0 oy
873 göst.
Aile kategorisinde (383 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

11 haziran da kaynimin nisabi var benim de evde birtane abiyem vardi kardesimin dugununde giymistim yeni abiye almaya gücüm  yok cok pahali bnde bunu giymeyi düşünüyorum  ...gorumcemde begenmiyor bu abiyemi  elti olucan sonucta gozler uzerinde olur baska gzl bsy giy dedi bende durumu izah ettim pahali gucum yok fln dedim ozkn sen blrsn deyip gecistirdi  cok kararszm napicagimi bkmyrm resim aticam size bakip fikrinizi soylermsbz

32 Cevaplar

+2 oy
(1,448 puan) tarafından
Gorumcene de ki çok biliyorsan ver para alayım de ne boş insanlar var haa
(383 puan) tarafından
Aynn ya resimi attim fikrinu soylermsn
(1,448 puan) tarafından
Bence çok güzel
-Reklam-
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Dolaba yükle sat yenisini al 
(383 puan) tarafından
Resimi attim bakip fikrinu soylermsn
0 oy
(3,137 puan) tarafından
Resmini at bakalım nasılmış 
(383 puan) tarafından
Resimi attim cnm yukarda
(3,137 puan) tarafından
Aslında eski model ama giyilir yine de
(383 puan) tarafından
4 yil once almistim cokta pahaliydi
0 oy
(6,216 puan) tarafından
Elbiseni görmedim daha ama 3 ay önce abimin düğünü oldu dolabimda 1 kere giyilmiş abiyem vardı onu giydim başka abiye almak istesem alirdim durumum da vardı ama gerek görmedim senin içine siniyosa kullan cnm
(383 puan) tarafından
Ekbiseyi attim cnm bakablrsn
(6,216 puan) tarafından
Baktım cnm şimdi güzel bence elbisen ütü yap güzelce ona miss gibi
(383 puan) tarafından
Tesekkur ederim yikayip utulicem bide bilekkte kestircem cok uzun
0 oy
(48,704 puan) tarafından
resim isticektim.bende alsin o zaman sana elbise☺️
(383 puan) tarafından
Resimi attim yukarda cnm
(48,704 puan) tarafından
gorumcene hak verdim gorumcelik yapayim bende ☺️
(383 puan) tarafından
Begenmedin anladigum kadariyla elimde bu var :) cok uzun sadece kestirip utulettircem
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Elbiseyi at bakalım nasilmis eğer güzelse alamaya gerek yok bence 
(383 puan) tarafından
Elbisenin resmini nsl aticam buraya olmuyo ya
(3,599 puan) tarafından
Canım soruyu sor kısmında dosya seç diyo ordan ekliyosun
(383 puan) tarafından
Paylastim cnm bakip yorum yaparmsn
0 oy
tarafından
Elbiseyi bileklerinde kestir yeni form kazanir elbise bence fena degil gayette sık
(383 puan) tarafından
Canlı  daha gzl renkleri deseni fln ama kestircm cok uzun
tarafından
Bileklerinde kestir ama sitiletto tarzi giy
(383 puan) tarafından
Sitiletto giyemiyorum ben onden bantli parmak uclari acik ten rengi topuklu ayakkbim var onu dusundum
0 oy
(996 puan) tarafından
Elbise kötü bence ya zevk meselesi tabi ama dolapta satıp yeni elbise alabilirsin bir de nişan için abartı geldi bana ama giyiceksen de boyunu kestir bilek boy tesettür elbise le de çok moda hemen ayak bileğinde oluyo şık bir ayakkabı ile ve güzel gibi ütü ile elbise Hos olur 
(383 puan) tarafından
Evet cnm bilekte kestirip yikayip utulettircem.. bu  cok pahaliya almistim ozmn  canli cok daha gzl aslinda
0 oy
tarafından
Bence fena değil elbisen için güzel bi terzi bul kuzum başta kısalt biraz kumaş nasıl bilmiyorum sert gibi ama etek uçlarına belki bişey yapar hatta dur sen balık yaptır bu elbiseyi daha güzel durabilir terzi en iyisini söyler sana
0 oy
tarafından
Mihroşum söylemiş ama kestirip kemerini de daha ince ve burgu güzel bir zincir tarzı bir şey tercih edersen çok güzel olur canım güzelce de bir ütü tamam işte gayet de güzel elbisen bazen sinsirellalıklar olabiliyor takmamak lazım:)
0 oy
tarafından
Dolapta abiyeler var kiralayabilirsin 250 TL ye çok güzel abiyeler var
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Canım güzelce ütüle bilekte kesicekmissin altına ya steletto yada sefafa ayyakinalrdan giyebirisin hoş durur Nisan'da bunu giy düğünde alırsın 
