0 oy
1,118 göst.
Diğer kategorisinde (2,587 puan) tarafından
Kaynanayla yaşadıklarımı bilenler bilir.Dün bardağı taşıran son damla oldu.Boştan sebep kavga etttik.Çocuklari kızımı yatirdigim kapının önünde bağıra bağıra oynuyolardi.Sonra kızım uyandı.Ben yapma dedikçe bunlar yapıyor.Sonra çocuklara seslendim sessiz olun diye.Kaynanam olacak kadın geldi kolumdan çekti kapıya fırlattı.Sen misin benim çocuklarıma kızan.Ağza alınmayacak küfürler etti.Odamin kapısını zor kapattım seni öldürücemm diye bağırıyordu.Eşimi aradım hemen.Tabi askerde olduğu için açamadı hemen.Ben o sıra zaten ayın 5 inde annemlere gitcem diye valiz hazırlamıştım.Son kalanları koydum eşimede mesaj attım yola çıkacam diye.Annemi aradım bana bunları yaptı diye.Annem benim hatrim için sabret sakın yola çıkma dedi.Oturdum saatleri sayıyorum ayın 5 inde gitmek için.O kadınlada konuşmuyorum.Odamdan çıkmıyorum.Bazen kızımı gezdirip geri geliyorum odaya.Kayinpederimde babamlarin yanında(kardeşler)yoksa durmazdim bi dk 

Siz olsanız naparsiniz gidene kadar küsmü kalır siniz yoksa konuşmaya devam eder misiniz(teyzem bu arada)

24 Cevaplar

0 oy
(1,734 puan) tarafından
Bizde bır laf var hiç sekmez hala yanı kuma yanı derler cokk doğru cidden bir de nıye kuzeninle evlendın ki canım özel degılse doğacak çocukların hasta olma oranı falan 
(2,587 puan) tarafından
Çok şükür bütün sülale akraba evliliği yaptı ama şu ana kadar engelli doğan olmadı.Sevdik evlendik bizde ama annesi başımıza dert oldu
(1,734 puan) tarafından
Allah mutlu Mesut etsin yuva yıkmaya sebep olacaklarında ellerı ağızları bağlansın
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bırak git başka yer iki ailede akıllan sin konuşma tabiki
(2,587 puan) tarafından
Aslında ablamın evi varda bilmiyorummm napcagimi hiç bilmiyorum
tarafından
Alalh yardımcın olsun eşini seviyorsan git bir kadın sığınma  evine eşin gelene kadar
(2,587 puan) tarafından
Yok o kadarını yapamam ama beklicem ayın 5ini
tarafından
Citti ol yoksa emin kararlı adımlar at
0 oy
(12,867 puan) tarafından
Kayınpederin ve baban kardeş

Kayınvalden ve teyzen kardeş mi ben mi yanlış anladım
(2,587 puan) tarafından
Aynn öyle doğru anladin
(12,867 puan) tarafından
Sende resmen kardeşinle evlenmişsin bizde kuzenler kardeşten farksızdır