0 oy
324 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bugün eşimin kuzeninin şu kız mı erkek şeysi vardı. Ben de elbise giydim diz altıma geliyordu. Kısa kollu. Evden çıktım tam eşimin dedesi bu ne hal dedi üstüne düzgün bir şeyler giy dedi. Göğsüm falan açık değil sadece diz altında elbise. Eşim burada yok diye heralde dedi diye düşündüm 2 dk eve gittim pantolon tişört giydim. Neyse gittik ettik geri eve döneceğim kaynanam muratı aradım beni o bırakacak seni de bırakalım dedi. Murat dediği de kaynanamın alt kat komşusu aynı yaştalar. Ben sanıyorum ki muratın eşi de gelecek ama sadece o geldi. Kaynanam hemen ön koltuğa oturdu beni eve bıraktılar. Evin önünde dedem vardı. Kaynanam ile murata hadi güle güle gidin diyor. Benim diz altı eteğime laf eden adam kaynanamın 5 aylık komşusu ile araba da tek başına gitmesine bir şey demiyor. Benim giydiğim elbise mi daha etik kaynanamın hareketi mi? 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Deden kaynanana niye karışsın ki
tarafından
Eşimin dedesi
tarafından
Yani kaynanamın kayınbabasına. O oğlunun gelini ben torununun gelüniyim
tarafından
Haaaa o zaman iş baska.
-Reklam-
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Yaşlilar pek sevmez açık giymeyi o konuda takma kafana diyebilr yani görüşleri farklı kaynanan konusuna gelince belki yaşları başlarıni almışlar diye ses etmemiştir  yani ben birşey goremeidm canım 
tarafından
Kaynanam benden 16 yaş büyük
0 oy
tarafından
Dedenin *** yemesi tamamen namusta kısıye gore degısıyor artık te Allah'ım 
0 oy
(866 puan) tarafından
Rahatlığa bak elin adamın yanında ne işi var kaynananın samimiyete bak murat bey flandaa yok  n olssan değişmezdim üstümü onane ya 
0 oy
tarafından

Sen taze çıtırsında ondan:P

tarafından
16 yaş var aramızda
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Sen taviz vermissin canim karisma kiyafetine diyeceksin onu hakli cikartip gidip degistirmissin 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Amaaan yaşlıların laflarına alınma canım
tarafından
Ama hep bana yapıyor kendi gelini de açık giyiniyor ona laf yok
0 oy
tarafından
Birde de gel iki dede gel uc dede almam odama dört dede sarmam sineme altidada bineriz faytona yedi dede döneriz yarinyoldan 
0 oy
tarafından
Bilemedim saçma yani 
0 oy
tarafından
Keşke dgistirmeseydin

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 170 göst.
30 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Onlygirl (192 puan) tarafından soruldu
+2 oy
10 cevap 398 göst.