0 oy
757 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Çok inanırsam ucabilecegime ve geçmişe döneceğimi zannederdim ... Hep genç kalacagimi duygularımın hiç değişmeyeceğini zannederdim ... 

27 Cevaplar

0 oy
(2,467 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Televizyondaki filmler bir bize özel sanırdım bizimm aileye özel film çevirmişler:)) herkezin evinde farklı dizi izleniyo  diye düşünürdüm birde arka kapaktan girsem bende onların yanında olacam sanıyodum 
tarafından
Hahahaha  ben canli oynuyor zannederdim başka kanalda olunca oraya ne çabuk geçti derdim :)
(4,115 puan) tarafından
Bende bızı goruyorlar zannederdim kameraya baktıkları ıcın bıze dikkat kesıliyorlar gıbı anlardım :))
tarafından
Hahahaha
tarafından
filmlerdekinin öyle küçük oyuncaklar olduğunu sanardım. Televizyonun içindeler hepisi. Kendi doğum günü kayıdımı izlediğimde çözdüm olayı
-Reklam-
0 oy
(913 puan) tarafından

Benimde anlam veremedigim şeyler vardı mesela insan mutsuzken neden iştahı olmaz ? Çok duyardim hiç anlamazdim daha sonra yaşayarak öğrendim :'(:D

tarafından
Bende annem eltim kaynım görümcem derken bizim ailede bu isimler yok acaba kim bunlar derdim hahahhaha
(913 puan) tarafından
Hahaa :D
tarafından
:):):)
0 oy
(913 puan) tarafından
Ablamgil okula giderdi geldiklerinde tenefüse çıktık filan diye anlatirlardi o tenefusu buyuk bi saat zannederdim ne alakaysa ama çok küçüktüm :D
tarafından
Bende duvar kenarı zannederdim kız
(913 puan) tarafından
Hadi ya :D nasıl hayal güçlerimiz var
tarafından
Evet ya çok geniş
0 oy
tarafından
Çocukluk temizliği işte:)))Bizim orda da çocukken (ayrım için söylemiyorum sadece durumu anlatmak için söylüyorum) Kürt teyzeler vardı ve Kürtçe konuşurken hep Kürtçe konuştuklarını bildiğim halde fazla hızlı konuştuklarını düşünüp az daha yavaş konuşsalar anlayabileceğimi düşünürdüm onlar heyecanlı heyecanlı konuşurken pür dikkat kesilip dinlerdim çok dikkatimi çekerdi ama haliyle bir şey anlayamazdım:))))
tarafından
Hahah ya masumcuk seni
0 oy
tarafından
En iyisi ben okuyayım 
tarafından
O kadar mı kötü :)
0 oy
(866 puan) tarafından
Rahmetli anaannem üzülüyorum kırılıyorum derdi ağlardı bende 10 15 yaşlardym büyük olduğu için şaka yapıyor büyükler yaşlılar kırılmaz üzülmez sanıyordum, şimdi daha iyi anlıyorum onu canm ya 
tarafından
Ayyyy kıyamam ya
(866 puan) tarafından
Çocuk aklı işte :)
tarafından
Aynen
0 oy
(1,097 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Ben çok odaklandığımda perdeleri hareket ettirdiğimi zannederdim. Kilitlenip perdelere bakardım bi kaç saniye sonra perde hareket ederdi. Ya ben öyle sanardım yada özel güçlerim vardı :D bide rüyalarımı gerçekle ayırt edemiyordum. Bazı rüyalarımı gerçek olay gibi anlatıyordum ama imkansız şeyler.

tarafından
Kız bide şu vardı akrabalar zmaan göz açıp kapayıncaya kadar geçiyor derlerdi sence ben ne yapardım ... Gözümü açıp kapatırdim ama geçmemiş şimdi 29 um gerçekten geçti zaman öyle
(1,097 puan) tarafından
Allahım ya süper sabaha kadar gider bu :))
tarafından
Aklıma geldikçe yaziyom kız
(1,097 puan) tarafından
Çok iyi bi hayal gücümüz varmış :)
tarafından
Hahahah en masum en güzel şeyler
0 oy
tarafından

Bir gün annem ablama git hocadan izin al halı yikicaz dedi ben daha küçüğüm tabi birinci sinifim izin ne diyorum ablamda hoca izin vericek diyor gittik birlikte ablam ogretmene anneme yardım edicem izin verirseniz bugün derse gelmicem dedi hocada tmm izin veriyorum dedi bakıyorum adam bişey vermiyor eline baktım e hade niye vermiyor bu izin denen şeyi :Dablam hadi gidelim dedi bende diyorum izin vermediki ablam verdi ya ben eee hani nerede izin 

(3,198 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️
tarafından
Yerim seni
tarafından
Yaa kıyamam
tarafından
Ahahaha çocukluk işte kızlar annem ha çocuk olmak ha essek olmak derdi bize:-D:-D
0 oy
(3,198 puan) tarafından
Hep bir kız kardeşim olsun istemiştim ve bir gün Kız kardeşim doğdu. Komşular bana dediler ki,  "Artık senin pabucun dama atıldı" bir türlü anlayamamıştım, O ne demek, dama nasıl atılıyor..?    9 yaşındaydım :)
tarafından
Hahaha
0 oy
tarafından

