+1 oy
735 göst.
Diğer kategorisinde (1,098 puan) tarafından
Dısarı giyimime karısiyor hadi tamam evde diyrm istedigim gibi acık giyineyim mini etek sort ne bilim kısa elbise insan esinin oldugu bir evde ona da olsa giyinir yani o da tutmus giyilmez diyor ona da karısiyor nasıl bir dusuncesi var acaba ya evde insan niye giyinemesin kocasi boyle dusunen var mi anlam veremiyrm bu giyim konusundaki düsuncelerine

47 Cevaplar

0 oy
(356 puan) tarafından
Benimkide öyle canım sanki kim gorecekse evde
-Reklam-
0 oy
(31 puan) tarafından
Beş yıldır evliyim bir yıla yakındır kapandım  ama hala evde kayinvalidemlerde kısa kollu eşofman tarzı giyerim evde istersem de atletle dolaşırım bisey demez dışarda da açıkken çok sorun oluyordu da kapandım şimdi hiç birşey demez bazen ben sorarım bu çok mu kısa çok mu dar falan diye sen bilirsin der karışma huyu  kalmadı çok şükür 
0 oy
tarafından
Benimki karışır evede dışarıyada.
0 oy
(1,788 puan) tarafından
Bana ne evde ne dışarıda karışır evlenirken herkesin yanında dediği bir laf var herkes kapalı benden de beklediler dedi Merve nerde ne giyeceğini bilir diye balayına gittik kısa etek sort elbise mayo giydirdi ama rizeye geldik normal giyindim evdeki halime hiç karışmaz 
0 oy
tarafından
Evdede kapalö giyinmek ne biliyim olmaz ya 
0 oy
(8,525 puan) tarafından
Ne etlıye ne sütlüye karısır cıplak gezsem umru olmaz 
0 oy
tarafından
Kapalı bayanım eşim tüm perdeleri çeker önüne pijamayla şortla gezem bile bişey demez 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 318 göst.
4 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysglnva (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 512 göst.
9 Kasım 2022 Diğer kategorisinde EceAtlas (147 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 445 göst.
0 oy
8 cevap 132 göst.
25 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde seren55 (1,478 puan) tarafından soruldu

384,633 soru

11,505,856 cevap

35,158 kullanıcı

...