0 oy
331 göst.
Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından
Kizlar azeri olup tûrkiyede yaşayan ve daha gecici kimlik belgesi ile  tûrkiyede oturma izni olanlar . Sıgorta olmadan tûrkiyede nelerden faydalana bilirsiz yada varmi bele faydalandiginiz yerler . Yada sosial yardim kimi düşünün  mene acil lazimdi  devlet xestexnaasinda doğum edecem ama  para cox istiyirler

9 Cevaplar

0 oy
tarafından

İlk başta türkçeyi güzel kullanmışsın sonra yazı değişmiş hayırdır bacım kandırmacamı şüphelendim8-)

(4 puan) tarafından
Azerbaycanlilara soru sordugum icin dilimi deyişmem normal qaliba sen anlamamiş ola bilirsin bu benim sorun deyil
-Reklam-
0 oy
(119,139 puan) tarafından
valla bilemedim
0 oy
(941 puan) tarafından
Vlah bilmedim cnm
0 oy
(13,802 puan) tarafından
Senin zaten şuanda yabancilar için zorunlu sağlik sigortan olmak zorunda. Yani oturuma başvururkende vatandaşliğa başvururkende sigortan olmadan başvuru kabul etmiyorlar. Ondan faydalanip doğumunu yapabilirsin. 
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Git Suriye kimliği al bacım herşeyden çok rahat faydalanirsin hem öncelik hem bedava 
0 oy
(11,217 puan) tarafından
keske afganim yada suriyelim deseydin en azindan beles otururdun hastaneye giderdin :)
0 oy
(449 puan) tarafından
Benim bildiğim yok kpmaum azeriydi kiziyla o oturma izni almış galibada bi kizi ulke dışı edilmiş. Oda normal çalışıyor olsaydı söylerdi 
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Post yukarıçıksın

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 226 göst.
4 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Zhlfrk (6,919 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 495 göst.
12 Mart 2021 Diğer kategorisinde Zhlfrk (6,919 puan) tarafından soruldu

378,319 soru

11,323,468 cevap