0 oy
453 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (53 puan) tarafından

şaka gibi hamıleyım gerçekten, planlı değildi 2 yıl sonra düşünüyorduk, eşim ikinciyi istiyordu ama ben karasızdım hep, oğlum şuan 26 aylık araları 3 yaş olacak. biraz motive etmeye çalışıyorum kendımı, haftaya doktor kontrolune gidicem sağlıkla gelsin inşallah. sankı oğluma haksızlık ediyormuşum gibi bi psikolojiye giriyorum, allah günah yazmasın böyle hisseden oldumu aranızda bilmiyorum istememe gibi değilde garip bi his ani gelmesının şokunu yaşadığımız için böyle hissediyorum sanırım, eşim tam bir kız çocuk delisi :) inşallah önce sağlıklı hayırlı bi evlat olsun sonra da kız gelsin diyelım :) allahım kımsenın kucağını boş bırakmasın isteyen herkese versın. biraz motıvasyona ihtiyacım var. uzun zamandır burayı kullanmıyoordum buda vesile oldu 

13 Cevaplar

0 oy
(2,610 puan) tarafından
Sağ salim kucağına almayı nasip etsin Rabbim. Aralarında 3 yaş ideal canım kendini suçlu hissetme 
(53 puan) tarafından
ani olunca biraz kötü olduk ama bugun daha iyiyiz mutluyuz :)
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
O şoku ben 3 de yaşadım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım
(53 puan) tarafından
maşallah allah bağışlasın, bu devırde çok zor maddı manevi
0 oy
tarafından
Rabbim gonlunuze gore versin saglikla buyut bebislerini insallah ☺️❤️
(53 puan) tarafından
amin canım inşallah hayırlısı ile
0 oy
(1,097 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Bende senin gibi plansız 2.ye hamile olduğumu öğrendim. Oğlum 3 buçuk yaşında 2. 20 günlük daha. İlk öğrendiğimde şaşırdım sevindim tuhaftı ama hamilelik boyunca 2. Bi çocuğum olucağı fikrini benimseyemedim. Karnım büyüdü hareket etti falan ama ben hep hamile değil gibi hissettim :) Doğdu annecim diye sevemedim :) sanki oğluma sesleniyomuş gibi hissettim ama 1-2 gün içinde alıştık birbirimize. 

(53 puan) tarafından
maşallah allahım şu halellerıne bak :) çok güzeller allah bağışlasın, anladım ki bi tek ben böyle hissetmemişim, alışacağım sanırım zamanla
(1,097 puan) tarafından
İhanet ediyor hibi hissetmedim ama oğlumu çok seviyorum haliyle. Başka kimseyi öyle sevemem gibi hissettim. Bşde zaten çocuğum var başka çocuğum olamz yani benim bi tane oğlum var gibi hissettim :D tuhaf bi duyguya girdim :)
(53 puan) tarafından
aynen öyle :) ama bu histe geçecek biliyorum, hiç bi annenin evlat sevgısı bırbirinden üstün değildir. hep eşit ayıramam derler ya
(1,097 puan) tarafından
Aynen öyle valla. Geçici ve tuhaf bi his :) bi kaç gün sürdü alışmam :) şimdi hala büyük olanı kayırıyorum ufak olan henüz anlamıyo büyük olan kıskanmasın diye ama sevgileri eşit tabiki :)
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Kızım 13 aylıkken hamile kaldım araları 2 yaş var. İlk ogrendigimde bende öyle kızıma haksızlık ediyormusum ona ihanet ediyormusum gibi hissettim ama gebelik ilerledikçe bu düşünce gitti doğana kadar ikinci bebeğimi tam benimseyemedim diyordum ben bu bebeği sevemiycem kızıma olan sevgimi aynısını bu bebeğime veremiycek diyordum taa ki doğuran kadar :) şuan ikisinide çok seviyorum iyiki olmuş diyorum bir an önce buyuselerde birlikte oynasalar diyorum. Seninki de bence tam ideal yaş araları hiç üzülme 
(53 puan) tarafından
yaaa:(çok mutlu oldum sizin adınıza allah bağışlasın maşallah, inş zamanla bende böyle hissederim
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Ya benım gıbı 6 aylık olsaydı bacım ozman ne yapardın saglıkla gelsın 
(2,355 puan) tarafından
Hahaa:) bakmaya çalışıyorum. Çocuğum 7 aylık daha o yüzden:))
(53 puan) tarafından
bende prezervatif ile hamıle kaldım, kaza kurbanı olduk :)
(2,355 puan) tarafından
Yırtıldı mı peki nasıl oldu
(1,629 puan) tarafından
Sende mı:)
(53 puan) tarafından
biz onuda bılmıyoruz
0 oy
(1,981 puan) tarafından
Ya bi çok anne böyle hisseder bence ama kardeş sevgisi ni tatması birbirine arkadaş olmadığı falan çok güzel ablamın da oğluyla kızı arasında üç yaş var çok tatlılar bence yaşları ideal hiç korkma üzülme sağlıkla al bebegini insallah
(53 puan) tarafından
ne güzel yazmışın inşallah Allah razı olsun
0 oy
(3,950 puan) tarafından

Bende 2. Cocukta öyle oldum surekli agladim haksızlık yapiyor gibi geliyordu ama hamilelik psiklojisi canim normal bi durum yani. Hakkında hayırlısı olsun <3

(53 puan) tarafından
ayy ağlamasamda çok garıp hıssettik eşimle bakakaldık birbirimize sonra fikre alıştık :) teşekkürler canım
0 oy
(1,390 puan) tarafından
Kız daha yenisiyse karışık duygular içinde olman normal alışırsın zamanla ama bence oğlun küçük değil tuvalet eğitimin falan verdiysen çok zorlanmazsın diye düşünüyorum 
(53 puan) tarafından
vermek üzereydim başlayalım diyorduk, şimdi hiç ertelemem
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Sağlıcakla kucağına al canim☺️
(53 puan) tarafından
çok teşekkür ederim, allah razı olsun
0 oy
(119,153 puan) tarafından
hayirli olsun   
(53 puan) tarafından
çok teşekkür ederim, sen sevda mısın?
(119,153 puan) tarafından
evet benim
(53 puan) tarafından
adında tahmın ettim, ikinci çocuk doğdu mu senın :) doğrumu hatırladım acaba
0 oy
tarafından
Bende oyle dusundm ilk senin gbi oglum 14 aylikti 2 aylik hamileydim dun dusuk yaptim cnm rabbim ne kdr buyuk bir yerden aliyor biryere veriyor oyle dsnme cnm cok guzel oluckk ogluma dun dedimki kardesini opemedik geldi beni optu allahima cok sukur gene oglum var o olmasaydi daha kotu olurdm 
(53 puan) tarafından
herşeyin hayırlısı canım allah bağışlasın evladını ,böyle hissedincede pişman oluyorum hemen alalhım sen içimi biliyosun konu istmeme falan değil diye , bol bol dua ettim şükrettim .

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 220 göst.
1 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Meleklerim3 (285 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 479 göst.
21 Şubat 2022 Diğer kategorisinde demirgizem2307 (570 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 166 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Mheser22 (286 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 514 göst.