0 oy
430 göst.
Diğer kategorisinde (838 puan) tarafından
Özetle yazicam eşimle bir haftadır aramız limoni ve bana söylediği bazı sözlerden dolayı kalbim çok kırıldı. Iki gün önce de benden kadınlık istedi bende ona sogugum diye yapmak istemedim ve 7 buçuk aylık hamileyim artk nefes almakta bile zorlaniyorum onun da etkisi var tabi. Neyse bizim haftasonlari film günümüz olur. Birlikte oturur çerez cips falan öyle kafa dağıtırız. Dünden beri de hicbir hazırlık yapmadım içimden gelmiyor çünkü ve bi ton küfür ediyor kendi kendine ve duyuyorum ben. Yapınca iyi yapmayınca kötü. 7 yaşında da bir kızım var ona belli etmek istemiyorum ama elimde de deil aynı evde kedi köpek gibi olmamak için yanında bile oturmuyorum. Eşim de istiyor ki nolursa olsun dayak da yesem hiç bise olmamış gibi davransın istiyor ama ben yapamıyorum.

Asıl sorum şu. Herşeyi sineye çekip hiç bisey olmamış gibi mı davranayim yoksa hatasını anlasin diye böyle devam mı etmeliyim. Arada kaldım. Ama konuşmaya çalışsam ilk işi benden kadınlık beklemek olacak ve sözleri aklıma geldikçe de istemeye istemeye yapmak zorunda kalacam bu daha acı veriyor bana. Çünkü ben kadınlık uaomadigim sürece beni başka kadınlarla tehdit etti giderim yaparım ederim diye. 

12 Cevaplar

0 oy
(192 puan) tarafından
Ne diyeceğimi bilemiyorum canm gercekten kötü Bi durum. Bizim aramızda limoni sürekli tartışıyoruz en küçük şeylerden bile 
(838 puan) tarafından
Gece hayatı için kavga eden istediği olmayınca başkalarına gitmekle tehdit eden erkeklerden nefret ediyordum basima geldi
(192 puan) tarafından
Bakıyorum milletin kocası el üstünde tutuyor kadınları bize de bunlar düşmüş
(838 puan) tarafından
Aynen öyle
-Reklam-
0 oy
tarafından
Al benden de okadar bizimkidee bi limoni okuyor bi sahane oluyor bi berbat oluyor anlayamıyorum 

Umursamamakta benim yapimda yok mutlaka laf cakicam mutlaka duzelene kadar yaptiklarini basina kakicam oyle kendime gelyrm ozaman da   siddete  yoneliyor beyefendimiz .. muhim dgll dayakta yesemm 

Ona o yaptıklarını  odetmem Lzmmm 
(838 puan) tarafından
Soğuk davranınca da iyice huzursuz oluyor evin içi. Hiç bisi olmamış gibi davranınca da kadınlık gururum yerle bir oluyor adam alışıyor artk ne de olsa ben ne dersem diyim yutuyor diye. Hamilelik psikolojisi bir yandan çocuğa yansıtmamaya çalışıyorum bir yandan kafayı yicem
tarafından
Bende hamilelikten baya tekledimm .. zaten  hamilelik cok etkiliyor insani gerçekten  
 Ama takmamayi basariyorsan  benden tavsiye takma
 Yoksa kafana taktikca bebegin zarar goruyor ben cok taktım  artk dikkat etmeye clsyrm
(838 puan) tarafından
Kafama takmıyorum zaten inan var ya evde müzik açıyorum ve eşim bunu gördükçe kuduruyor bu rahatlığımdan dolayı daha fazla sinirlenip hıncını ya çocuktan alıyor ya da bi hata bulmaya çalışıyor sonra al başına belayı:)
tarafından
Sen ayni esim gibiymissin oda oyle hicc umursamaz bende senin esin gibi rahatligini gorunce deli olurum
(838 puan) tarafından
8 sene oldu evleneli tanışalı da 10 sene oldu. Böyle böyle öğreniyorsun ne yapman gerektiğini canım. Yoksa bende coktaaaan mutfağa girip sağlam tabak bardak birakmamistim :))
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Valla canım zor bir durum ne diyeceğini bilemedim
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Aslında dinen kadin erkeği yatakta hiç birşekilde geri çevirmeme li adet dışında erkek de aynı şekilde karısni geri çevirmemeli çünkü bu çok günah.. ama başka kadınla tehdt etmesi de soğumayacak gibi değil yani aana fikir veremicem dinen günahı var ama 
(838 puan) tarafından
Canım haklısın da 1 hafta gece gündüz demeden afedersin her dediğini yaptım hem de her gün. Bir gün yapmayım dünyanın en nalet kadını ben oluyorum. Bu adama hiç bir şekilde yaranamıyorum. Karnımdaki bebeğime birşey olur diye de korkuyorum. Dinen günah olduğunu bende biliyorum ama anlamiyor
(2,974 puan) tarafından
Canim işte eşin de anlayışlı olması lazım sanırsam sennki biraz ök.üz afedersin de
0 oy
tarafından
Valla şimdi gelir kadın kocasını reddederse günah şu bu diyenler ama sen haklısın. Hem küfürler, hakaretler edecek, hem 7 aylık hamile eşini başka kadınlarla tehdit edecek sen de ona kadınlık yapacaksın. Valla öyle bir dünya yok. Çocuğuna yansıtmamaya çalış ama eşine bence fazla yüz verme. Tepene çıkmış sanırım. 
(838 puan) tarafından
Allah razı olsun canım gerçekten beni çok iyi anlamissin
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Tehtide hasta oluyorum. Yapsın kime yapar başka kadına gidecekmiş kime ne eder. 
(838 puan) tarafından
Ben onu artk sadece Allaha havale ediyorum  :( aslında özünde çok iyi bi adam. Evine bize sadık dürüst bir dediğimizi iki etmez hiç bir şeyden mahrum etmez elinden geldigince . Ama bazen oluyor 10 yıllık tanıdığım adam bir anda yabanci biri olup cikiyor..
(3,259 puan) tarafından
Öyle bacım. Bende de var o dengesizden ama şükür kesinlikle kadınlık edemedin diye ağzına almaz alamaz. Benimki de dediğin gibi sayar söver ama yüzüne gül ister. Bende salağımdır 1 2 gün surat eder 3. Gün bisey olmamış gibi davranırım. Çünkü sürekli soru sorar o nerde bu nerde bunu yaptın mı cocuk iyi mi resim at falan küs kalamıyorsun ki
(3,259 puan) tarafından
Yerinde olsam bisey olmamış gibi devam ederim ama o işi yapmam yapamıyorum derim ve artık doğum sonrasına kadar yapmam. Zaten nere yapacaksın yazık canına ya
(838 puan) tarafından
Sırf kadınlık yapmıyorum diye tüm günümü zehir ediyor. Sorsan o sebeple deil dik başlılığım yüzünden. o da ne zaman isterse tamam demedigim için dik başlı oluyorum
(3,259 puan) tarafından
Bosver bosver hiç takma onun dediği gibi değil hayat kimse onun keyfine yaşamıyor
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Bu küfürleri çocuk duynuyir mu
(838 puan) tarafından
Malesef  :(
0 oy
(17,796 puan) tarafından
Kendisinin hatasını anlamasını bekliyceksin tabiki düşme peşine sakın
(838 puan) tarafından
Anlamaz oküz
0 oy
(791 puan) tarafından
Bnmde eşim beni tehdit eder ama yapmaz da bu yüzden çok kavga etk artık akışına brktm vallhi nedym seviyorum ewd bizde kavga ederz ama o işe gelince yapr 
(838 puan) tarafından
Ya benimki de bi sinirle söyler yapmaz sanmıyorum  evet çok asabi agresif bi adam ama gözünün önüne benle çocuğu gelir vicdan yapar o yüzden yapamaz bi halt. Ama lafla da olsa mahremimize başka kadınları anması benim zoruma gidiyor..
0 oy
tarafından
Susma ama sineyede çekme. Konuşsana neden böyle davranıyorsun diye
(838 puan) tarafından
8 yıllık evliyiz canim defalarca konuştum işi olunca birkaçgün  iyi ondan sonra yine aynı. Önce can çıkacak sonra huy
0 oy
(129 puan) tarafından

