0 oy
131 göst.
Diğer kategorisinde (364 puan) tarafından
Oğlum 1 yaşına yeni girdi gündüz 2. Uykuya direniyor teke düşürmeyi düşünüyorum var mı aranızda 1 yaş bebeği gündüz 1 defa uyuyan 

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benimde 13 aylik bir haftadır bir uyku tek yapıyor malesef ikinciyi uyumuyor bende zorlamiyorum canim zaten akşam erken uyuyor 
(364 puan) tarafından
Yw benimki sabah 7 buçukta kalkıyor akşam 11 de uyuyor tek uyku nasıl olcak bilmiyorum ama çok alt üst oldu bütün düzeni uyku konusunda
-Reklam-
0 oy
(811 puan) tarafından
9aylık 1 uykuyla aksamı edıyor :) 
(364 puan) tarafından
Ovv çok erken aslında biraz araştırdım 1 yaş bile erken 15 aylıkken diyorlar ama her bebek faklı işte
0 oy
(2,710 puan) tarafından
Benimki 15 aylıkken teke düşürmüştü. 
(364 puan) tarafından
Hmm evet aslidna olması gereken de o ama 12
 Ayda mahvolduk uykuları acayip bozuldu çok direnir oldu tek çarem tek uykuya geçişi denemek
0 oy
tarafından
Oğlum 14 aylık olacak 2 haftadir tek uyku yaoiyir yani öğleden sonra çok yorulursa ikinci uykuyu uyuyor.
(364 puan) tarafından
Anladım biraz erken oldu bizim ama bi umut deniycem belki düzene girer
0 oy
(92 puan) tarafından
1 yaşında oğlum  2 gün oldu yaşına gireli önceden 2 defa uyurdu oglen smdi bı defa uyuturum akşamda erken uyur 2 defa uyuyunca gece uykuya direniyor cnku canim
(364 puan) tarafından
1 yaş hic beklediğim gibi gelmedi aşırı inatlaşmaya başladı sürekli istediği olmayınca ağlıyor uykuları hem gece hem gündüz alt üst oldu baklm birde tek uykuya düşüreceğiz görelim belki düzelir uykuları sizin bebis erken uyuyormuş bizimki 11 den önce uyumuyor belki böylelikle gece uyku saatini öne çekerim
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Yok. Benim sabah 7 de uyandı geri uyuttum 10 kalktı şimdi salladım yine uyudu yarım saat 1 saat uyur kalkar saat 3 4 gibi yine uyur ama kısa kısa uyur uyanır 
(866 puan) tarafından
Tek e düşünce daha uzun uyuyorlar parça larça uyumamış oluyor kendisi için iyi bişi
(364 puan) tarafından
Teke düşürünce kaç saat uyuyorlar 2 3 saati buluyor mu
(866 puan) tarafından
Evet canm bide ortamınada bağlı kendi yatağı odası ışığı ses vs
0 oy
tarafından
Evet benim oğlumda bir kere uyuyodu aynı sizin dediğiniz gibi direniyodu baktım tek uyku yetiyo teke düşürdük iki yaşına girdi tek uykudayız hâlâ bu arada uyumak istemiyodu baktım akşam altı gibi uykusu geliyo bende zorla uyutuyorum uyumadığı zaman uyumazsada uyutmuyorum akşamda uykusunu açıyorum dokuz buçuk gibide odaya gidiyoruz uyumak için 
(364 puan) tarafından
Demek ki sizin bebis de sinyalleri vermiş uykuları düzeldi mi acaba teke düşünce iyice bozulmasından korkuyorum
tarafından
Aynen kuzu evet düzene girdi hatta geç uyuyo diye birazda erkene çektik uykuyu 12 1 gibi uyuyo bazen biraz sarkıyo geneldede üçte üçe doğru yada ikide filan uyanıyo akşamda dokuz buçuk olunca odaya gidiyoruz bazen hemen uyuyo bazen bi saat filan dönüyo o zamanlar ya yorgun olmuyo yada fazla yorgun olup bi yeri ağrıyo sanırım
0 oy
tarafından
Yırtıyor bir yerlerini uyucam diye 3 tur uyutuyorum
(364 puan) tarafından
3 de çok değil mi ben çok zorlanıyorum 2 kere uyutcam diye
tarafından
Çok ama istiyor gecede uyuyor o yönden sıkıntı yapmıyorum
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Yok benimki 2 uyku yapiyor 14 aylik
(364 puan) tarafından
Masalhh olması gereken de o ya
0 oy
(875 puan) tarafından
Valla benim bebeğim bir yaşına girmeden önce günde iki uyku yapardık şimdi bir uyku yapsa şükrediyorum direniyor ağlıyor bağırıyor uykusu olmasına rağmen geçici bir dönem diye düşünüyorum 
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Hiç belli olmuyo valla ya bazen iki kere uyuyor ama o da az uyursa gün içinde çok yorgun olup uyursa da bir kere uyuyor genelde. 
0 oy
(752 puan) tarafından
Benimki uykusu geldi ki hiysuzlaniyor tam uyuttum diyom yanından kalkarken bı çit sesine uyanıyor ağlıyor buda uyumuyor bir yaş sendromumu acaba bilemedim her cociu farklıdır ozeldir 
(866 puan) tarafından
Onu bırakıp gitme diye uyumuyor bnm oğlm sabah 5 te uyandı salladım uyudu lavaboya gittim gldm kalkmış geri bnde yanına aldm salladım sarıldım uyuduk :)
0 oy
(119,326 puan) tarafından
1 yas 2 uyku ideal ama
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Kızım 13 aylık olcak geçen ay hep tek uyku uyudu şimdi yine ikiye çıktık iki uyumak istiyo 
0 oy
(866 puan) tarafından
Evet cnım 1 yaşına girdi teke düştü uyku bnde öğlen 1 e kadar oyalıyorm yoruluyor öyle yatırıyorm uykusunu alıncada daha dinç ve mutlu uyanıyor 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Var canım ama günü günü tutmaz ki, çocuk erken kalkarsa sabah 7 gibi 2 uyku ihtiyacı olabilir biraz geç kalkar 9 1o gibi ozaman tek uyku yeter gece güzel uyur
0 oy
(4,152 puan) tarafından
brnmki 19 aylik daha bir aydir 1.e dustu 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 74 göst.
0 oy
4 cevap 71 göst.
0 oy
3 cevap 62 göst.
18 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy