0 oy
621 göst.
Aile kategorisinde (286 puan) tarafından
Kızlar eşinize aşıkmısınız sevıyomusunuz ya ben bunun ayrımını blmıyorum benım eskı oostları okuyanlar bılır esımle durmumu aşk bittide acaba bunu bana tuhaf gelıyo kaldramıyorum sogudugmu dusunuyorum acaba buyuzdenmı eskıden kalbım atardı onun eve gelmesıne yakın heycanlanırdım vakıt gecırcez dıye evde yan yana olalım gerısı onemlı degıldı kalbım carpardı ona bakınca sımdı böle seyler yok sizler nasılsınız sızde durumlar nasıl konısalım dertleselım

42 Cevaplar

+2 oy
(2,136 puan) tarafından
Asik değilim ama seviyorum.

Zaten aşık olan bı an o olmadan duramaz 
(286 puan) tarafından
Yanı kalbınız atıyomu esınızı gordugunuzde heycanlanıyomusunuz yoksa normalmısınız bunu merak edıyorum
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Cok cok fazla seviyorum bazen aradığında bile kalbim çarpar hala işten eve geldiğinde heyecanlanirim içimde kelebekler uçuşur sanki 6 gündür yok ev öyle boş öyle sessiz ki tişörtünü koklayıp duruyorum yikamadim bile üstünden çıkarınca❤❤❤❤❤
tarafından
O zaman sıra falan vardır kuzum arar yine sen sıkma canını
tarafından
Özledim çok özledim cokkkkk dayanamıyorum artık yapamıyorum onsuz yaşamak istemiyorum ona moral veremiyorum o bana veriyor 7 kapı arkasında olan o özgürlüğü alınan o morali ben vericegime o bana veriyor
tarafından
Kurban olurum kiz ben sana sen içini ferah tut illaki ortaya çıkacak suçsuz olduğu bacım
tarafından
Hayatımın nasıl tepetaklak oluşunu seyrediyorum
(286 puan) tarafından
Masallah canım rabbim daim etsın ❤️
0 oy
tarafından

Canım her evlilik bir sınav süresinden geçer. Hem aşığım, hem seviyorum<3

tarafından
Allah ayırmasın huzurlu mutlu yuvanı bozmasın inşallah çiçeğim masallah masallah❤❤❤❤❤❤
tarafından
Nerdeydin seni göremiyordum. Bu arada buzları erittik. Bebek konusunuda kapattık. İlacları kaldırdım. Çok rahatız. Kendimizi çok yıpratmışız meğerse.
tarafından
Bugün misafirim falan vardı canımın ici fazla girmedim☺Masallah canımın ici Alllahim bozmasın insallah hayırlı zaman da hayırlı evlatlar nasip etsin ikimizede❤❤❤❤❤
tarafından
Amin kuzum Amin
(286 puan) tarafından
Herseye ragmen askınızı sevgınızı koruyabılmıssınız nekadat guzel ❤️
0 oy
(2,161 puan) tarafından

Benim adam yazları yakışıklı oluyo böyle deli gibi oluyorum ona karşı ahahaj ama kışları selam aliküm ve alekümü selam yani :D 

(240 puan) tarafından
Ahaha niye yazın öylr kız sadece
(2,161 puan) tarafından
Sıcaktan heralde gözleri bal rengine dönüyo ahaha :D
(286 puan) tarafından
Ahahaha oda iyimiş ya enazından yazları deli oluyosunuz :D
0 oy
(7,740 puan) tarafından

Yani olup bitmiorum :)

0 oy
(1,334 puan) tarafından
Valla bende bilmiyorum ki belkide sadece alışkanlıktır bende eskiyi düşününce şimdi ne kadar monotonlasmisiz onu fark ettim esimede dedim ama benim için sorun yok dedi fakat ben biraz ne bilim eski zamanları özlüyor gibiyim 
0 oy
tarafından
Seninki alışkanlığa dönmüş normal ben en baştan beri seviyorum duygularını çok belli edebilen biri değilim standart seviyorum önemsiyorum ilgileniyorum bu kadar bence evlilikte en doğrusu böyle ne fazla ne az olmak
0 oy
(196 puan) tarafından
Askta biyere kadar 
0 oy
(132 puan) tarafından
Aşığımm ama kavga edince içimdeki aşk biranda nefrete dönüşüyor :) 
0 oy
(158 puan) tarafından
Hem aşığım hem seviyorum.rabbim sizinde muhabbetimiz artirir ins eskisi gibi kalbin çarpar canim
0 oy
tarafından
Aşk sevgi hepsi var Allah a şükür. Yaklaşık 3 yıldır evliyiz. İşteyken defalarca konuşur mesajlasiriz. Şimdi mesajların çoğu kız napıyor nasıl oldu ama olsun :))).

