0 oy
61 göst.
Diğer kategorisinde (830 puan) tarafından
Kızlar ya hamileyim asla iş yapamıyorum sabah ocaktan çay döküldü halı dolap herşey battı zar zor temizledim halıyı balkona attım ama hiç halim yok eşimde sen üstten yıka diyor gelince ben kaldırırım diyor. Onu beklesem mii suya girsem direk ateşleniyorm çocuğa bişey olucak diye korkuyorum.

Hamilelikten beri asla bişey yapamıyorum evim ilk kez bu kadar pislendi ya içim rahat değil

Halı yıkamaya vermem lazım ama para Yok eşimin maaşına zam bekliyoruz tabi olursa oda

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Saçmalama bebekten daha mı önemli yaa boşver bırak kalsın öyle  eşin akşam gelince yapsin
-Reklam-
0 oy
(1,392 puan) tarafından
İlk zamnlar halsizlik oluyor ama iş yapmak bebeğe bir zararı yok bn hamileligimin başından beri yapıyorum hatta normal doğum yapmayı kolaylaştırıyor oturmak kalkmak yerleri silerken oturup kalkıyorsun şimdi karnım büyüdüğü için yapamıyorum rahat oo ayrı dava ama içine sinmeyen hiç bir şey yapma kuzum 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 93 göst.
0 oy
1 cevap 49 göst.
29 Nisan 2024 Aile kategorisinde mehal (619 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 105 göst.
5 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mifamilia (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 121 göst.
30 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gurbett (310 puan) tarafından soruldu

381,234 soru

11,412,937 cevap

34,956 kullanıcı

...