0 oy
411 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kısaca anlatsam bile uzun olacak ama gerçekten burda paylaşmak bana iyi geliyor eşimin ailesi yüzünden ne dayak yemediğim kaldı ne karakolluk olmadığım kaldı bir sürü şeyler geçti ama unutmadım hiç birini sadece eşime tekrar güvenerek büyük bir hata yaptım onunla tekrar barıştım ve o ailesine daha çok değer veriyor hala dün gorumceler yatak odama girmiş ben abimin şunu giysem olur mu öteki ben bunu giysem olur mu izin vermeden bile giydiler yani ne yapayım kavga mı cikarsaydim çıkart onu diye insan olan olmaz dedim mi giymez neyse akşam sofraya oturduk eşim dedi niye eşyalarımı dagitiyorsun diye suçladı beni bende dedim izin vermiyorum kendileri girip çalıyor diye gülerek gorumcelerde güldü yani kimse somurtmadi ben öyle dedim diye neyse onlar gitti kızım park diye tutturdu merdivenden aşağı iniyoruz eşim bana döndü sen niye çalışıyorlar diyorsun diye bana kızdı bende dedim herkes güldü benim öyle demek istemediğimi herkes bilir diye sonra dedi ki olsun ne kadar saçma konuşuyorsun dedi bende annengil bana o kadar şey diyor moralimi bozup ağlatıyor tek kelime etmiyorsun konuşmuyorum bundan sonra seninle dedim bana dediği tek şey git o zaman annenin evine çok kırıldım gerçekten artık dayanacak gücüm yok ailem kabul etmiyor ne param var ne bir mesleğim ne yapacağımı hiç bilmiyorum ayrılmak istiyorum çünkü olmuyor değer görmediğim yerde kalmak istemiyorum 

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ya ben oyle seyler konusurumki kimse alinmaz cunku beni bilirler hatta tanimadigim bi aile dostlari varmis neysem oyum kadinada dogal davrandim yani kasmadim kendimi bizjmkilere demiski 3.gelin baya pat soyluyo herseyi yapistiriyo herkesin tek bi dilden dedigi seyde şu onun dilinde var ne varsa bisi diyosa direk der kalbinde kotuluk yoktur falan gecenlerde memleketten geldiler kadinla muhabbet falan herkesin icinde dediki ben senin icin boyle demistim hakkini helal et esinde aileside seni cok ovduler  gercekten dedikleri gibiymissin espriden anlamayan insanin yaninda susacan arkadas yasam enerjini somuruyo sonra pozitifligin gidiyo
tarafından
Kız eşim bunu diyen gorumceler alınsa surat assa tamam derim ayıp ettin derim ama onlarda suçunu bilince guluyorlar
tarafından
İste en once savunan esimmis meger beni herifimyanilmadi yani onu demek istedim bende

Bence kocan problemli bacim bu bi gercek
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayyy hasbam yapistircan terliği agzina
tarafından
Aynen öyle kuzum
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Oyle adama koca demem ailesi icin beni dövecek onu cikdigi yere sokarim  terbiyesiz be demek odaya giriyor cik derim pis bozarım birdahq da giremez asla
tarafından
Vallahi kaç kere dedim müsait değil diye anlamıyorlar eşime dedim en son oda ne olacak sanki dedi bende bıktım yine dedim dün müsait değil diye anlamıyorlar
Annemgil kabul etse durmam burda ama onlarda kabul etmiyor
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Hadsiz kardeşleri deyince hemen susmş demek sen dagitsan sana kizar
tarafından
Aynen öyle ben verdim desem neler diyecekti kim bilir
0 oy
(225 puan) tarafından
Esimin alisi demissinde senin esinde sorun var senin bunu görememiş olmandada daha büyük sorun var
tarafından
Her ikisi de sorunlu
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Kardeşleri laf söylenmeyecek kadar kıymetliyse, çamaşırlarını aldı diye kendisi niye laf ediyor
tarafından
Orası da doğru
(1,552 puan) tarafından
Yani.. Kıymetlilerse bi çamaşır için niye laf söylüyor kardeşlerine.. Bi çamaşırı çok görecek kadar kıymetsizlerse, niye sen laf söyledin diye kıymete biniyorlar.. Vermesen de, sanki senin çamaşırlarını mı aldılar, benim çamaşırlarımı aldılar sanane, niye vermiyon kardeşlerime derdi
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ailesi icin seni dovuyorsa sende hakettigi dersi ver canim kendini ezdirme 
tarafından
Kuzum gittim 5 6 ay annemgilde kaldım yeminler etti ağladı falan en son affettim ama yine aynı annemgile de tekrar gidemiyorum biz sana gitme dedik sen bizi dinlemedin diyor
0 oy
(119,434 puan) tarafından
ne yazim bilemedim yaa simir bozucu
0 oy
tarafından
Eğer kararlıysan ailenle ciddî ciddî konuş bitti de gitmeyeceğim bir daha de kapılarına git seni kovacak değiller ya eşin gitmeyeceğini bildiği için çok rahat babanın evine git diyor seni kaybetmekten korkmuyor. Ne olursa olsun onlar senin ailen kapıdan kovmazlar
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Nıye dagıtıyosun dıyecegıne sana, kardeslerıne nıye alıyosunuz desın. Onlar kırılmasın diye senı suclamıs.
0 oy
tarafından
Hödük ne diyim bacım Allah sabır versin böyle insanlar düzelmez 

Ailen ne için kabul etmiyorlar

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 389 göst.
2 Aralık 2023 Aile kategorisinde Asyahatunnn (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
78 cevap 962 göst.
3 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Yaprak.k (11,341 puan) tarafından soruldu
0 oy