+1 oy
803 göst.
Aile kategorisinde (1,921 puan) tarafından
Evliliğiniz ilk senesi nasıldı ? 

Gezme olsun yeme içme masrafi olsun ne zamandan sonra düzene girdi?

İlk seneler gezdiniz mi yoksa düğün sonra olur ya borç harç onlari mi bitirmeye çalıştınız.... 

Merak ediyorum. ☺️ Sohbet olsun ...

58 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Borçsuz evlendik hemen çocuk yapmadık yedik içtik gezdik hala aynı kafadayiz gerçi değişen birşey yok 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bir tek nişanlılık dönemimiz iyiydi evlenmeye yakın tüm sorunlar bizi buldu evlendikten sonra da öyle Canımlı cicimli bir evlilik senemiz olmadı yani kısacası nişanlılık dönemlerimiz daha iyiydi
tarafından
Degisiyorlar bacim evlendikten sonraaa ..  nisanlilik doneminde goz boyuyorlar
(762 puan) tarafından
Ayn öyle ondan dolayı şimdiki aklım olsaydı asla evlenmezdim baba evinde babapm bizi gezdiriyirdu geziyordum tozuyirduk koca geldi market bile izin vermiyor gizli ihtiyaç alıp geliyorum (ㆁωㆁ)ಥ‿ಥಥ‿ಥಥ‿ಥಥ_ಥಥ_ಥಥ_ಥ
tarafından
Vallahi yalana gerek yok Ben baba evinde hiç gezmedim de öyle mutlu bir aile tablosu ile piknik de yapmadım kocamın evinde bunları gördüm ama babamın evinde Yasak olan şeyler kocamın evinde de yasak mesela tek başıma dışarı çıkamıyorum Bu da beni fazla zorlamıyor Çünkü babamın evinden alışığım
(1,921 puan) tarafından
Keşke insanlar ne olduğunu evlenmeden önce gösterseler  kimse üzülmese
tarafından
Gosterirler mi nisanliyken bi ayagima kapanmadigi kalmisti gerci hos onu da yapti ayakkabilarimi baglamisti :)
0 oy
(1,381 puan) tarafından
İlk seneler eşimin iş yoğunluğundan dolayı fazla gezemedik . 3 yıldır acısını çıkarıyoruz iyi geziyoruz il dışı olsun il içi olsun ☺️☺️
0 oy
tarafından
Evlilik tam anlamı ile oturmuyor her zaman bir sorun çıkıyor haylada da öyleyiz 
tarafından
Amin hepimizin
(762 puan) tarafından
Ayn bdnde senin gibiyim Allah sonumuzu hayır etsin
tarafından
Amin amin canım
0 oy
(732 puan) tarafından
Hep gezdm 3 yıla gircem halende öyle sadece dışarıdan yemek yemiyorz artık arada yeriz akşam evde yemek yapmam çalşyorz öyle bir hayat 
0 oy
tarafından
Biz Mart'ta evlendik 2019 da havalar soğuk olduğu için temmuzda 15 günlük tatile gittik eşim ilk günden beri aynıdır canım cicim ayları derler ya o hiç olmadı yani ilk gün nasılsa hala öyle hep gezdik hala da geziyoruz 
(1,921 puan) tarafından
Ne güzel ❤️ Allah bozmasın gezmenizi keyfinizi
tarafından
Amin canım hepimizin ❤️
0 oy
tarafından
İlk senemiz güzeldi yiyip içip gezip yatıyorduk anca keyif yapiyorduk
(1,921 puan) tarafından
Çok güzel
0 oy
(6,181 puan) tarafından

Hem borç ödedik hemde gezdik hiç durmadık valla doğum yapacağım güne kadar gezdim şimdi hâlâ daha geziyorum:)

