0 oy
277 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (123 puan) tarafından

1.5 senedir spiral kullaniyorum + dikkat da ediyoruz ona ragmen adetim dengesiz bazen 18 gunde bazen 22 gunde simdi 25 gun oldu tik yok acaba spiralle gebe kalmayi basaranlardan miyimdir:D

11 Cevaplar

0 oy
(2,718 puan) tarafından

Olabilir de olmayabilir de :D

(123 puan) tarafından
Hahahahaha aynenn:))))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet başaran herşeyi başarıyo valla bende ertesi gün hapıyla hamile kaldım :D 
(123 puan) tarafından
Tebrik ederim canim:) ne zaman test yapmaliyim:)
tarafından
:D hahahaha sağol canım spiral sanırım adette dengesizlik yapıyo ben hiç taktırmadım bilmiyorum ama dengesiz olduğunu duydum sen bence daha test yapma bi iki hafta kadar bekle belki 30.gününde filan olursun başka belirti var mı
(123 puan) tarafından
Yok canim hersey normal bi adetim dengesiz:)
tarafından
O zaman yapma biraz daha bekle canım:)
0 oy
(687 puan) tarafından
Eşimin köyünde 2 spirali bi tane tamamen kordonları bağlan kadın hamile kaldı ama tabi kendi ailemde spirali hamile kalan hiç görmedim 
(123 puan) tarafından
Tarla verimli demekki:)))
(687 puan) tarafından
Hahaha aynen baya verimli
0 oy
tarafından
Olur neden olmasın kayarsa naneyi yiyorlar 
tarafından
Ağır bi iş yaptığında kilo alıp verdiğinde kayabiliyo diye duymuştum yinede okadar emin olma kız :D
(123 puan) tarafından
Kiloyla olan iliskisini anlayamadim?
tarafından
Duyduğumu söyledim kız hareket ediyo herhalde hiç araştırma yapma gereği duymadım bu konu hakkında :)
tarafından
aderli iken ağır iş yapmayın zorlamayın kendinizi..kucakta çocuk çok tutmayın..benimki kaydığı gün kızım hep kucaktaydı 2 yaşında okul açılmıştı büyük kızım 1.sınıf başladığı gün kalabalıktı küçük kızım o yüzden hep kucaktaydı akşama kanama yaşamıştım..adete 15 gün vardı..ordan şüphelendim ve kaymıştı tam da 2 senelikti
(123 puan) tarafından
Yok kiz kaysa beninki kayardi korkma kontrollerini yaptir kadin doguma gerisi taktir ilahi ic kisma elini degdirme taharet alirken enfeksyon kapar benim iki sefer enfeksiyon oldu fitil kullandim
0 oy
(7,376 puan) tarafından
 Canım düzensiz oluyor ben alıştım bekle olursun yakında eşim her duzensizlikte  hamileyim diye seviniyor ertesi gün hasta oluyorum :) 
(123 puan) tarafından
Beylere hava hoș tabi hemen kutlamalara baslarlar:)
(7,376 puan) tarafından
Daha kızım 18 aylık o yüzden ben daha istemiyorum biraz büyüdün sonrası nasip rızkı varsa ne önlemi alsanda yine olur yani yapacak bir şey yok
0 oy
tarafından
5 ve 2 sene korundum ek yöntem de kullanmadım bir kere de kaydı yeniden takıldı o da 7 aydır var..kaymadığı sürece de korur
tarafından
Kaydığını nasıl anladiniz o sırada hamile kaldınız mi
tarafından
Adet dışı kanama yaşadım cnm 15 gün arayla adet olmuştum o zaman anladım..o sıra hamile kalmadım dikkat etti eşim doktora gidene kadar..adeti bekledim yeniden taktırmak için.adetsiz de takılıyor ama çocukları bırakacak kimseyi bulamadım birini ayarladım adet zamanı öyle gittim
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Eşimin teyzesi kaldı 
0 oy
(366 puan) tarafından

Eski post biliyorum ama soruyu aşağıda görünce dayanamadım cevap yazıyım dedim :D spiralle hamile kalan o kişi benim :D

tarafından
Kaydığını anlamadın mı canım belirtisi olmadı mı bende taktirdim korkuyorum 1 ay sonra kotrol var
(366 puan) tarafından
Malesef canım hiç bi belirti olmadı. Hamile olduğumu öğrenince şok oldum
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Bizim bi akraba dış gebelik yaşamıştı spiralle 
0 oy
(788 puan) tarafından
Mesala ben hamile kalmayı başardım
tarafından
Kaydığını anladım mı canım yoksa gecikince mı hamilelik var dedin
(788 puan) tarafından
Gecikince anladım canım
(123 puan) tarafından
Sen galiba spiral var diye saldın çayıra mevla kayıra:)
0 oy
(378 puan) tarafından
Senede bir mutlaka spiral kontrolune gitmen lazim canim bi kadin dogumcuya, senin 1bucuk sene olmus bi kontrole git

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 778 göst.
16 Haziran 2020 Diğer kategorisinde sumram (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 292 göst.
26 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Linanin annesi61 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 54 göst.
0 oy
4 cevap 159 göst.
28 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Hayal1907 (270 puan) tarafından soruldu