0 oy
370 göst.
Diğer kategorisinde (117 puan) tarafından
İşe baslicam annem ben bir gün bile kimsenin çocuğuna bakamam dedi bende saygı duydum bakmayabilir zorunluluğu yok sonuçta.  Hiç kimsem yok bebeğimi bırakacak zaten daha 13 aylık.  Temizlik yapicam dedim halılar falan gidecek ev öyle açık kalacak kızımı napayım dedim bana hiç getir bende dursun demedi . bir gün zaten yardımcı birilerini tutucam temizleticem . Artık dayanamadım uzaktan seviyorum diyorsun bir gün bile ben bakarım kızım yap işini demedin dedim espriye şakaya vurmaya başladı . Anne dedim kusura bakma hep sustum kalbim kırılmasın diye ama nolur beni çocuk gibi kandırma falan diyince baktım dönüyor bende yeter dedim kapatalım o saatten beri ara ara ağlama krizine giriyorum . Ne anneler var görüyorum 

8 Cevaplar

0 oy
(2,974 puan) tarafından
Valla bende kaynana postaları görüyorum ama şu kendi annelerin yaptıklarını duyunca piskolojim bozuluyor 
(117 puan) tarafından
Söyleyince hatalı oluyorum.  Aradı açmadım vicdanen rahatsız biliyorum çünkü
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sen huyunu bilmelisin annenin canım ..... Getir kız ben bakarım çocuğuna iki evladım var arada kaynar oyun oynarlar ohhh  
(117 puan) tarafından
Gülümsedim okurken teşekkür ederim :) annemin huyunu bilemiyorum ki çevresindeki herkes canla başla çocuklarına torunlarına sahip çıkıyor onları bile görmüyor.  Ama günde 2-3 defa torunumu göreceğim diye arıyor bir de genç bı annem de var yaşlı olsa bakamıyo kaçıyor derim
tarafından
Aman bir o kadar nasıl torunum diye soran bile yok benim annem 8 çocuğuna da hiç birinizi istemiyorum dedi ... Kayananam sağlam değil yoksa o bakar da ....  Rabbim kimseyi kimseye muhtaç etemsin inşallah bize güç kuvvet imkan versin keşke çocuğumuzu da goturseknise
(117 puan) tarafından
Amin inşallah canım . Rabbim yardım etsin
0 oy
(12,492 puan) tarafından
Haklısın bende olsam kırılırdım
(117 puan) tarafından
Aradı açmadım diye vicdan yaptım.  Ben ona böyleyken o nasıl davranıyor
0 oy
(7,675 puan) tarafından
Anneler nasıl böyle davranabiliyor anlamıyorum hiç 
(117 puan) tarafından
Benim bi tane daha evladım. Üstelik 13 aylık daha küçücük bırak yardımı vs çoğu anne gibi diyeyim su dakika canımı istese bı saniye düşünmem
(117 puan) tarafından
Ama annem bir gün dahi bakmıyor
(7,675 puan) tarafından
Cok enteresan ya benim oğlum 3.5 yasinda küçükken de büyüyünce de hep arkasında olurum yani kızım da olursa aynısı ama bazı anneler nasıl böyle cocuklarini kadere terk edebiliyorlar aklım almıyor sej büyüdün diye evlatliktan çıkmadın sonuçta
(117 puan) tarafından
Ben de aynı fikirdeyim hep kızımın yanında olurum.  Evlenince el olmuşum gibi davranıyor sanki
0 oy
tarafından
Benim annem gibi ne eksik ne fazla
(117 puan) tarafından
İnsanı çok yaralıyor değil mi . Benim babam da yok bir annem var ele güne karşı o da beni yalnız bırakıyor
0 oy
tarafından
Benim annem erken doğum olacak diye 1200 kmyi iki kere gelip gitti toplamda da iki ay kaldı 14 16 yaşlarında liseye giden kardeşlerim olduğu halde. Bazen olabiliyor canım sıkma canını sen güçlü bir kadınsın demek ki rabbim seni kimseye muhtaç etmiyor güzel düşünmek lazım 
(117 puan) tarafından
Ne kadar şanslısın Rabbim bozmasın. 15 gün kaldı yanımda hâlâ bile kaldım ben baktım sana diyo üstelik bebeğim prematüreydi.  İlk bebeğimdi kimse yoktu tecrübesizdim haliyle çok küçüktü bebeğim ama Allah yardım etti dediğin gibi
tarafından
İlk bebeklerde tecrübesizlikler şanssızlıklar oluyor canım benim rabbim bize güç kuvvet versin gerisi önemli değil.
(117 puan) tarafından
Amin inşallah Rabbim güç kuvvet versin dediğin gibi canım
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Çok haklısın canım bazıları evlatlarına çok düşkün oluyor bende öyle olucam çocuklarım herşeyden önde tutucam hiç yalnız hissetmiyecekler 
(117 puan) tarafından
Bende o şans yok ama bende kızımı kimseye muhtaç etmicem yanında olucam hep
0 oy
tarafından
Ben olsam çok kirilirdim 
(117 puan) tarafından
Çok kırıldım zaten ağrıma gidiyor çünkü ben öyle kötü bir evlat olmadım hiç elimden ne gelse yaptım ama maalesef yalnız kaldım

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 881 göst.
1 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 312 göst.
0 oy
6 cevap 125 göst.
16 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Denizyildiziiyedek (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 111 göst.
11 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,766 soru

11,368,568 cevap

34,850 kullanıcı

...