(1,921 puan) tarafından
Çok güzel Allah bozmasın
0 oy
tarafından
borçlu evlendik hala borç ödüyoruz  az kaldı gezme tozma pek olmadı 2 bebe var 4 yıldır evliyiz iste  :-D
0 oy
(8,326 puan) tarafından
İlk yıllarımız zor gectı bıraz bırbırımıze diş geçirmekle gectı ama cokta gezdık tozduk.4 yıldan sonra kendımıze geldık 5 yıl bebek yapmadık yeme içme masrafı duzene girmiyo cunku hersey pahalandı.
(1,921 puan) tarafından
Çok haklısın.
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Bizim borcumuz yoktu ama rezalet bir şekilde geçti anlatsam roman olur şeklindeydi para vardı hiç bir harcamamiz yoktu ama eşim para toplayalım diye hiç bişey yapmadı neyse ki geçti o günler çok şükür 4 senelik evliyim 2 çocuğum var şimdi ki halime binlerce kez şükür ilk başta bence çoğu erkekte benim hükümlerimi dinlesin diye baskı yapan tipler çok oluyo eşim o zaman öyle yaptığını kabul etti en azından simdi iyiyiz 
0 oy
(421 puan) tarafından
3 sene gezdik. Ikimizde çalışıyorduk borçsuz evlendik cok şükür. Bebek yolda hızlı zamanlar bitiyor :)) 
0 oy
tarafından
2 yıl nişanlı kaldık çok zorluklarla evlendik 2 yıl çocuk düşünmedik eşimin düzenli işi maaşı yoktu ama çok caliskandi evlendik 1 ay olmadan eşim ise girdi rabbim yardım etti ilk sene borçlarımızı ödedik ikinci senede gezdik yakın çevreler olsada güzel olmuş tu
(1,921 puan) tarafından
Hm Allah mutlugunuzu bozmasin❤️
tarafından
Amin Allah razı olsun sizinde cümlemizin bozmasın ❤️☺️
0 oy
(119,326 puan) tarafından
borcumuz yoktu bizim
(1,921 puan) tarafından
Gezdiniz o zaman  :)
(119,326 puan) tarafından
2 hafta surdu balayimiz desem ❣️
0 oy
tarafından
İlk sene birbirimizi hiç görmedik eşim görevdeydi yıldönümünde bile yoktu yanımda  :) görevden döndüğünde oğlum 3aylıktı şimdi geziyoruz üç kişi :))
(1,921 puan) tarafından
Ya Allah uzak etmesin sizden bir daha ❤️
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Hemen çocuk yapmadık gezdik bol bol pazar günleri sabah uyanıp çıkıyorduk gece geliyorduk hamile olana kadar böyle devam etti sonra pandemi de geldi zaten 
(1,921 puan) tarafından
Allah bozmasın ❤️
0 oy
(48,680 puan) tarafından
borcsuz evlendik calisiyodum cok gezemedik iki yıl sonra kizim oldu ❤️
(1,921 puan) tarafından
Allah size bağışlasın. En güzel yerleri görün hep birlikte ❤️
(48,680 puan) tarafından
aminn insallah canim
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Borcumuz yoktu ilk 2 sene çok iyidi sürekli eşimle gezdik güzel vakit geçirdik 3 cü sene pandemi girdi evde geçti 4 sene bebe oldu şimdi bebeğimle dışarı fazla çıkamıyoruz çıksakta pişmanlıkla dönyoruz
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Borc bataginda senetlere karşı romantik yemek yiyoduk
0 oy
tarafından
Borc derdimiz yoktu sukur balayina gitmedik ama dibine kadar ggezdik zati ilkevlilik yildonumumdede hamileydim 2ay sonrada dogurdum bebe telasi falan ama guzelmiydi guzeldi sukur ☺️
tarafından
Bende ilk evlilik yıldönümüzde hamileydim evlendik 10 ay sonra hamile kaldım şimdi bebegim 2 aylık.  2. Yıl dönümümüzde 3 kisi olarak gireceğiz
(1,921 puan) tarafından
İlk evlilik yıldönümünde benimki kucağımda olacak inşallah ☺️
tarafından
Masallah sizede rabbim daim etsin insallah ☺️❤️

İlgili sorular

+1 oy
35 cevap 927 göst.
31 Mart 2024 Diğer kategorisinde Deryaa.u (492 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 251 göst.
1 gün önce Aile kategorisinde Nursenaberkan (199 puan) tarafından soruldu
0 oy