0 oy
518 göst.
Diğer kategorisinde (913 puan) tarafından
Kızlar simdi yaşadığım kötü bi olay geldi de anlatmak istedim küçükken bi akrabamizla küstük ve evlerimiz karşı karşıyaydi ben çok küçüktüm onlarin çocuğu ile ayni yasitiz ve beraber oynardik bizim mahallede yine çok kötü bi kadın vardi beni hep korkuturdu neyse ben arkadasimla beraber bunlarin balkonda oynuyordum o komşu kadinda icerdeymis benim annem icerdeydi görmedi. Kadin iceri cekti beni şalvarıni gösterip kıllı kedi var burda seni ona verecem filan diye korkuttu takma dişleri vardi onu çıkardı yengemde gülüyor bi yandan bi yandan dur annesi görür filan diyor ben nasıl korkuyorum sonra kaçarken kapidan tuttum kapıyı hizla çarptı kadin demir kapiya parmagim sıkıştı sonra annene dersen seni kıllı kediye veririm diye korkuttu soyleyemedim de keşke söyleseydim sonra yıllar sonra kadin kanser oldu bi anda 30-40 kilo verdi öldü rahmet okuyasim gelmiyor

21 Cevaplar

0 oy
(2,062 puan) tarafından
Pedofili.....,....
(913 puan) tarafından
Olabilir
-Reklam-
0 oy
tarafından
Görmüş kıllı kediyi 
(913 puan) tarafından
Gördü valla :)
tarafından
İyilik eden iyilik kötülük eden kötülük bulur bacım ☺
(913 puan) tarafından
Çok şükür Allah in adaleti var kuzum :)
tarafından
Kesinlikle canim❤❤☺
0 oy
(12,501 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin de ne kötü bişi yapmış ya valla üzüldüm 
(913 puan) tarafından
Kız bende o halime çok üzülüyorum simdi yıllar geçmiş yazarken gözlerim doldu
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Evet tabiki. İnsanlar çocukların hiç bişey anlamaya ağını düşünüp kötülük yapıyorlar. Ama travma sebebi
(913 puan) tarafından
Kesinlikle öyle Allah kötülerden özellikle çocukları korusun
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Allahim cocuklarimizi boyle insanlardan uzak tut. Cok üzüldüm travm yaratmis sende kiyamam
(913 puan) tarafından
Valla öyle oldu canım Allah bütün çocukları korusun
0 oy
tarafından
Manyakk karı yaa ben olsam büyüdüğüm zaman milletin içinde o yaptığını söylerdim kıllı kedini kimlere gösterdin başka derdim mesela 
(913 puan) tarafından
Canım çok durmadik orda taşındık zaten şükür yüzlerini bile görmedim hiç Allah sorar insanın alacağı intikam sınırlı Allah in ki daha büyük
0 oy
(3,303 puan) tarafından
Çok üzüldüm senin adına ya travma kalmıştır. Benim öyle bi anım yok ama daha dün çok sevdiğim bi ablanın yıllarca babası tarafından tacize uğradığını öğrendim eve geldim ağladım çok kötü oldum. Babasının öldüğü günü kendisinin doğum günü olduğunu ve o gün oynadığını söyledi ben duyduklarımın etkisinden çıkamadım kim bilir o neler yaşadı
(913 puan) tarafından
Ah canim benim kiyamam yaa Allah im öyle şeylerle sınamasın Allah yardımcısı olsun kız bende cok çok küçüktüm o zaman bişey anlamadim ama simdi aklima geldi üzüldüm o küçük halime
(3,303 puan) tarafından
İşte cahil insanların yaptıklarını çocuklar unutamıyor
(913 puan) tarafından
Maalesef öyle
0 oy
(158 puan) tarafından
13 yaşında falandım ortanca amcam yeni evlenmişti yengemle birlikte amcamın bekarlık odasını temizliyoduk dolap altlarından içlerinden birsürü cd ler çıkmıştı teker teker açıp film veya aile videosu falan varsa ayırıp gereksizleri atcaktık cd nin birinden amcamın eski kırıklarıyla fotolar uygunsuz videolar çıktı yengem aldı sakladı ertesş gün büyük bir kavga etmişler amcam yengemin kolunu bıçakla kesmiş babannem sinirden bayılmış biraz sakinleşince nerden bulduğunu sormuşlar benim götürüp ona verdiğimi söylemiş bir sinirle bize geldiler babannem bağırdı kızdı babam duyunca beni dövdü dinlemediler bile sonra kendi itiraf etti temizlik yaparken bulduk diye ama ahı mı aldı o yuvada huzur bulama inşallah diye çocuk aklıyla beddua etmiştim hatta annem kızmıştı ne olursa olsun beddua etme diye şimdi 3 çocuğu var evinde sürekli kavga şiddet en küçük çocuğu hasta 2 yaşında ve 5 yaşını zor görür diyo doktorlar oturup ağlıyo ben ne günah işledim diye keşke çocuğuyla imtihan olmasaydı ama günahımı alıp çok kırmışlardı 
(913 puan) tarafından
Ne kadar kötü bi durum ya hiç mi korkmamis Allah tan bu resmen iftira çok üzüldüm canım işte insan ettiğini yaşıyor bak
(158 puan) tarafından
İnanki hala akıllanmadı hep iftira ve fesatlık peşinde otur evinde dua et af dile çocuğun için merhamet iste ama hala aklı başkasının yuvasında nasıl bozarım diye düşünmekte. Allah ıslah etsin yine de rabbim evlat acısı göstermesin
(913 puan) tarafından
Amin canım Allah kimseyi evladiyla sinamasin ona da kalp temizligi versin inşallah
0 oy
(8,382 puan) tarafından
