0 oy
762 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Çok inanırsam ucabilecegime ve geçmişe döneceğimi zannederdim ... Hep genç kalacagimi duygularımın hiç değişmeyeceğini zannederdim ... 

27 Cevaplar

0 oy
tarafından
Anneler abur cubur yiyince hamile kalır sanirlardim:)
tarafından
Opusunce sanırdım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende filmdekiler atıyorum gün içinde çekilmiş ve o zman bittiğinde uyumuyorlar aynı yerinden devam ediyorlar sanıyordum 
tarafından
Gülümsedim ya
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından

Babam annem beni hiç anlamıyor zannederdim hep zitlarina giderdim halbuki onlar ne derse doğru çıkardı şimdi benim de çocuğum olunca anladım benim gibi inat bı kız çocuğum var rabbim yardım etsin bana:D

tarafından
Amin :) cahillik bilmiyorsuk
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Bende ailemin maddi durumundan dolayı hep dua ederdim 1 kere sihir yapma hakkım olsa diye dua ederdim 

1 kere hakkımı ne için mı kullanacaktım 1 oda dolusu para
tarafından
Bende anneme etek almak için evin içindeki demir eskileri satardım ama 1 TL ederdi  karanfil alırdım mutlu olsun diye .... Büyüyünce param olursa anneme yeni bluz ve etek alacağım derdim ... Şimdi bir sürü yeni elbisesi kıyafeti var ama biz yokuz
0 oy
(770 puan) tarafından
Çatılar pencereden çok yakın gibiydi sevdiğim biri uzak bı yere gidince büyüyünce atlaya atlaya gderim yanına diye düşünürdüm 
tarafından
Yaaaaaaaaa coook etkileyici
0 oy
(739 puan) tarafından
Televizyonda mesela 2 kanalda da Kemal Sunal filmi varsa biri reklam olunca Kemal Sunal hemen diğer filme koşarak gidip orda devam ediyor sanardim sanatçılar WC gaz vs yapmaz sanardim :)) şimşek cakinca haşa:) Allah fotoğrafımizi çekiyor sanardim babama Allah'ı ara diye ağlardım hahahah :) 6 7 yaşındaydim babama hep ben büyüyünce seninle evlenecem derdim sonra düşünür ay olmaz sen o zamana çok yaslanirsin derdim :) hayal dünyam renga renkti :)) birde geceleri kedilerin içine iblis giriyor sanardim :)
tarafından
Birinci bendede vardı
0 oy
tarafından
Kız bende uçabilirim sanıyordum çizgi filmde kiler gibi o hayatın içinde yaşamak isterdim çok hoşuma giderdi hala bile 
tarafından
Rüyamda uçarım ... Gerçek hayatta Eğer çok bunalıp ruhum dar geldiği zmanlar ... Rüyamda uçarım uyanınca rahatlatın

İlgili bir soru bulunamadı

380,311 soru

11,386,934 cevap

34,887 kullanıcı

...