0 oy
610 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Esimle cok severek evlendik ben sevdim o benim kadar sevdimi emin degilim lisede tanistik lise biter bitmez evlendik genc yasta 3 yil bitti. Cok vicdansiz ve merhametsiz bana karsi eskiden cok iyiydi yine iyi huylari var eli çok açıktır kizina cok duskun bana ev isleri vs yardim eder ama su siralar cok cekilmez ve huysuz oldu dun aksam masada cikolata vardi kaldir sabah kiz istemesin yemek yemiyo dedi bende kaldirdim yukarlara ama gordu sabah kizim onun icin bir ton laf etti elimi sıktı . Ondan sonra annem bizimle yasiyor hep kavga ediyoruz annrmle gecinemyoruz annem bana bi laf soyluyo esimde devamini getiriyo 59 kere soyledim annem bana laf soyleyince sende soylemeye baslama psikolojim bozukfu diye bana tamam diyo ama 1 saat sonra ayni seyi yapiyo sabahta annem camlari silcem dedi banada sen hic cam sildinmi hayatinda dedi bana bulascakya illa esimde basladi kalk silsene su camlari niye silmiyon bidi bidi resmen annem kaynana gibi oda onun oglu bende ben sana ne dedim uzatma felan dedim annem iceri gidincede sana kac kere soyluycem bana bir olup laf soylemeyin sen artik arkamda iyi bir adam olsan annemle bir olup bana laf soylemezsin dedim sinirlendi bidaha söyle catali bstircam dedi tekrar soyledim catali kalcama batirdi bend ebagirdim cagirdim biktim sizden ikinizdende felan diye aglayarakniceri gittim esim gelipte bi teselli etmiyo ya taman ozur dilerim lafi yok adamda hep diyorum gonul almayi bilmeyene omur emanet edilmez diye adamda gonul alma yok kendim agliyorum kendim susuyorum bu gidisata son vericem ve ondan ayrilcam kendinede soyledim biz gecinemiyoruz brn isr giriyim biz ayrilalim 3 gunluk dunyada senin kahrini cekemem diye oda tamam dedi zaten konusmaz boyle seyleri konusarak anlasmayi bilmez tek kelimeledir kendisi iyice nefret ettim tiksindim artik kendim aglayip kendim susmak istemiylrum esimin arkamda oldugunu bilmek istiyorum beni uzmekten korksun bana kiyamasin istiyorum ama beni uzmekten adam zevk aliyo engelledim simdide aramiycam pisman olsun istiyorum ozur dilesin yalvardin yakarsin ama o tam tersi kendi hakliymis gibi konusmaz surat asar kendi kuser bir nevi mecbur konusuyoruz ayni evin icinde konu kapanir gifer ama bu sefer oyle olmuycak yarin is bakicam bulup biraz para biriktirip evini ayircam yeter ya cok sevdim ne hallere dustum omrumu o pislikle heba etmiycem annemle beraber yasasinlar 

23 Cevaplar

0 oy
(7,035 puan) tarafından
Canım sen dışardan el taşlar annen dısliyor eşin tasliyor resmen 
-Reklam-
0 oy
(2,129 puan) tarafından
Eşinden boşanmayı düşünme, annenle evleri ayır. Annen neden sizinle yaşıyor. Cam sildigine göre eli ayağı tutuyor çok şükür. Sizinle yaşaması ne mâna. Böyle mutlu olamazsınız. Ve demek ki annen de eşinle senin arama karışıyor. Ortada kalan da hep sen oluyorsun. Böyle sağlıklı evlilik yürümez 
0 oy
tarafından
Herkes anne anne demiş ama ben katılmıyorum. Eğer annen sorun olsaydı eşin onunla bir olup seni ezmezdi annene de fırsat vermezdi. Bence sorun tamamen ikinizin arasında sevgi bitmiş gibi yoksa dayanamazdı seni kıramazdı. Eğer kendine güveniyorsan  iş bak kendi hayatını kur derim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 87 göst.
22 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Yeniden34 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 207 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Nisan89 (1,005 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 217 göst.
27 Eylül 2022 Aile kategorisinde Mhrbndrc (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 617 göst.