+1 oy
309 göst.
Diğer kategorisinde (364 puan) tarafından

Ya çok seviyorum hem derli toplu duruyor hem güzel görünüyor ama kendime yapamıyorum kollarım felç oluyor resmen youtube dan da 20 kere izlemişimdir ama yok yapamıyorum varmı aranızda yapabilen bunun bi tüyosu vs. Varımdır ya:ermm:

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla ben küçüklükten beri kardeşlerime yapa yapa öğrendim şimdi de kızıma yapıyorum ama onun saçları daha kısa bir tüyosu yok yapa yapa öğreniyorsun kendime hiç yapmıyorum ama
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bende hiç başkasında denemedim ama kendime çok  güzel yaparım hatta o yetmezmiş gibi eşime telefonumu veriyorum çek fotoğrafımı güzel olmadıysa bozup tekrar yapacam diyorum :D

(13,202 puan) tarafından
Aha bu da benden ☺️
tarafından
Hahahaa çok özeniyordum millet yapınca bende tek sefer kendimde denedim ve oldu ☺
0 oy
tarafından
Benim ablam küçük ken kendi saçını örerdi. Ben kendi saçım değil başkasının saçını öremem öyle.

Hatta düz örgü bile yapamam kendi saçıma. Hep eşim örer saçımı :))
0 oy
tarafından
Çok basit aslında canim ya saniyemi almıyor 
0 oy
tarafından
Ben örüyorum ama en tepeden beceremiyorum 
0 oy
(119,168 puan) tarafından

sjsjssj ben at kuyrugu harici yapamam :D

0 oy
(22,070 puan) tarafından
1 dkkada yapiom canim elim alışmış bide bekarken kuaförde cok çalıştım biliyom hepsini 
0 oy
(3,950 puan) tarafından

Canim nasil anlatalim ki gostermemiz lazim. Ben kendime bile öruyorum :)

0 oy
(1,097 puan) tarafından
Annem kendisine örerdi izleye izleye öğrendim. Kendime balık sırtı, balık kılçığı, boksör örgü hepsini yapabiliyorum. Sonra arkadaş ısrarıyla başkalarına da örmeyi öğrendim. En son arkadaş afrika örgüsü istedi yaptım başardım :D burda hep en yetenekli olduğunuz konu diye post açıyolardı dicek bişi bulamıyordum ahanda buldum :D
0 oy
(1,363 puan) tarafından

Kendim kendi sacimi baliksirti örebiliyooruumm 8-)

0 oy
tarafından

2 dk öderim hemen oturduğum yerde elim alışmış saçım da uzun ona rağmen :)

0 oy
tarafından
9 yaşından beri kendi saçını bakik sırtı örebiliyorum:)
0 oy
(6,721 puan) tarafından
Benimde cok hoşuma gidiyor. Hic yapamıyorum kaldi ki saçımı zor topluyorum☺️☺️ hep anneme toplattirirdim
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Saçım nemliykem yapıyorum ben elimden kayamıyo evet kollar çok ağrıyor ama aşşırı güzel oluyor ama iki tane yapıyorum tek de güzel ama ikili çok daha güzel bence 
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Ben yapıyorum ama sadece sağ taraf sol taraf hep çıkıyo sağdan soldan
0 oy
(48,531 puan) tarafından
kendime hayatta yapamam kizima iki tane örüyorum bozuyo cadi☺️
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Bende kucuklugumden beri kendi saçımı örerim balık sırrı felan yaparım ama başkasına asla yapamam 
0 oy
(1,454 puan) tarafından
Valla dediğin gibi insanin kolu kopuyor ama bende kendime iki tarafa tepeden aşağı kadar yaparim 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 60 göst.
13 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mhmd8mrn (5,726 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 138 göst.
10 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,600 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 131 göst.
26 Ocak 2023 Aile kategorisinde Serifediebiri (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 97 göst.
1 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Milkasu (809 puan) tarafından soruldu

378,437 soru

11,327,752 cevap

34,781 kullanıcı

...