0 oy
82 göst.
Diğer kategorisinde (33 puan) tarafından
Kızlar bebeğim 1 yaşında. Çalışmaya başlayacağım. Emerek uyuyor sadece. Ben olmadığım zaman asla uyumuyor ve çok ağlıyor. Ben dd onu bu şekilde bırakmak istemiyorum.Hangi yöntemi deneyebilirim önerisi olan var mı 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok zor ya benimki 18 aylık halen öyle uyuyor bende kara kara düşünüyorum onu
(33 puan) tarafından
Büyüdükçe daha zorlaşıyor keşke 6.ayda bu eğitim işinr girişseydim. O aylarda eğitim alan bebekler gayet güzel uyuyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimde 13 aylik canim yanına uzanıyorum uyuyor benimki kafasını okşa ninni soyle öyle dene bakalım 
(33 puan) tarafından
Aaa ne güzel maşallah canım. Deneyeyim
0 oy
tarafından

Benımkı de 1 yasına kadar gecelerı yuz kere uyanırdı yatır kaldır taktıgı var onu uyguladım bır sure sonra tabı kendı metoduma dondu iş benım :) ilk once uyurken telkın verdım sureklı sarıldım memeden uzak tuttum ve sonra babasına verdım cok ugrastık 5-6 gun sonra emmeyecegını anladı yatagına yatırdım su verdım aglayınca aldım ama her agladıgında degıl basında hıc konusmadan sadece hımm hımmm hımm nınnı soyledım besıgıne pat pat vurdum boyle boyle 2 haftada alıstık bız 

(33 puan) tarafından
Sağ ol canım inşallah bizimki de alışır bi an önce
tarafından
İş hıc bıkmamakta ben ınan bazen ımdat dıye bagırıcaktım oda da 4-5 saat dusun karanlıkta ama dedım 10 gun aglayayım gerekırse bu duzen bıtsın sabırlı olman lazım
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Neler denedim olmadi canim vallahi dogdugundan beri ayağımda sakliyom 3 yaşına girdi devam halen 
0 oy
(9,259 puan) tarafından
Memeden kesmeden zor ama illaki bi sekılde uyuyacak canım 
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Emerek uyuyorsa zor gibi ben yanimda yatirp uyutuyorum agzina emzik veriyorum yada besigine koyup emzik yine basinda bekliyorum. Bizimki emzikle uyuyor 3 aylik bebegim
0 oy
(120,674 puan) tarafından
mecbur gunduz emmeyi azaltcan
0 oy
tarafından
İmkanın varsa direk eğitmenden al. Eğer yanlış bir hamle yaparsan zor olur döndürmek. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 73 göst.
22 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Gulchan1-12 (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 472 göst.
7 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 104 göst.
27 Aralık 2022 Diğer kategorisinde MineE (184 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 116 göst.