0 oy
136 göst.
Diğer kategorisinde (1,097 puan) tarafından
3 buçuk yaşında bitane oğluşum var. 18 günlükte kızçem bebeğim. Büyükten kalan bebek arabası beşik puset oyuncak kıyafet şuan çok işime yarıyor. Mesela zamanında 700 verdiğimiz beşik şuan 2000 olmuş. Ama 3 sene boyunca o beşik bebek arabası nereye koycağımızı şaşırdık. Şimdi bi kız bi oğlum var 3 yapmam heralde diyorum. Dağıtayım kız büyüyünce diyorum ama ya ilerde 3. Bebek hevesim tutarsa diye de düşünmüyo değilim. 2 çocuklu anneler eşyaları naptınız? Dağıttınız mı sakladınız mı?

6 Cevaplar

0 oy
(611 puan) tarafından
Hatıra olarak ayırdıklarimin dışında eşya hiç saklamadim 
(611 puan) tarafından
İki tane var ilkinde hepsini verdim
(1,097 puan) tarafından
Ya ben sakladım pişmanda olmadım ama şimdi 2 tane olunca napsam bilemedim
(611 puan) tarafından
Ben kiraciyim canım her ev bir olmuyor o yüzden verdim ama yerin varsa çocuk yapmayı düşünüyorum dersen sakla
(1,097 puan) tarafından
Şuanda öyle bi düşüncem yok ama yaşım 23 ilerde çocuklar büyüyünce bebek hasreti düşer mi acaba içine diye düşünmüyo değilim
(611 puan) tarafından
Öyle düşüncem hiç maddi canim. 20 yaşında anne oldum yinede saklamadim. Yine de senbilirsin
-Reklam-
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Söküp kaldırabilirsiniz beşiği. Valla sakla samanı gelir zamanı demişler.
(1,097 puan) tarafından
Ya zaten kurulumu ve toplanması kolay beşiğin 3 senedir kenardaydı kızım için tekrar kurduk ama 3. Yapar mıyız bilmiyorum :) Kızçemin adı da Duru Janset :)
(6,047 puan) tarafından
Şu dönemde 3. Çok zor olur da tabiki tercih sizin.. ama saklamak lazım. Benimde kızımın adı Duru 6 yasinda
(1,097 puan) tarafından
Yaşım genç çocuklar büyüyünce belki bebek hasretiyle 3.yü isteme gibi bi gaflete düşerim gibi :D
0 oy
tarafından
Benimde bir kızım var daha çocuk düşünmüyorum benim de bir sürü eşyası var beşiği falan ne yapacam bilmiyorum vallahi bende şaşırdım etrafımda kimsede yok öyle hamile falan 
tarafından
Tamam canım görüşürüz inşallah ☺☺☺
(1,097 puan) tarafından
Ahahah Dicle kuşa kardeş istiyoruuuz :D
tarafından
Daha küçük belki ilerde fikrim değişir ama sanmıyorum yeter canım  baksana nasıl bir devirdeyiz malum her şey ortada bütün varım yoğum buna olsun diyorum iyo bakayim büyütelim güzel okullarda okutayım yeter inşallah Rabbım o günleri de nasip ederde
(1,097 puan) tarafından
Benden gördüğün baskıyı kaynana yapmaz haklısın valla bende yanlışlıkla yaptım 2.yi. ben yaptım diye herkes yapcak :)
tarafından
Hahahaa kaynana da yok kız ☺
0 oy
(3,095 puan) tarafından
İlk oğlumda bende herşeyini sakladım kızım olunca kıyafetleri dağıttım eşyaları kullanıyorum ama artık saklamiyorum çünkü 3. düşünmüyorum
(1,097 puan) tarafından
2 erkek veya 2 kız olsa belki 3 kesin düşünürüm diye saklardım ama şimdi 1 erkek 1 kız olduğu için sanki 3 yapmam gibi geliyor. Ama yaşımda genç belki ilerde isterim diyorum :D
(3,095 puan) tarafından
Benimde 1erkek 1kizim var 3. istemiyorum kuculenleri dolapta satıyorum yada ihtiyacı olanlara veriyorum
(1,097 puan) tarafından
Çok yer kaplar rahatsız olırsam bende napayım satarım heralde
0 oy
tarafından
Ben bir çocuk düşünüyorum 
(1,097 puan) tarafından
Ben 2yi yaptım bile
0 oy
(119,149 puan) tarafından
giyimleri vercem bebek arablari falan vermem ben
(1,097 puan) tarafından
Kıyafet bende çook beğenerek aldıklarım hariç dağıtırım büyğk ihtimal. Öbürlerini saklayayım madem. Ama çocuk yapmazsakta evde kalabalık yapıcak :)
bizim garaj var o yuzden ben orda durdurrum ☺️
(1,097 puan) tarafından
Çok iyi yaa. Bende en kötü köye yollarım orda ambarda tutarım ama toz oluyo çok
pat pat al sonr buyuk posete gecir
(1,097 puan) tarafından
Mantıklı. Kızçem büyüyünce bende büyğk şeyleri saklıyım tekrar :)

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 162 göst.
18 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde gulden87 (171 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 199 göst.
24 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Kbrarslan (1,018 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 272 göst.
12 Ocak 2021 Diğer kategorisinde 123-- (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 306 göst.