0 oy
75 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
3 yaşında çocuğum burnu bir aydan fazladır tıkanıyor ilk baslarda soğuk alıyor dedim ama soğuk algınlığı değil yani sadece burnu kapalı bazen o kadar kötü oluyoki nefesi tamamen gidiyor ağlıyor burnu kapalı olduğu için burun spreyi sıkıyorum açılmıyor ve iki hafta falandir gozleri  alerji oluyor şişiyor mahfoluyor. Eşimin teyzesi dün dedi bence burnunda et var ondan çocuk burnu kapalı geceleri o kadar kötü oluyoki. Bende dedim belki geniz etidir sizce hangi doktora götüreyim normal çocuk doktoru mu yoksa KBB mi

3 Cevaplar

0 oy
(5,311 puan) tarafından
Önce çocuk doktoruna gerekirse KBB ye gönderiri cnm
tarafından
He TM canım koydeyiz surekli gidemiyoruz şehire bı kerede dedim bari gidelim KBB zaten hiç randevu bulamıyorum
-Reklam-
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Kulak Burun Boğaza canım bizde de vardı 5 ay önce aldırdık
tarafından
Kaç yaşındaydı canim bide zor bı ameliyatmi belirtisi neydi kısaca anlatabilir misin
(12,856 puan) tarafından
Biz de sürekli orta kulak iltihabı oluyordu canım senede iki defa tekrarlıyordu daha sonra röntgen de ortaya çıktı 30 dakikalık bı operasyon ile alındı ameliyattan sonra bı kaç saat ağladı akşama hiç bir şeyi kalmadı ilk on gün beslenmesine dikkat ettik çorba yoğurt muhallebi bu tarz şeylerle besledik ameliyat öncesi de sersenketici şurup verdiler odada onu içirdik giderken hiç ağlamadı ama çıkınca çok ağladı ameliyat ayılma odasında
tarafından
Çok sağol canım bizde burunda tıkanıklık var yani soğuk almamış ama burnu kapalı ve soğuk alsa bile benim çocuğumun burnu tıkanmazdi hiç yani bilmiyorum ama tahminim burnunda et var yada alerjiden dolayı geniz eti büyüyor
(12,856 puan) tarafından
İhmal etme götür canım çok geçmiş olsun
0 oy
(7,118 puan) tarafından
KBB ye canım. 
tarafından
Hee tm canım sağol

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 186 göst.
20 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy