0 oy
82 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bugün birde ne görem dogumda giydigim kiyafetim olmuyor bana a dostlar siz söyleyin bana diyet fikri ayy çok moralim bozuk oyle sıkı yiyen biri de degilim bazen çok acıkınca ucu kaciyor düzgün öğünüm yok ayhh ağlıcam simdi 

5 Cevaplar

0 oy
(1,403 puan) tarafından

Kiz ne diyetiben sofraya oturmaya vakit bulamiyorum:D hanfendi musade ederse.yemek yiyebiliyorum :D

tarafından
Kiz dur dokunma ağlıcam :((
-Reklam-
0 oy
tarafından
Düzgün öğün olmadığı için alıyorsun canim zamanında yesen az az belki düzene girer 
tarafından
ARTIK düzene sokma vakti geldi de geciyoo
0 oy
(118,998 puan) tarafından
gecmis ola      
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Bnm eski kotlarim bile oluyor ama göbek kocaman kaldı. Göğüsler kocamaaannn. Yani eski kıyafetlere girmekte sorun değil. Belim incelmiş ama karnım ve göğüslerim allahlik
tarafından
Kiz kot oluyosa baya gitmiş kilolar emziriyosan kestikten sonra biraz duzelme oluyomus gogusler de
(1,462 puan) tarafından
Daha 3 aylık. Çok var kesmeme. 5 kilo kaldı ama kocaman bı karnım var. Belim inceldi. Tüm pantolonlar kıyafetlerinde oluyor ama eskisi gibi narin olmuyorum. Odun gibi off
tarafından
Sen bi de beni gör kiz ayhhhh Allah'im ne yapcam. Ama sen emziriyosun ya simdi dikkat et kendine bebiş daha kcuk
0 oy
tarafından
Yeni diyet grubu kurduk linede buyur gel :) motivasyon kurarsın 
tarafından
Nerden canım anlamadım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 187 göst.
9 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zumraipek (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 95 göst.
15 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ecrindogan (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 625 göst.
28 Ekim 2019 Aile kategorisinde Papatyasever (3,148 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 295 göst.

377,260 soru

11,289,890 cevap

34,701 kullanıcı

...