0 oy
171 göst.
Diğer kategorisinde (886 puan) tarafından
Kizlar dün cok kotu kavga ettik babanı ara alsın seni dedi bende aradim geldiler aldilar biraz ayri kalin dediler ama ben bosanma taraftariyim daha öncede ablasıyla telefonda konuşurken Ablası buna o karıdan bosan ben sana ömür boyu bakarım diyordu neyse boşanma davası açacak param yok 20 bini buluyor şuan bebegimin herseyini de ailem karşılıyor görmek istediği zaman gostermemeyi düşünüyorum o sana bosan ömür boyu bakarım diyen ablana söyle davayı o açsın ancak o zaman çocuğunu görürsün demeyi düşünüyorum 

3 Cevaplar

0 oy
(2,709 puan) tarafından
Boşanmak isteyip seni babanın evine gönderen o değil mi sen niye açacaksın ki boşanma davasını bırak hiç karışma o açsın çocuğunun velayetini zaten sana verirler çocuğun biraz büyüyünce de annen bakar girer bir işe çalışırsın mis gibi hayatını kurarsın
(886 puan) tarafından
Dava açacak parasi yok canım keyfi gelince çocuğu görmek isteyecektir ona şüphem yok bende göstermek istemiyorum bu yüzden
(2,709 puan) tarafından
Gösterme o zaman oldu hem seni annenin evine göndersin hem de sen boşanmak için parayı da ailenden iste ne hala memleket senin yerinde olsam çocuğu da göstermem telefonlarını da açma bırak sürünsün
(886 puan) tarafından
Birazda vicdan yaptım acaba cocugumu alet ediyorum diye sizinde düşüncelerinizi merak ettim teşekkür ederim canım bende öyle yapacağım
-Reklam-
0 oy
(8,834 puan) tarafından
Boşanmak istiyosan 20 bini bulmuyor. Üstüne ev araba bişi yoksa adli yardımlı açarsın davayı. Ama bekle kendisi açsın yine de.
(886 puan) tarafından
Yok canım ama bir sürü banka ıvır zıvır çokmus bebekle o kadar uğraşamam ki
(8,834 puan) tarafından
Banka falan filan bişi yok. Muhtardan gidip fakirlik belgesi aliyosun. Bir dilekçe yaziysoun..adliyeye gidip basvuruyosun. Hakim degerlendiriyo. Sistemden bakiliyo. Üstüne bişi yoksa adli yardim talebin kabul edilir
(886 puan) tarafından
Bir orta yolu bulamazsam öyle yapacağım artık teşekkür ederim
0 oy
(1,839 puan) tarafından
Aynen bacım boylede de yeri gelsede sürüm sürüm süründür
(886 puan) tarafından
Vicdan yapıyordum biraz acaba çocuğu mu alet ediyorum diye o yüzden açılmak istedim sagolun
(1,839 puan) tarafından
Iyi ettin bacim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 251 göst.
1 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 71 göst.
3 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Sevmm (1,945 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 413 göst.
29 Ocak 2023 Aile kategorisinde Nisan89 (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 126 göst.
30 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nurumsun_61 (4 puan) tarafından soruldu

378,435 soru

11,327,647 cevap

34,781 kullanıcı

...