Bende kucukken yapmadıgım bısey yuzunden komsu teyze komsumuzun ogluna bı yerlerımı gosterdıgımı iddia etmıstı daha buluğ cagında bıle değildim.Ve oglan cocukları ozel yerlerıme bakmak ıstermıs annem bırınde yakalamıs.Bej hatırlamıyorum ama.O teyzenın attıgı ıftırayı hıc unutmam.Bır de bız yan komsunun kucuk ogluyla oyun oynuyoduk evcılık oynayalım dıye buyuk oglu gelmıstı yaslar kactı bılmıyorum ama hadi yatıp uyuyalım diyip ortunun altından ayagını orama degdırmeye calısmıstı.Nasıl kalktıgımı bılmem.Sukurkı kazasız belasız buyuduk sonra hrp temkınlı oldum ona karsı .Travma sebebi hep 
(913 puan) tarafından
Allah im ya ne pislik insanlar var aşağılık Rabbim korumuş yine şükür ay nasil sinirlendim ***** kadına seni ne kadar kötü etkilemis bide millete yaymış
0 oy
tarafından
Kıllı kedi ne ya iğrenç kadın gerçi vefat etmiş Allah rahmet eylesin Rabbim affetsin de 
(913 puan) tarafından
Valla icimden onlari demek bile gelmiyor kuzum zaten bı değişik kadındı yüzünü yillarca görmediğim halde o icimdeki nefret geçmedi. Bende gerçekten orda korkunç bi kedi olduğunu hayal edip çok korkmustum
0 oy
(1,196 puan) tarafından
En yakinim  taciz eti
(913 puan) tarafından
Şimdi nasılsın canım benim psikolojik destek aldin mi geride birakabildin mi
(1,196 puan) tarafından
Destek almadim  canım hâlâ biri bana yaklaşinca  korkuyorum  eşim bile olsa habersiz yaklaşınca korkuyorum
(913 puan) tarafından
Allah im yarabbim.. sana ben kıyamam canım inşallah tamamen silinir bu kötü hatıralar..
(1,196 puan) tarafından
21 yaşıma geldim 2 bebiş doğurdum  geçmiyir  mezara kadar da geçmez  7 yaşında  bir erkegin cinsel organı  bedenine  değiyor  dusuncesi bile iğrençken ..
(913 puan) tarafından
Bence imkanin varsa bi destek al canım tabiki suan hayatin farklı şükür ama bu seni içten içe yıpratıyordur ya
0 oy
tarafından
Açıp orasını mı gösterdi sana ? Ay kıyamam ya keşke söyleseymişsin. Benimde böyle bir travmam var mı hatırlamıyorum ama aklıma geldikçe sinir olduğum şeyler amcamın karısı bana bağırmıştı oraya gelirsem döverim seni diye çocuğuyla oyun oynarken öyle bi çocukça tartıştık diye şok olmuştum ama annemilere söylemedim söylesem kimse gıkını çıkartıp da hakkımı savunmazdı aynı şekilde teyzemin kocası da birgün durduk yere geldi tokat attı ona göre yaramazlık yapıyormuşuz halbuki kendi kendimize oyun oynuyoduk teyzemde ordaydı gördü ve sustu sadece ben yine şok oldum ama yine demedim biliyorum çünkü başımıza ne gelirse gelsin gıkını çıkaramıcak bi anne babam var. Şimdi de kendim bebeğimde buna çok dikkat ediyorum aslan gibi arkasında durcam hep bilicek bunu
(913 puan) tarafından
Canım benim kiyamam bende sana koru çocuğunu ya benimkiler çok korurdu duysa annem o kadını mahvederdi ama o kadar korkuttuki göstermedi ama yengem olmasa kesin gösterirdi yani açar gibi yapıyordu seni icine atacam filan diye baya korkuttu korkudan söyleyemedim keşke söyleseydim sonra da unuttum gitti inan bide görmedim ya öldüğünü duydugumda da anlatmadım arkasindan orda konusmayim diye burda siz tanimadiginiz için anlatıyorum
0 oy
tarafından
Olmaz mı fazlasıyla oldu yenge hala amca çocuğu enişte ve daha aklıma gelmeyenler :(
(913 puan) tarafından
Canım benim Allah hepsinin cezasını versin :(
tarafından
Valla versin hiç acımıyorum
0 oy
(13,197 puan) tarafından
Ne değişik insanlar var ya
(913 puan) tarafından
Şeytanlasmis insanlar işte çocuğa yapılırmı bu
0 oy
tarafından
Oldu evet Allah kahretsin benden iki yaz büyük kuzenim oda kız di zorbalık yaptı hep
(913 puan) tarafından
Hadi ya çocukların yaptıkları da daha kötü oluyor ailelerinden mı görüyorlar napiyorlar
0 oy
(3,073 puan) tarafından
Benim genelde piskolojik şiddet benim kızım böyle sende öyle ol derlerdi hep kendi çocuklarını örnek gösterirlerdi halbuki benim hayatım onların ki gibi değil
(913 puan) tarafından
Uff bazi akrabalar vardi bizde de öyle bi adam vardı kadin gibi sinir olurdum benle yaşıt bi kızı vardı cok ders çalışırmis senede bir anca karsilasirdik şükür onda da kitaplarima bakardi benim kizim bunun gibi kac tane bitirdi sen birini bitirememissin filan derdi simdi doktor ama tam bi moron kızı var asosyal
(3,073 puan) tarafından
Okumuş ama robot olmuş de bence ☺☺
0 oy
tarafından
Bizim yan dukkanci akraba sözde ben küçükken beni dükkana soktu kasa arkasına zorla simit balonumu aldı annemde beni ariyodu sokakta sesimi duydu geldi tokadı vurdu oğlana balonumu aldı çok büyük kavga etmişler di
(913 puan) tarafından
Cezasini bulmuş ama :))
0 oy
tarafından
Benim yok okumaya geldim
(913 puan) tarafından
Aman olmasın bacım
0 oy
tarafından