Ben bi filmin içindeyiz bizi dışarıdan izliyorlar diye düşünürdüm tuvalete bile giderken utana sıkıla giderdim swjsjjsjsjs:D:D

tarafından
Hahahah
tarafından
Tam arkandayım baci + ve destegimle sjsjjsjs
tarafından
Kalbimdesin ne arkamı aşkım
tarafından
O ben sağa gurban olammmmm❤❤❤
tarafından
Şimdi geldim.Yazıyom. Abim annemin elbisesinin boğazından içeri ekmek atarmış bebede yesin diye.Bene bendim. Annemde bozuntuya vermez,o görmediği zamanlar ekmekleri karnından çıkarırmış. Sehirli güc de herkeste vardi. Cizgi filmler işte. Bidefa çok ağlamış yorgunlukdan hemen uyumuşdum. Ertesi gün uyuyamayınca zorla kendimi ağlatmaya çalışmıştım. Annem babam kabus görüyorum sanmıştı. Bende yok,uykum gelmiyor o yüzden ağlıyorum ağlayınca hemen uykum geliyor demiştim. Bide kenidimi uzun süre evlatlık sanıyordum. Hep beni sevmiyorsunuz daha az seviyorsunuz evlatlığım diyordum. Abimde evet seni sonradan camış B.okunun arasından buldular diyordu.  Ama inanmıştım. Bi tarafdanda mantık yürütüyordum. Erkek çoçukdan sonra niye kız evlatlık edinsinler.İlk çoçuk olsaydım ihtimal vardı,birde ilk çoçuk kız,ben erkek olsaydım ihtimal vardı.Ama  kıskanıyordum abimi çok seviyorlar o gerçek çoçukları diyordum.17-18yaşımda çözdüm olayı desem yeridir. Ama annem asla ayrımcılık yapmadı.Çoçukluk ergenlik aklı işte.
Ayşenur üzüldüm, ama bende öyle bir babaya sahibim.Hiç takmıyorumda.Hatta evime gelmesin, annemi gidib göreyim o evde olmasın falan diyorym. Her görünce nefret kusuyorum.
0 oy
tarafından
Bide herkese iyi nazik konusursam herkes bana öyle davranır sanırdım en acısı oydu Ezine peynirine benzedim ... 
0 oy
(1,187 puan) tarafından

Her uyuduğumda  öleyim  diye dua ederdim  bidaha uyanamayacağimı zandederdim  ama o güneş hergüm  bunlar geçecek  miniğim der gibi doğdu benim yüzüme :angel: geçti  ama izi kaldi  

tarafından
Anlatma canım ama üzme bırakma kendini olur mu
(2,564 puan) tarafından
Anlatma aşkım allah yardımcın olsun
(1,187 puan) tarafından
Bırakmak gibi bir şansim  yok cnm 2 bebeğim  var bakmam gereken çok şükür melek gibi bir eşim var
tarafından
Maşallah Rabbim korusun ikisinide ne mutlu sana
(1,187 puan) tarafından
Amin kuzum  o pislik kendi gunahında boğulsun
0 oy
(891 puan) tarafından

Televizyonun arka kapağını açarsam içine girerim sanırdım hep :D

tarafından
Yaaa çok masum
tarafından
Masum çocuk olursam sirinleri görebilmesi umut ederdim ama görmezdim hahahah
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Ben sihirli annem izleyip sürekli peri olmak için dua ederdim
tarafından
Oda iyiymiş
tarafından
Bnde dünyada periler sanır bnde denerdim baktım olmuyor çevrendeki insanlar peri bn peri değilim sanıyordum onlar sihir yaparken yakalamak için açık arardım
tarafından
Hahahahah o da iyi ya
0 oy
tarafından
Bende bazen gözümü kapatıp sihirli annem deki gibi ortadan yok olucami sanirdim değişik değişik şeyler yapardm sihirli olmak için ah masum çocukluğum
tarafından
Ay güldüm kiz
tarafından
Abim diyodu zaten karasin ışık kapanınca yok oluyosun ne gerek var sihirle uğraşmaya
tarafından
Aaaaaaay kahkaha attım
0 oy
tarafından
Zannederdim ki bütün dunya benim etrafimda dönüyor :)
tarafından
Sen başlı başına bir unlusun kız ... Üstleri oku ben neler neler zanneder misim hahahah
tarafından
Tabii canimm koskoca harry potter bilmeyen var mi :D
Yorumlar fenaaa yaa hayal gücü iste :)
0 oy
tarafından
Büyüdükçe dertleriniz büyüyor sözüne anlam veremezdim şimdi anlıyorum 
tarafından
Hahaha:)
0 oy
(827 puan) tarafından
Bende gercekten trafik canavari var zannederdim boyle karikatur gibi resmi varya onu zannederdim.

Bide derlerdiya ceketi atinca hamile kaliyosun bunuda gercek sanirdim cocukluk iste
tarafından
Aaa evet trafik canavarı dediklerinde nedeen yakalayamiyorlar ya kocaman nasıl saklanıyor derdim
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Babam da annem de dedem ve ananneme anne-baba diyor. E ikşsini de ananem doğurdu ise kardeşler büyüyünce evleniyor mu e benim de erkek kardeşim var. Şimdi biz büyüyünce erkek kardeşim ile mi evlencez tövbeler tövbesi... 
0 oy
(12,904 puan) tarafından

Ay biz yapardık 3 arkadaş minik kilimimiz vardı ark evi yüksekti balkon da o kelime oturur yanınıza da abur cubur alır havalanmayi beklerdik :D çocuk aklı:)

İlgili bir soru bulunamadı

378,419 soru

11,326,922 cevap

34,780 kullanıcı

...