0 oy
148 göst.
Aile kategorisinde (1,629 puan) tarafından
Benım esım sehir disinda bnde yanliz im ewde esim anneme gıt dedı ama anası ne aradı nede sordu kızım oldun mu kaldın mı cocukla ne yaptın açsın susuzun demedi ben gitmek istemiyorum ama esım ısrarla gıt diyor siz olsaydınız ne yapardınız 

11 Cevaplar

0 oy
(7,681 puan) tarafından
Kendi anneme giderdim
(1,629 puan) tarafından
Keşke yakın olsa gitsem
-Reklam-
0 oy
(456 puan) tarafından
Gitmezdim evimde kendim otururdum aramadı bile derdim kendi ailen yakınca ona git canım 
(1,629 puan) tarafından
Degıl bacım
0 oy
(718 puan) tarafından
Haklisin ama esin acayip anasina duskunse gitmezsen aranz bozulcksa git cnm
(1,629 puan) tarafından
Aslında degil ama bazen boyle takılıyor
0 oy
tarafından
Kendi anneme giderdim 
(1,629 puan) tarafından
Uzak bacım olsa giderdim gitmesem bıle benı bırakmaz tek
0 oy
(687 puan) tarafından
Ben olaydım bende gitmezdim emmaaaa velakin benim koca senin kocanın aynısı gibi mecbur gidiyordum sonu kavgayla bitiyor kendimden biliyorum 
(1,629 puan) tarafından
Bızım de oyle oluyo bacım yaa sonu kotu bitiyor
(687 puan) tarafından
O yüzden napıyoruz kavgayı uzatmayıp sen görürsün diye tehdit edip tıpış tıpış kaynanaya gidiyoruz:)))
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Esime ısrar etme ben evimde yuvamizda biraktigin yerde seni bekliyor olacağım derdim ☺️❤️
(1,629 puan) tarafından
Bacım okuz ne anlasın oyle laftan bebegım war bıde ondan ısrar
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Annene aramak bile aramadi derim valla daha ben nasil gidecem deseydin cagirilmayan yere gidilir mii 
0 oy
(566 puan) tarafından
Git canım ne olcak ki iyi değilmi aranız 
(1,629 puan) tarafından
Sence ıyı olsa bn gitmek istemez miyim cocuk zaten hasta tepem de surekli
(566 puan) tarafından
Gitme o zaman canım eşine de düzgünce söyle aranız bozulmasın
0 oy
tarafından
Benı hıc arayıp sormadı yuzsuz gıbı ne ısım var otururum evımde derdım kndı anneme giderdim hoş ben boyle durumları daha esım gıtmeden konusmus olurdum garantıcıyım bıraz
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Çen çen konuşmasında,anasına "ailemi gözet ihtiyaçları varmı sor"desin 

Ne kaygısız insanlarmış yaa
0 oy
tarafından

Canım biz altlı üstlü oturuyoruz. eşim şehir dışına çıksa akşam pijamamı giyer alt kata inerim,kaynanamla aynı yatakda uyurum:D:D kadın hemen çarşaf deyişir diyorum bişey olmaz deyişme kalsın. Yok yenisini açıyım sen rahat et diyor

(1,629 puan) tarafından
Yok bacım onu gectım aramaz 6ay lık cocukla tek kaldım onuda gectım ekmek almaya bile gidemedim pogaca yaptım yedım ya camsız benim ki sewmez benı bnde onu ya gerci ama torununu merak eder bı gıttıgimde yatak da degıl cek yatta yatırır kızı odasında rahatsız oluyo mus

İlgili bir soru bulunamadı

379,864 soru

11,370,932 cevap

34,854 kullanıcı

...