Tanışma söz nişan evlilik derken 6 yıldır da birlikteyiz.

Aşkımızın 2 aylık ta bir meyvesi var şuan bin şükür ❤️
0 oy
(3,127 puan) tarafından
O kadar soğudum ki genel olarak herkesten soğudum lohusa kafası mi bilmiyorum ama gıcık oluyorum ne dese bana batıyor sabah öksürüyor mesela ses çıkardı diye sinirim bozuluyor dovebilsem böyle tokatliycam o derece yani :) bunlar aşkın cilveleri heralde 
(286 puan) tarafından
Senınkı lohusalıktan ozaman canım gecer zamanla mutlaka rabbım yardımcın olsun ❤️
0 oy
(240 puan) tarafından
Aynı durumlar bende de var seviyo muyuum bilmiyorum. Çok soguttu kendinden 
(286 puan) tarafından
Nasıl anlıcazkı bız bunu tuhaf tuhaf dusunceler gelıyo aklıma masıl cıkcam bu ısın ıcınden blmıyorum :/
0 oy
tarafından
Seviyorum aşk bambaşka bir şey  

Aşık olduğum  kişi  bekarken di kocami seviyorim aşık olamadim yani blmyrm
(286 puan) tarafından
Peki kocana akrsı nasılsın canım herycanlımısın kalpın carpıyomu daha nasıl sorayım bılemedım
tarafından
Yooo carpmiyr normal bir insan yani bnm icin aman aman ölmüyorum
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Ya bn eşimi ilk gördümde aşık oldum halada öyleyim ama biraz evliliğimiz bu benim saçma kalabalıklarım huzurumuzu azcik kaçırıyor çok seviyorum eşimi çok kıskanıyorum 
(286 puan) tarafından
Nekadat guzel hep sevın ve sevılın ısaAllah ❤️
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Sevgi daim temiz sevmeli insan kusursuz aşk meşk zırt pırt bişey benim için 
0 oy
(2,310 puan) tarafından

Eşimle 3 yıldır tanışıyoruz 2 yıldır evliyiz, hala çok aşığım. Vakit geçirmeyi, sarılıp, öpüp, koklamayı çok severim. Rabbım yokluğunu göstermesin. <3

(286 puan) tarafından
Mutlulugnuz daım olsun ❤️
0 oy
tarafından
Hem aşığıyım, hemde aşırı seviyorum. Her işten gelişte hala ona kapıyı açarken heyecanlanıyorum. Konsol oyunu oynadığında salonda birden özlüyorum gidiyorum sırnaşıyorum. O da özlediğinde gelip aynı şekil gelir sırnaşır. Her akşam yatmadan önce günü değerlendiririz iyi geceler seni seviyorum diyip uykuya geçeriz. Sabaha ne olacağımız belli olmayacağı için. Sabah uyandığında işe gitmeden önce beni öper yat sen ben çıkıyorum seni seviyorum dikkat et kendine der ben de aynı şekil sonra gider. Uyandığımda günaydın mesajı atar. Allaha binlerce kez şükür. Hayatımda onun gibi biri var. Hayatımda yaptığım en güzel şey onunla evlenmeye karar vermem. 
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Arada olur öyle dertme etme.
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Hem AŞIĞIM HEM Seviyorum zaten severek evlendik vazgeçilmezim le canım benim ya toplam 8 yıldır tanışıyoruz her seferinde kalbim çarpar bide dünyalar güzeli bir kızımız var çok şükür canım huzurum eşim...❤️❤️

İlgili sorular

+1 oy
44 cevap 724 göst.
8 Nisan 2024 Diğer kategorisinde ASENA40 (17,817 puan) tarafından soruldu

380,376 soru

11,388,948 cevap

34,894 kullanıcı

...