0 oy
105 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (196 puan) tarafından

Ben yeni başladım 1 kutuyu ancak bitirdik konuşmasında da bi gelişme yapti sanki :angel: enfeksiyon geciriyor su an bogazlar sis, demir eksikliği var bende ilac kullanmak istemiyorum sut vermicem bi sure sabah 3 kasik pekmez yedirdim 1 salatalık yedi iştahsız cunku 2 tane ceviz yedi yumurta pisirmistim yemedi bende cig bi sekilde bıldırcın yumurtası yutturdum :D hem daha vitaminli.

Demir ilaci kullanmak istemiyorum bir an önce demir eksikliği giderecek tarifler yazarmisiniz lutfen

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben oğluma kullanmıştım. Ama haftada 1 tüketilmesi gerekirmiş galiba. Çok ağır geliyor.
(196 puan) tarafından
2 bucuk yasinda benimki gun asiri ve ya hergun kullamabilir durumda
tarafından
Hayır canım ben oğluma 4 yaşında verdim. Doktor bile haftada 1 anca önerdi. Sakın fazla verme
(196 puan) tarafından
Ayy ben yumurta kotu olur korkusuyla 2 gunde bi verdim hepp
-Reklam-
0 oy
tarafından
Karadut pekmezi ya da özü kullanabilirsin canım.
(196 puan) tarafından
Koy yapimi pekmez olmaz mi armut veya elma pekmezi?
tarafından
Canım demir oranının yüksek olduğu bir besin kullanabilirsin keçiboynuzu ya da üzüm pekmezi de olabilir armut ve ya elma pekmezini demir oranı yüksek değil fazla.
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Fazla tüketme erken ergenliğe sebep oluyo doktora danış ben kızıma küçükken faydalı diye kullandım 9yaşında ergenliğe girdi
(196 puan) tarafından
Ohaaa surekli mi yedirdin kac yil tüketti toplam
(1,068 puan) tarafından
1yıl yedirmişimdir belki daha fazlada olabilir  çok hatırlamıyorum ama sonradan erken ergenliğe sebep oluyormuş öğrendim malesef
0 oy
(2,593 puan) tarafından
erken ergenliğe sebep olduğunu söylüyor doktorlar canım şuan ne kadarlık 
(196 puan) tarafından
2 bucuk yasinda

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 83 göst.
14 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 231 göst.
25 Mart 2021 Diğer kategorisinde Ahsen (2,020 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 77 göst.
22 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Guncelanne (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 159 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 1 melek annesi (185 puan) tarafından soruldu

381,033 soru

11,407,342 cevap

34,943 kullanıcı

...