(383 puan) tarafından
Dugun seneye olucagi icin yenisinu alicam ztn de..su nisani  aradan cikarsam bununla cok iyi olur:) sefafa ayakkabi nsl oliyor
(3,599 puan) tarafından
Yeni çıkanlar varya onu taşlı şeffaf ayyakbilar goggleye yaz görürsün
(383 puan) tarafından
He biloyorum ama cok rahatsiz ediyor ayahi ya ben onlarla hic oyniyamam ki kardesimden blyrm aldi ayakkalati su topladi mahvoldu....rahat bsy isturm
0 oy
tarafından
Elbiseyi bilmem ama cok zayif ve guzelsin masallah
(383 puan) tarafından
Tesekkur ederim cokta zayif sayilmam aslinda uzun boyly oldugum icin belli olmuyor kilom
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Kuzu uzun elbise biraz kestir daha minnak hoş durur. Güzel bir stiletto tamam. 
(383 puan) tarafından
Ewet cnm bilekte kestircem situlette giyemiyorum onun disinda ne tür  ayakkabi gider
(4,651 puan) tarafından
Hmm o zaman kalın topuk oval gelen ayakkabılar var stiletto ya göre bi tık daha rahatlar.
0 oy
(3,273 puan) tarafından
Bence güzel sen milleti boşver sonrasında sıkıntı çekecek olan sensin yani sadece boyunu kısalt bi de terziye sor belki başka fikir verir sana. Üzerine veya belden aşağı simli tül falan diktirip başka forma sokabilirsin
(383 puan) tarafından
Sadece boyuunu ayak bileginde kestirip utulettircem modelini fln bozmam gerek yok cnm...altina nsl ayakkabi gider onda kararszm
(3,273 puan) tarafından
Stiletto kesinlikle
(383 puan) tarafından
Onu giyemiyorum iste onun disinda ne giser
0 oy
(288 puan) tarafından
Benimde görümcemin nisani var abiye almaya maddi gücüm yok o yüzden çok güzel bı abiye kiraladım dolaptan 200 TL ye sende öyle yapabilirsin 
0 oy
(897 puan) tarafından
Görümcem çoooook haklıı
(383 puan) tarafından
Cok mu kotu sana gorede:) boyunu kestircem yikayip utuletircem kuru temizlede ustune guzel sal modeli makyaj altina  topuklu ayakkabi yinede kurtarmz mi:)
0 oy
(2,108 puan) tarafından
Sonuçta Nisan düğün değil kıyafet bence gayet hos az bakım ver ütü vs  kemer kısmını şeritli elmaslar Varya dört beş katlı onu kemere yapıştır az farklılık kat bence. Giyilir yani düğünde alirisn yenisini hiçbir şey alınmıyor vallahi ne hallere düştük ekonomi yedi bizi 
(383 puan) tarafından
Ya dugun seneye olucak nasipse ozmn alirim ztn...bunu ayak bileginde kestirip kuru temizlede yikyp utuletircem kemeri iyi durutor aslinda elbiseyle cok oynamk istemiyrm yeterince şa şali abarti ccnku
0 oy
(618 puan) tarafından
Bir salonda olcaksa bu Nisan olur abiyen bence. Ama evde olcaksa pek olmaz bence . Herkes tarzı farkldir. Dolap uygulamasında satıp güzel sade birşeyde alabilirsin istersen canm. Kimsenin senin kıyafetine karışmasına izin verme istediğini giy.
(383 puan) tarafından
Salonda olucak cnm abiyem canlu cok hos aslinda sadece bakim istiyor yikayp utulbcek ayak bileginde kestircem gzl bi ayakkabi kuagore gidip sal makyajda yaptrcm iyi olur dite dsndnm
(618 puan) tarafından
Bence gayet güzel o zaman. Takma kimseyi :) elbisen güzel çünkü. Ütü yikmama kesim derken aynen şık olur. Boşa alma birşey abiyler ne kadar fiyatlar uçmuş yazk günah Parana
(383 puan) tarafından
Aynn ole...ayakkabiya karar versem tmdir steletto gider demis cogu ama o cok rahatsiz ediyor bmm ayagimi
(618 puan) tarafından
Dolgu topuk açık ayakkbilar var onlarda şık olur bence.
0 oy
tarafından
Nişanmış bence giyilir fazla abartıya da gerek yok ben olsam giyerdim beğendim üstünde çok güzel durmuş bu zamanda boşa masrafa da gerek yok düğünde al bence 
(383 puan) tarafından
Sagol cnm...abarti bir abiye bu ztn utulenip kestircem sadece
tarafından
Rica ederim canım gönlünce olsun inşallah

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 640 göst.
11 Aralık 2021 Aile kategorisinde Rabiafule2 (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 554 göst.
11 Temmuz 2020 Aile kategorisinde oğullarım (44 puan) tarafından soruldu
0 oy