Arkadaşım ne olursa olsun yatak olayını asla küslüğe dahil etme yani başka sebeplerden tartışmış olsanız bile seksi konunun dışında tutmalısın bununla ilgili hadis te mevcut araştırabilirsin

Yaptığınızda normal zamandaki gibi davranmazsan zaten anlayacaktır hatasını diye düşünüyorum
Ve inan ki günlük mevzulardaki küslük yatakta devam edilirse o evliliğin sonu hüsran olur eğer inceldiği yerden kopsun diyorsan eşine inancın kalmamışsa herşeyi yap ama hamileliğin duygusallığı ve yükündesin güzel dille anlat ve biraz uzak dur istersen kendini dinle
(838 puan) tarafından
Canım çok haklısın ama kendisi tartistiķtan sonra beraber uyurken arkası dönük uyur ve sırf inadına bana bile değmez o derece kin güder ve ister istemez gece hayatına yansır. Ama aynısını ben yapınca kıyamet kopar ne kadinligim kalır ne eşligim  ne insanligim. Kukla oldum resmen
(129 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun bunların düzgün çalışan modelleri yok galiba :)
benim eşimde haksız olduğu da bile benden beter küser asla özür dilim gönlünü alim demez ben 3 ay konuşmasam ağzını açıp sormaz noldu diye, her defasında konuşan ben oluyorum maalesef ve bu durum aşırı can sıkıcı düşünsene asla hiç bir durumda trip atamayan kadını o benim ve çok zor :(
Fazla yüz göz olmamaya çalışarak buldum gibi çözümü birde psikoloğa gitmeye başladım sende dene istersen kısa vadeli biliyorum ama çözüm sende gizli burda kim ne derse desin onu en iyi sen tanıyorsun ya da hala tanımaya çalışıyorsun destek de almayı düşün derim
(838 puan) tarafından
Akıllı insanı delirtir bu kocalar :)
(129 puan) tarafından
Aynen :) biz fazla değer yüklüyoruz kocalara aslında salsakk onlar gibi  daha mutlu olucaz sanırım :)
0 oy
(92 puan) tarafından
Konuşma o senden özür dileyinceye kadar. Eğer sana kadınlık için yaklasiyorsa affetme özür dilemesi gerek kesinlikle yoksa aynı hatayı tekrarlar kendi kocamdan biliyorum yani senin için en iyisi bu ne diyim Rabbim bunlara akıl versin 
(838 puan) tarafından
Amin canım. Özür dileyecek kapasite olsa zaten  bana bu halimle bunu yapmaz..

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 81 göst.
1 Mart 2024 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 109 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,484 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 67 göst.
10 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Uzra.79 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 127 göst.