hem ailemden uzak duracam hemde onun köle olacam ailesine de tabi. 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çocuk var mı 
(36 puan) tarafından
1 oğlum var 1 yaşında onun için katlanıyorum
tarafından
Onun için diye bişey yok balım ... Önce kendine değer bic önce kendini sev sonra çocuğuna ne iyi geleceğini anlayacaksın zaten
(36 puan) tarafından
Haklısın tabi ki ama gidecek yerim yok. Eşim iki hafta önce böyle değildi bir anda değişti anlam veremiyorum. O kadar mutsuzum ki oğlum bile hissediyor sürekli sarılmak istiyor bana kucak istemeyen çocuk inmiyor
tarafından
O da bunun farkına vardı ve bunu kullanıyor ...  Kadın sığınma var ... Belediye ev tutuyor erzak yardımı yapıyor sen yeter ki işte yeter ki adım at
(36 puan) tarafından
O bu ne diyecek diye düşünme de var yaşadığım yer küçük. Kısacası sorunlar bırakmıyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah akil versin tum adam gibi gozuken mahlukatlara
(36 puan) tarafından
Amin inşallah.
0 oy
tarafından
bnmki de boyle oldu.hamileyim.bir de cocugum.var gitmeyecegimi bildgi icin zannediyorum.ya.da annesi.dolduruyor bnmkini net
(36 puan) tarafından
Annesi mi bilmiyorum açıkçası ama etkilenme olabilir
tarafından
sorumluluk zor geliyor kafa dinlemek istiyorlar kendilerini dusunuyorlar biraz da huy
0 oy
tarafından
Kimseye boşan demem ama kendin için doğru kararı ver. Kimseyi bu denli çekmek zorunda değilsin 
(36 puan) tarafından
Değilim ama kararı çok zor
tarafından
Allah yardımcınız olsun

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 227 göst.
1 Nisan 2024 Aile kategorisinde GnlRenat (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 293 göst.
18 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Ebruliiiiii (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 178 göst.
12 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Lale5616 (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 45 göst.
9 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Agdhdg (84 puan) tarafından soruldu

378,105 soru

11,317,024 cevap

34,762 kullanıcı

...