Bende mahellede çocuklarla top oynarken arkadaşımla kavga etmiştim gidip babasını çağırmıştı bende çok umursamadım anaaamm adam beni bir kovaladı evin önüne kadar arkamı dönüp dönüp bakıyorum peşimi birakto heralde diye yokk ga.vur herif bide heybetli hala gozleri gözümün önünde gitmiyor... 1 hafta mahalleye cikamamıstim:D

(913 puan) tarafından
Haha en azindan yakalayamamis gav r herif :)))
0 oy
tarafından
Alttaki son cümleye çok güldüm .... Annem kardeşlerimi bana bırakıp gezmeye giderdi en küçüğü sokağa kaçardı 10 yaşındayım yemeklerini yedirdim sokağa kaçmış bende yorgunluktan uyumuşum annem çocuk yok nerde diye  bir güzel dövdü beni ben ağlaya ağlaya kardeşim kardeşim diye bağırıyorum kalbim ağzmjn içinde meğerse annem  almış çocuğu komşuya saklamış bana ders vermek için bir daha uyumayayim yorulursam diye 
(913 puan) tarafından
Kız yazık öyle dersmi olur kiyamam :D
tarafından
Yaaaaa uzduler beni balbazar .... Pokemon da en sevdiğim karektersin
(913 puan) tarafından
Kimse uzmesin bundan sonra canım kız bende en çok kendimi severim burda olsan sana balbazar diye kısık sesle taklit bile yapardim :D
tarafından
Ay güldüm kız yaaa çok sağol balsin
(913 puan) tarafından
Sende öylesin kuzum :)))

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 94 göst.
19 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
21 cevap 325 göst.
24 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy