0 oy
80 göst.
Diğer kategorisinde (2,351 puan) tarafından

Ateşi cıkınca calpol veryrm bşka ne ypablrm duş aldrdık eşimle biraz ii geldi uyudu ama yine bşldı ateşi sizce bşka ne ypablrm üzerinde zıbını var az önce kinden ii kac gün sürer ya 2 inci gün bugun uff. :'(

4 Cevaplar

0 oy
(1,789 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım aynısı bizde suanda ilk gün 38 derece ateş var calpol verdik duş aldırdık aynı acile gittik dişdendir dedi gönderdi ne tahlil ne başka birşey aynı duruyor ateşi korkuyorumda
(2,351 puan) tarafından
Bnmkide öle ya huysuz hic keyfi yok önce kendi kendine oynardı uff ya
(3,208 puan) tarafından
1 hafta huysuzlanabiliyorlar bebekten bebegede değişir tabi
(2,351 puan) tarafından
Ay ya 2 gündür böle yarın zaten doktora gitcz de bakalım ne dyckya
(3,208 puan) tarafından
Bazı dişler bazısına göre zor çıkar  ondan da oluyor ama genel olarak diş haftası böyle geçer. Geçmiş olsun
(2,351 puan) tarafından
Ya 4 üncü gelyr üstekiler in biri cıktı ön dişler buda 2inci cıkan diğeri böle olmmştı ama bunda böle oldu maf oldu yafrum
-Reklam-
0 oy
(3,208 puan) tarafından
Eklem yerlerine soğuk kompres iyi gelir, anne sütü de şifadır emzirin bol bol, arada altını açıp havalandırmak da iyi geliyordu bizimkine 
(2,351 puan) tarafından
Evet cnm yaptım az önce zıbınla dryr Du biizm ev serin birwz korktum hasta olur die
(3,208 puan) tarafından
Bir de diş kaşıyıcı varsa buzdolabına koyun serinken eline verin rahatlatır damagini
(2,351 puan) tarafından
Var cnm tmm
0 oy
(1,505 puan) tarafından
Canm benimkide çıkarıyor atesleniyor da komşumu aradim ust kat komsum ebe hemsire bol bol emzir dedi ateşini atar oyle dedi 
(2,351 puan) tarafından
Emzrym cnm sık sık
0 oy
tarafından
Canım calpol yerine dolven verin
tarafından
Dolven calpole göre daha etkili canım bazen sürekli kullandığın zaman dönüşümlü verebilirsin
(2,351 puan) tarafından
Tmm cnm yarın doktora gtrcm zaten
tarafından
Geçmiş olsun canım çok zor oluyo diş dönemi :(
(2,351 puan) tarafından
Saol cnm ya şimdi acile gitik geldik 37 cıktı ateşi ii dedi ateş düşürücü verdi 2 tane
tarafından
İyi kuzum şükür doktorlar 38 üstü diş okadar ateş yapmaz diyolar ama bence yapıyo giydiği kıyafetler oda ısısıda etkiliyo ben en son ateşi olduğunda çocuğa havale geçirtecekmişim sonra okadar üzüldüm ki havalar serindi ateşi ertesi gün düşmüştü dedim artık uyku tulumunu giydireyim o gecede ateşi çıkmış çocuğun tirtir titriyo nasıl hararetli su içiyo bi görsen hemen balkona çıkardım yavaş yavaş uyku tulumunu çıkardım dolven verdim yavaş yavaş düştü sonra ateşi aman sende benim gibi ateşi geçti diye yapma bi kaç gün geçince ince giydir

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 131 göst.
15 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 63 göst.
28 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 115 göst.
6 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Eslo (791 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 147 göst.