0 oy
240 göst.
Diğer kategorisinde (3,739 puan) tarafından

Yaa artık ağrıdan kafayı yicem sürekli acile gidiyorum serum takip yolluyorlar ameliyat için ne aradilar ne bir şey yaptıklar yemek yiyemiyorum korkudan sancım gelirse diye ozele verecek param da yok :'(

8 Cevaplar

+1 oy
(48,671 puan) tarafından
gecmis olsun canim
(3,739 puan) tarafından
Saol kuzum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne için canım ameliyat falan geçmiş olsun 
(3,739 puan) tarafından
Saol kuzum safra kesesinden taş ve çamur var
tarafından
Rabbim şifa versin canım sen arasan
(3,739 puan) tarafından
Gidicem artık dayanamıyorum
0 oy
tarafından
O devlet hastanesini allah nasl biliyosa oyle yapsn  

(3,739 puan) tarafından
Yaa kafayı yicem artık olmemizi mi bekliyorlar yaa durumum iyi olsa zaten ameliyat demezler
tarafından
Ya haberde duydum adamin safra kesesi patlamış   cihaz takip gondermisler 5 ay snra ameliyata almislar
 Yine devlet hastanesi
(3,739 puan) tarafından
Benimde taş kanalı tıkamis
(2,194 puan) tarafından
Sarılık değeriniz kaç ki acaba o zaman bilurbinleriniz yüksek olması lazım karacigerinize falan baskı yapmasın Allah göstermesin yani tıkalı ise tamamen değerlerinizi kontrol ettirdiniz mi hiç canım eğer yüksekse beklemeyin iyi bir hastane doktor bulun
0 oy
(421 puan) tarafından
Safra kesesimi
(3,739 puan) tarafından
Peki ameliyattan sonra sancın oldu mu bidaha
(421 puan) tarafından
Hemen toparladım ne yeme ne içmede hicbir sıkıntı yok  çok şükür canım.  Benim durumumda cok kötüydü hastaneye gideceğim gün ölecek gibiydim.  Taş pankreas kanalına girdi diye şüphelendiler sarılıktan şüphelendiler zaten iltihaplanmıştı bide safra kesesinin ici. Mr endoskopi vs bsuru şeyle uğraştım. Ameliyattan sonra sadece 1 gece hastanede kaldım sonra kalkıp eve geldik . Ilk zamanlar beslenmeme dikkat ettim şimdi eskisi gbi besleniyorum
(3,739 puan) tarafından
Benimde taş kanalı tıkamis:( bende her ağrı girdiğinde ölüyorum sanıyorum bide bebeğim var ona iyi bakmak için iyi olmak istiyorum
(421 puan) tarafından
Ameliyat sonrası bakamam diye korkma canım hemen toparlanirsin.  Böbrek taşı degilki sanki çekip düşürüp kurtulasın.  Alınması şart
(3,739 puan) tarafından
Kesinlikle ne zamandır çekiyorum :(
0 oy
tarafından
kusura bakma da bende devlette safra kesesi ameliyatı oldum illa özel mi olmasi gerekiyor daha özel hastaneye gitmis değilim  hastanenin aramasini beklemek yerine kendin gidip muayene olsan onlar ameliyat gününü ayarlarlar zaten
(3,739 puan) tarafından
Ameliyat için isim soyisim aldilar bir sene boyunca aramadilar bekledim sürekli acildeydim serum takip yolladılar anca
tarafından
poliklinige git bir daha
0 oy
(225 puan) tarafından
Ozelde 7 bin tl yapıyorlar çekmeye degermi ??
(3,739 puan) tarafından
Eşim vermiyor işte o kadar parayı:(
(225 puan) tarafından
Bu adamlarla siz neden evlisiniz ??
(3,739 puan) tarafından
Inan böyle olacağını bilsem evlenmezdim
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım 
(3,739 puan) tarafından
Saol kuzum
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Bende de çamur vardı çok ağrısı oluyordu ama geçti doktor bana da bayramdan sonra ameliyat ederiz demişti ama olmadım kendiliğinden geçer mi bilmiyorum 5 senedir ağrı yok. Size de geçmiş olsun 
(3,739 puan) tarafından
Bende de ağrı yoktu uzun zamandır tekrarladı ama

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 259 göst.
29 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Pamuk prenses (803 puan) tarafından soruldu
+5 oy
42 cevap 1,586 göst.
0 oy
1 cevap 72 göst.
0 oy
10 cevap 322 göst.