0 oy
97 göst.
Aile kategorisinde (732 puan) tarafından
Kızlar ya tam 16 yaşından belli çalışyorum şuan 24 yaşındayıö butik açtım 1 yaşında oğlum var bazen böyle diyorum ben ne zaman evde oturup çocugumla gezeceğim diyorum hamilelik dönemi ve doğum dönemi de evdeydim strese girmiştim neredeyse :) geçim stresi galiba şimdi de oğlumu özlüyorum felan pazar günleri geziyorum o ayrı mesele ama sadece oğluşumla iş vs olmadab gezsem diyorm ama işimi de çok seviyrm :) :)  

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Keşke bende calissaydim gezmeseydim yaaaa eşim istemiyor calismami
tarafından
Ahha akuzu ben oldum olası çalışmayı seviyirum ya bekarken çalışıyordum mesela ... Ben iş e aşığım da işte koca izin vermiyor
(732 puan) tarafından
Canm valla inan bebekli çalışan anne çok zor ya valla böyle daha iyi senin için Emn ol
tarafından
Kuzu eşimin marketi var eve yakın zaten hemen hemen hergun ordayız işçilerin yemeğini yapuyirum diyorum madem aracınız benim beni demaasa bağla zaten hergun burdayiz diyrium :))?
(732 puan) tarafından
Mantıklı bence yada eşinle beraber çalştır canm ben de yeni açtm eşim çalşyor bir süre böyle idare edecez sonra birlikte inşllah
tarafından
Eşim zaten sabah erken gidiyor saat 23 ekadar gelmiyor gündüz vakti de ben çocuklarla ordayım ... En azından bende çalışayım eksik çok sende eleman arıyorsun diyorum kabul etmiyor işte
-Reklam-
0 oy
(2,593 puan) tarafından

bende çok merak ediyorum ve bazen acaba çalışmasam mı diyorum ama işimi de seviyorum ve bu zaman da imkan varken çalışmamak da olmuyor :)

(732 puan) tarafından
Aynen canım valla bende öyle diyorm çalışıp çocuguma güzel gelecek sunayım diyorm
(2,593 puan) tarafından
ama bir yandan da ondan ayrı kaldığımız için hem özlüyoruz hem de suçluluk duyuyoruz
(732 puan) tarafından
Evet ya aynen

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 580 göst.
12 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Emineninanesii (3,455 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 111 göst.
0 oy
2 cevap 38 göst.
20 Aralık 2023 Diğer kategorisinde biiiiz (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 74 göst.
5 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hira27 (26 puan) tarafından soruldu

380,888 soru

11,403,812 cevap

34,942 kullanıcı

...