+1 oy
313 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Aklıma takıldı arkadaşlar.oğul annesi olucam.kaynanamdan görmediyim eziyyet duymadığım laf kalmadı.biliyorum bigüb Allah onu öyle cezalandırıcakki ama çok geç olucak pişmanlığı için o kenara.düşünüyorumda ya gelicekde bende öyle olursam kendim eziyyet çekdim bu niye rahat yaşasın diye kötü olursam.hiç öyle düşüncem yok öyle insanlığım yok kendi annem gelnine bize bile laf etdirmez çok sever gelnini bişeyini eksik etmez herşeyine koşar 3 yıldır abim evli bikere bile küsmediler surat asmadılar.ya korkuyorum bu kadının kötülüğü banada geçer.herkes kötü insan olduğunun farkında hiç kime yakınlık etmiyor bu kadınla.insan başkasının evladına nasıl eziyyet ede bilirki nasıl vicdan.kaynanamdan duyduğum gördüğüm hiç bir eziyeti geline yaşatmam insanı neyin kırdığını iyi anladım onun sayesinde

11 Cevaplar

+1 oy
(4,651 puan) tarafından
Sen anneni örnek al boşver kaynanayı. Bak 2 örnek var önünde. Sen hangisi olmak istersen
tarafından
Ya iliklerime kadar his ediyorum etdiği eziyetleri ya banada geçerse.töbe
(4,651 puan) tarafından
Geçmez kuzu geçmez içşn rahat olsun
-Reklam-
0 oy
(7,197 puan) tarafından
Benim kaynanam çok çekmiş bize cektirmiyor 
tarafından
Ne kadar güzel kendi annemde çok eziyet gördü babaannemden ondan dolayımı seviyor gelinini bilmiyorum
0 oy
(626 puan) tarafından
bence insanlıkla alakalı canım kişilikle alakalı benim kaynanam zamanında çok çekmiş kaynanasındanda eşinden de Allah razı olsun bana da çektirir ama şükür eşim onun ağzına bakmaz baksaydı şimdiye 50 kez boşanırdık onlarla hatta tonlarca şey yaşadık şimdi beraber duruyoruz hala daha geçinemeyiz ama eşim tek evlat kaynanam ve kayınpaderim ayrı vicdanım el vermiyo evleri ayırmaya
tarafından
Keşke sende olan vicdanın birazı onda olsa
(626 puan) tarafından
yeni doğum yaptım 18 gün oluyo bi kap yemek pişirmişliği yok daha benden bekliyo sadece Allahtan tek isteğim ona bu dünyada çektirmesin çünkü çekerse benim başıma kalır
0 oy
(618 puan) tarafından
Benm annem çok çekmiş. Ama yengeme bizden fazla değer verir neden kendi hiç görmemiş gelinimde benm yaşadığmi yasasında istemiyor.kekse annem gibi kayınvaldem olsa ah ah .. ama kimileri kendi çekti diye çektiriyor malesf :( bizde yaşadık şu bu 
tarafından
Aynı benim annem gibi
(618 puan) tarafından
Ne güzel ah annelerimiz.....
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Olur babannem melesa kendo cekto diye anama cektırdı
tarafından
Annem gibi
0 oy
tarafından
O seninle alakalı bir durum .benim kayinvaliden çok çekti kaynanasindan ama kendi bana çok iyi davranırdı .
0 oy
tarafından
Kayınvalidemin kendi kayınvalidesinden zamanında çekmediği kalmamış çocuğunu emzirmesini bile müsaade etmezmiş işimi yap çocukla ilgilenme diye şimdi biz onun evine gittiğimizde yerimizden bile kaldırmıyor
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Canim bu kadar şeyin farkında isen zaten kimseye zarar veremeszsin
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Şahsen benim kaynanam 12 yaşında evlenmiş ve  kaynanasından aşırı eziyet görmüş şuan kaynanam hiçbir gelinine kaynanalık yapmaz annelik yapar. Bize hep der ben kaynanamdan çektim ama gelinime çektirmem diye 
0 oy
tarafından
Benim kaynanam kaynanasindan asiri cekmiş siddet bile görmuş kendisi bile diyor o bana cektirdi ben sana cektirmem buyuk eltim kaynanama baya baya cektirdi kaynanam yine ses etmiyor senin gozunun onunde belli iki secenek kimi secersen onun gibi olur sana kalmiş
0 oy
(621 puan) tarafından
Benim kaybana da çok çektim diyor ama gavurluguda bırakmıyor iyi olayım demiyor hic

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 280 göst.
30 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Aleyna hakan24 (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 359 göst.
14 Mart 2022 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,307 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 445 göst.
11 Ocak 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,208 soru

11,383,203 cevap