0 oy
87 göst.
Aile kategorisinde (1,945 puan) tarafından
Bebeğim eylülde inşallah 8 aylık olacak ve ben haftanın 5 günü sabah 9da çıkıp 16.00da geleceğim. Bebişim çok zorlanır mi? Acaba lojmana mi taşınsak? Eğer öğretmen ataması olursa ders sayım azalır ama bilemedim. Sizler bebisinizden kaç saat ayrı kalıyorsunuz? çok ağlıyor mu

4 Cevaplar

0 oy
(13,268 puan) tarafından
Öğretmenim önceden 21 saat dersim vardı ben de eylülde başlayacağım durum ne olur bilemiyorum 9 aylık olacağız o zaman :(
(1,945 puan) tarafından
Ay düşündükçe moralim bozuluyor. Atama olsa diye dua ediyorum. Atama olursa inşallah bende 21 saat ders alırdım ve çok rahat olurduk  :( Ama atama olmazda 2.donem full 30saatte derse girmem gerekecek gibi
(13,268 puan) tarafından
İnşallah olur canım dua edeceğim senin için. Benimde güvenebileceğim kimse yok bakıcı ayarlamam lazım nasıl rahat edeceğim içim içimi yiyor
(1,945 puan) tarafından
Ay benim esimde kaynanam baksin diye tutturuyor. Ama kaynanam yaşlı ve aniden bayılıyor. Yanı hiç güvenli değil. Bende eşimi bakıcıya ikna etmeye çalışıyorum. Aniden bayılmasa bile yaşlı olduğu için bebisimle rahatca ilgilenebileceğini sanmiyorum.

Inşallah çok iyi birini bulursunuz
(13,268 puan) tarafından
Benimde diyor ama onlar başka şehirdeler ve gelseler cümbür cemaat bize yerleşirler şu an ücretsiz izin aldım onları istemediğim için sonrası muamma sıkıntı basıyor valla gel sarılıp ağlayalım kız :))
-Reklam-
0 oy
(4,258 puan) tarafından
15 saat ders alsaniz olmuyomu , ayy ben bu sene dusunmuyorum az daha buyusun, donersemde yarim zamanli calismayi dusunyorum
(1,945 puan) tarafından
Maalesef branşınızda 4 öğretmen olması lazım. 1 tanesi eş durumu yapacak diğer 2si tayinci. Yanı Allah korusun okulda tek matematikçi olarak kalabilirim. Ya da tayincinin biri gitmezse 2 kişi oluruz. Ama mümkün değil 15 vermezler. Çünkü zorunlu 75 saat ders yükü var zaten  :( Ah hem doğudayız hemde yüklü miktarda kredi ödememiz var
(4,258 puan) tarafından
Anladim,allah yardimciniz olsun,insallah atama olurda yukunuz biraz azalir :)
0 oy
(665 puan) tarafından
Pazartesi boş. Salı cuma 07.30 gibi çıkıyorum 15.30da geliyorum. Çarşamba 13.30da perşembe de 12.20de geliyorum. Oğlum alıştı ama gönül ister ki hep kendim bakayım 
(1,945 puan) tarafından
Ay sizin programınız çok güzelmiş. Ah keşke ek öğretmen ataması olsaydı çok rahat ederdim
(665 puan) tarafından
Canım 22 saat dersim var ama 40 km yol gidiyorum 40 da geliş 80 km. Yolda çok zaman kaybım oluyor tayin isteyecez. Inşallah senin de güzel bir programın olur
0 oy
(2,593 puan) tarafından
8,5 aylıktı haftanın 5 günü sabah 8,30 gibi evden çıkıp 5,30 gibi geliyordum 1 yaşına kadar böyleydi sonra haftaiçi 6,30 haftasonu da 9,30 evden çıkış 14,30 gibi de eve geliş seklinde oldu hala öyle devam ediyor canım elbette ağlıyordu özlüyordu uyumak istemiyordu 23 buçuk aylık oldu hala tam kabullenmiş değil özlüyor gitmemi istemiyor
(1,945 puan) tarafından
Ay kıyamam ben ona. Inanın düşündükçe içime fenalık geliyor ya bilmiyorum
(2,593 puan) tarafından
ilk 1 hafta ben bile çılgın gibi ağladım sanki terkediyormuşum gibi hissettim hala daha zorlanıyorum her fırsatta oğlumla vakit geçirmeye çalışıyorum ama çoğu kez yetemiyorum gibi hissediyorum çalışan anne olmak çok zor gerçekten ama bu devirde de çalışmadan olmuyor çok zor
(1,945 puan) tarafından
Maalesef. Imkanim olsa kesinlikle çalışmazdım. Bizimde yüklü miktarda kredi ödememiz var ondan dolayı ücretsiz izine de ayrılamıyorum.  Gerçekten çalışan anne olmak çok zormuş. Bebişim doğunca anladim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 17 göst.
0 oy
0 cevap 15 göst.
7 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nejlabebek (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 44 göst.
8 Kasım 2023 Diğer kategorisinde FM (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 231 göst.
27 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,990 soru

11,405,915 cevap

34,944 kullanıcı

...