0 oy
421 göst.
Aile kategorisinde (1,683 puan) tarafından
Şuan Türkiye'nin her yerinden haber geliyor bugün Adana'da kara çarşafli 3 kişi görülmüş çocuk kaçırırken polisler peşine düşmüş yakalayamamislar lütfen dikkat edelim çocuklarımızi sokağa bırakmayın lütfen 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yeter yeminle psikolojim bozuldu herkes  farkında post açıldıkca haber yayıldıkça millet dahada tedirgin oluyor 
(1,683 puan) tarafından
Cidden mi haber var mi kuzum vallahi çok korkuyorum eltimin kızı da okul önünde görmüş yenge iki kisi bekliodu biz çıkmadık dedi ve şuan arka mahalle de iki çocuk yok dün yunuslar peş pesine gitmişler kaçmış soysuzlar
(2,564 puan) tarafından
Haber yok cnm
(1,683 puan) tarafından
:( offf çok üzüldüm hangi şehir cnm Allah'im yardım etsin inşallah
(10,557 puan) tarafından
Bence de yalan değil önüne gecemiyorlar kendilerini aklamak için yalan diyorlar yalandan insan neden böyle bişey söylesin ki
(2,564 puan) tarafından
Adana  yamaçlı mahallesi
-Reklam-
0 oy
(7,317 puan) tarafından
Sadece Adana'da deyil cnm geç gün Bursa'da Antalya bı kiz çocuğunu kaçırmaya kalkmışlar çocuk çığlık atmista öyle farketmisler iyice yayıldı pislikler 
(1,683 puan) tarafından
Kuzum polis abi kedni vatsap durumu yapmış bizim arka mahalle de iki çocuk yok şuan duyunca korktum Bilgi amaçlı paylaştım
(7,317 puan) tarafından
En iyisini yapıyorsun cnm o yönden demedim heryeri ele geçirmişler pi.slikler
0 oy
tarafından

Nerde o yalan diyenler hadi buyrun biz provakatörduk :ermm:

(1,683 puan) tarafından
Cnm bizim burda of ueni geldim Seyhan dan Yüreğir e kaynanamlar dedi kaçırmışlar polis abiler durum yapmış korktum kötü amaçlı değil bu post ben Adana'da yaşıyorum ve gerçek maalesef
tarafından
Yok kuzum postun için yazmadım eşimin ark.kizini kaçırmaya kalkmış şerefsizler şükür gören olmuş kurtuldu ama yalan diyip duranlar vardı onlar için yazdım
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Her sene birşey cikiyor ya çocuklarımiza dokunmasinlar  vicdansızlar
(1,683 puan) tarafından
Evet ya Allah kahretsin hepsini bıktık vallahi noldu böyle noldu da bu iblis soyu çoğaldı
0 oy
tarafından
Urfa'da biri kadın kılığına girip kaçırıyormus bir kadını ekmek almaya giderken ona benzetildi diye linç etmişler
(1,683 puan) tarafından
Kuzum ben gördüğümü söylüyorum polis abi özellikle bilgilendi Adana'da duymamıştım bugün olmuş ne olmussa ******** köpekleri yakalayamamislar
tarafından
İyice yasanilmaz bir hal aldı güzelim memleket yaa
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Ayy iyice psikolojim bozuldu ya kızım daha 8 aylık ama evde bile kucağımdan indirmek istemiyorum :((

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 219 göst.
15 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Zisan (1,148 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 441 göst.
4 Haziran 2022 Aile kategorisinde BsrByr (846 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 645 göst.
31 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 1,420 göst.