0 oy
106 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (4,760 puan) tarafından
Arkadaşlar 8 aylık bebeğinize günde kaç kez hangi saatte neler veriyorsunuz gıda olarak ben sabah kahvaltıda yumurta, peynir, labne falan veririm blraz sonra öğleden sonra meyve veririm akşam da muzlu yoğurt yada sebze çorbaları sizler hangi saatlerde neler veriyorsunuz 

4 Cevaplar

0 oy
(224 puan) tarafından
Bende 3 öğün veriyorim sbh öğlen aksam
(4,760 puan) tarafından
Sende bu şekilde mi neler veriyorsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
3 ana öğün iki ara öğün ara öğünlerde çekilmiş ceviz içiyle  pekmezli bazen de sade meyve veriyorum canım
(4,760 puan) tarafından
Hım öyle çok olmuyır mu doyunca süt içmiyor hem zaten şimdi tadımlık vermek gerek doyurmak için değil sonuçta sütte önemli kuzum
tarafından
Doyurmak önemli değil ama yavaş yavaş alışmaları lazım altıncı ayda değiller sekiz aylıklar ve yine de azar azar yiyor süt de içiyor bebeğin iştahını göre değişir bu konu
0 oy
(6,047 puan) tarafından
E öğün veriyordum ama sana tavsiyem herşeyden ver o gün kendine ne yemek pisirdiysen hepsinden ver sadcee ona özel birseyler yapma. 
(1,831 puan) tarafından
Buna bende cesaret edemiyorum
(6,047 puan) tarafından
Valla bir yerden başlamak lazım. Kesinlikle yapmalısın. Ben iki çocuğumda da böyle yaptım şimdi hiç yemek ayırt etmeden herşeyden yerler
(4,760 puan) tarafından
Daha erken rahatsız oluyor blr kere denedim gece sabaha kadar ağladı
(6,047 puan) tarafından
Başından bu şekilde yaptığım için ben sorun yaşamadım. Annesi sensin tabiki en iyisini sen bilirsin evladın için
(4,760 puan) tarafından
Öyle kuzum benim bebeğim çok gazlıydı hala gazı var arada
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Sabah dediğin gibi yapıyorum yumurta peynir bizim kız çaya özeniyor pekmezi biraz sulandırıp kaşığıyla içiriyorum kahvaltıda öğlen meyve veya sebze çorbası akşam muhallebi veya sebze çorbası ve yoğurt . Bu verişlerim o güne göre değişiyor öğlen meyve verdiysem aksam sebze çorbası yogurt öğlen sebze çorbası veriyorsam muhallebi biraz da yoğurt. 
(4,760 puan) tarafından
Anladım canım bende bu şekilde yapıyorum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 117 göst.
7 Mart 2022 Diğer kategorisinde Yorgun0001 (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 106 göst.
0 oy
3 cevap 51 göst.
18 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Elifnur5634 (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 134 göst.
3 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Enes2020 (4,040 puan) tarafından soruldu

379,206 soru

11,351,497 cevap

34,822 kullanıcı

...