0 oy
490 göst.
Aile kategorisinde (619 puan) tarafından
tarafından kapalı
37 haftalığım el ayak fen yanıyor üç gündür uyku girmiyor gözüme bugün annemlerle konsrken babam ensen goxlern morlaamis dedi babam bile anladı düşünun. Bende üç gündür pervanenun önündeyim ayaklarmn altında smdide buzdolabı poşetine buz parçaları var ayaklarmn altında pervanede aynı şekilde resmen  hemen eridi. Annem durma önünde ustme ayaklarını vs diyo ama dayanmyrm duramiyorum aglicam nerdeyse. Çok Ciddi sorun olur mu bunlar benm için buz pervane önünde vs siz ne yaptnz boyle zamanlarinzda
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

10 Cevaplar

0 oy
(2,479 puan) tarafından
Üşütme son zamanların. Çocuktan çıkıyor sonra. Durmadan ağlar gaz sancısından. Yinede sen bilirsin. Az kalmış Allah yardımcın olsun. Sağlıkla alırsın kucağına inşallah 
(619 puan) tarafından
İnsaAllah canm. Ama duramıyorum elmde degl çok zor hamilelik geçiriyorm hem Corona hem safra taşı hem kum dökme smdide bu
(2,479 puan) tarafından
Allah şifa versin canım. Geçer inşallah kolayca
-Reklam-
0 oy
(17,876 puan) tarafından
Allah sabır versin hayırlısıyla al kucağına zor hamilelik ya
(619 puan) tarafından
Kesinlikle benimki daha zor emn olun Corona oldum safra taşı çıktı kum döktüm. Safra taşından sezeryana acil alinabilirm smdide bu zorlanyrm baya sanki hamile deglm hastayım
(17,876 puan) tarafından
:( çok zormuş gerçekten şifanı versin Rabbimm
(619 puan) tarafından
Amin insaAllah. :(
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Yani bence yapma hem sana zarar yani hamilelik zor ya benimde reflü cikmistu Allah'ım ilaçta etki etmiyordu çok kötüydü oyuzden seni çok iyi anlıyorum
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Geçen yaz hamileyken sbaha kdr pervane ile uyudum her gece. Hiç bi skıntı olmadı ben anlayamadm anne karnındaki bebeğe nasl zarar verck 
0 oy
(345 puan) tarafından
Kuzum pervane neyse ama ayaklarini usutme sonra cocugum gazli olur 6 ay cektim 1 gece uyku uyumadan cok zor oluyor Allah sifa versin saglicakla kucagina al insallah
0 oy
(611 puan) tarafından
Sık sık duş alıyordum. 
0 oy
(776 puan) tarafından
Yedikleri ne dikkat et canım birde ben çorabı buz dolabı poşetinde butluga atar soğutur uykum gelince giyer hemen yatardim o isinana kadar zaten uyumuş olurdum buz falan zararı olur bebise hemşire bana çorapsız gezme demişti yazın ortasında
0 oy
(833 puan) tarafından
Suan 26 yım aynı böyle yım yanayruuumm
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Bebeğin gazlı bebek olur canım gaz sancısı çeker doğduğunda artı üstutursun tamam haklısın dayanamiyorsun bende ilk hamileliğimde öyleydim sadece elim ayağım değil bütün vücudum öyleydi benim en azından ayakakrina koyma üstutursun hasta olursan daha zor emin ol 
0 oy
(680 puan) tarafından
Bende ayaklarımın altında çok buz erittim o hatayı bir kere yaptım bebeğim gazdan bir saniye duramadı ilk 2 ay ne gecemiz vardı ne gündüzümüz 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 343 göst.
22 Aralık 2023 Aile kategorisinde Havin06 (2,142 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 636 göst.
18 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 195 göst.
31 Mayıs 2022 Aile kategorisinde mehal (619 puan) tarafından soruldu
+2 oy
35 cevap 1,013 göst.