+1 oy
123 göst.
Aile kategorisinde (1,752 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Oglum 11.ayına girdi ama kilo alımı hiç yok sanki önceden bir kilo falan hep alırdı gören herkeste diyor zayıf bir bebek bakamıyor musun anne sütü almıyor mama ve ek gıda yapıyorum sabah yumurta labne Yulaf  çorba yogurt  falan yiyor ama bazende agzına koymuyor hiç birşey 10. Ayına girene kadar hiç diş çıkarmadı ama 2 diş aynı anda çıktı 3.de patladı çıkıyor oda ne yapmam lazım bir akıl verin bana ya eşim takma kafana çocuk bu şişko olsa şişko diyecekler dedi ama benim moral bozuldu bir kere

7 Cevaplar

0 oy
(13,821 puan) tarafından
Bencede saglikli olduktan sonra hic kafana takma dis donemleri zaten istahsizlik da olur alirlar verirler zatwn 1 kilo alsa surekli nolur sen dusun☺tabiko durulcaklari bir donem de oluyor benim oglum 2 5 yasinda boyu uzun herkes cok zayif diyo ee her seyi yiyor ama o yuzden insanlar hep konusur saglik olsun da
(13,821 puan) tarafından
Uyku sersemi pasaya da masallah ya gormedim yerim ☺❣
(1,752 puan) tarafından
Benim oglumda uzun boylu doktoru dedi kilo alımı normale döndü iyi sürekli sınırın üstündeydi kaynanam diyor 10 kilo az az dün patladı eşim görümcemin kızı 4 yasına girdi 13 kilo eşim dedi siz onla ilgilenin tek basına iyi bakıyor diye :)
(1,752 puan) tarafından
O miki fare teyzesi şebeklik peşinde
(13,821 puan) tarafından
Masallah pasaya❣doktorun dedigi onemli olan benim 2 5 yasinda oglum en son boy 96 kilosu 13 800 du doktora soyledim zayif diyorlwr hep ama her seyi yiyor dedim boyu usun ondan oyle duruyor dedi takmyrm artk ben de kimseyi sonucta yiyor herbseyi napablrimki☺
-Reklam-
0 oy
(13,090 puan) tarafından
Önemli olan insanların ne dediği değil doktorun gelişimi için ne söylediği önemli kiloluda olsa obez olacak dikkat et diyenler olacaktı
(1,752 puan) tarafından
Moral bozuyorlar doktoru zayıf demedi üstelik kilo alımı normal dedi
(13,090 puan) tarafından
Dinleme canım onları agzi olan boş boş konuşuyor işte
0 oy
tarafından
Bu bebek zayfi değil ki gayet iyi maşallah ona takma milleti 
(1,752 puan) tarafından
Ayına göre güya zayıfmıs canım
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Laflara bsk bakamıyor musun zayıf bilmem ne. Ne dangalak insanlar var ya. Hayatım hiç kafana takma 2 3 diş birden çıkarıyo ve artık aydı 1 kilo almazlar hele yürüsün kilo alsa bile belli olmucsk. Takma kafana sen aynen devam. Öyle diyenlere de al bak de 
(4,651 puan) tarafından
Bu arada yiym onu maşallah subhanallah ❤️
(1,752 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım insallah ya ister istemez moral bozuluyor .

❤️
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Normal bebeğin canım normal gözüktü gözüme neresi zayifmis kim diyor,hareketlenince eski tombis tombiş halleri kalmiyor ki özellikle sekizinci aydan sonra 
(1,752 puan) tarafından
Kaynanam ve kardeşi alışmışlar tombik ama dün eşim dedi diger torunun 4 yasına girdi 13 kg ona bak diye
(2,194 puan) tarafından
Canım benim bebeğimde 6 aylıkken 10 kiloydu hatta doktor kızdı çok vermişsin mamayı diye neyse şimdi 9 aylık olduk 10 kilo 500 gram çıktı  ek gidaya geçince birde iyice hareketlendi üç ayda sadece 500 gr almış ,ayı buydukce kilo alımı azalıyor ki benim bebeğim de sizinki gibi duruyor ama zayıf değil hiç bence sende kaynana bakma canım
0 oy
(119,338 puan) tarafından
alakasiz olcak ama o salopetin aynisi kuzeyindr var☺️
(1,752 puan) tarafından
Dayanamadım aldım çok begeniyordum sevda sensin dimi kuzey deyince aklıma sen geldin
hee benim gii
(1,752 puan) tarafından
Kuzey ve bebiş nasıllar
iyiler teyzesi tek kuzey istahsiz yaa
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Bencede hiç takma canım benim oğlumda 9 aylık 7 buçuk kilo kim ne diyorsa hiç takmıyorum bizimde 8 aylıkken iki dişi birden çıktı iştahı şuan hiç yok dıştan dolayı sanırım 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 95 göst.
12 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nalankt (1,028 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 91 göst.
18 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 31 göst.
3 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aslhnmthn (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 71 göst.
26 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Persephone (2 puan) tarafından soruldu

380,052 soru

11,376,963 cevap

34,862 kullanıcı

...