0 oy
74 göst.
Diğer kategorisinde (1,097 puan) tarafından
Oğlumda emzik kullandım ve çok rahat ettim dediğimi hatırlıyorum. Meme düşkünüydü çok ve emzik hayat kurtarıcı olmuştu. Kızımda gaz problemi yaşayana kadar herşey tozpembeydi. Şimdilerde gazı var ve ağlıyor. Gaz damlamız evde kaldı ve annemdeyiz. Şuan omzumda bıraktığım gibi ağlamaya başlıyor. Memede de susuyor ama çok emdi ve karnı tok. Emzik hiç vermedim. verip yatırsam işe yarar mı acaba?

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Verme. Annelik zor canım idare etmeye çalış gerekirse memede uyusun sende başını yasla uyu. 
tarafından
Allah yardım etsin inşallah canım benim bebeğim de daha küçücük çok iyi anlıyorum seni
(1,097 puan) tarafından
Sizinki ne kadarlık? Uygulamaya göre hala hamileyim ben. 37 haftalık doğdu minik kızçem. Omzumda baya rahatladı uyuyacak gibi bakalım inşallah
tarafından
56 günlük canım. 37. Hafta ise iyi yine çok erkenci değil.  Emzirdikten sonra gazını alırsan rahatlar canım. Uyur inşallah ❤️
(1,097 puan) tarafından
Büyümüş seninki :) emzirdiktem sonra çıkarıyorum. Yukardan güzel çıkarıyor ama alttan zorlanıyor. Gelimi 35 haftayla uyumluydu 2550 doğdu :) Uyudu şükür yatırıcam şimdi kalkmaz inşallah :)
tarafından
Büyümüş ama şuan benim ki de memede uyumaya çalışıyor :)). Doğan büyüyor hiç üzülme.❤️
-Reklam-
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Bi dene canim bazen verirsin kurtarıcı oluyor çünkü.oglum bazen emzigi kullaniyordu 1 yasinda kendi kendine birakti bir daha da almadı 
(1,097 puan) tarafından
Oğlumda 1 buçuk yaşında kendiliğinden bırakmıştı. Şuanlık omzumda uyuyacak gibi. İnşallah uyur uyumazsa vericem sanırım
0 oy
tarafından
Kaç aylık canım ? 

Eğer 4 aydan büyükse rezene yada çörek otu verebilirsin 
(1,097 puan) tarafından
20 günlük :) omzumda uyudu sıpa
0 oy
(119,172 puan) tarafından
bizimmkkler tutmadi cokda lazim degil ☺️
(1,097 puan) tarafından
Oğlumda çook rahat ya dediğimi hatırlıyorum. Bunda da ihtiyaç olmazsa vermem diyerek satın almıştım. Gece emziği aldım elime bakıştım :D ama vermedim uyudu benim kürdan bacak :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 77 göst.
3 gün önce Aile kategorisinde Meleniko (686 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 85 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,311 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 75 göst.
11 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Berivan ada (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 287 göst.

378,463 soru

11,328,438 cevap

34,784 kullanıcı

...