0 oy
94 göst.
Aile kategorisinde (20 puan) tarafından
19 haftalık olduk cinsiyetimiz erkek ismimiz Eymen oludcak bebek hareketlerini ben hissediyorum ama kardeşi göremiyor dışardan sizde durum nedir oğlum sabırsız görmek için:)) 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben ağustosta yapicam inşallah 27 haftalık oldu bizimki 

İnşallah sağ salim hayırlısıyla kucağına alırsın
(20 puan) tarafından
Amin inşallah canım senin bebek hareketlerin dışardan kaçıncı haftada belli oldu acaba
tarafından
23 haftadan sonra belli oldu ama benim bebe ablası gibi az hareket ediyor hiç öyle aşırı bir hareketi olmuyor
(20 puan) tarafından
Benim kisi gündüz uyuyor gece çok hareket ediyor ben hissediyorum ama dışardan daha belli değil
-Reklam-
0 oy
(272 puan) tarafından

Abi abla olacaklar hep öyle sanirim :))) bizim ekim degil temmuzun 23ü diye hesaplandi kizlarim hep karnimda konusuyolar hareket ettiginde hayranlikla izliyolar. Bi ara oynasin diye bekliyolardi simdide nezaman dogacak diye sabirsizlar. Saglikla kavusun insallah

(20 puan) tarafından
Umarım sağ sağlim kavuşursun canım Allah tüm gözleri yolda anne adaylarını bir an önce bebekleriyle kavuştursun❤️
0 oy
tarafından

Sağlıkla kucağına alırsın bebeğini inşallah canım benim oğlum da Ekim doğumlu ismi Eymen:))) ama benim ki 12 yaşında :D

(20 puan) tarafından
Allah bağışlasın canım benim büyük oğlumun ismi Emirhan küçük oğlumun Barış bunun da Eymen oludcak inşallah❤️
tarafından
Allah bağışlasın canım kaç yaşında bebelerin
0 oy
tarafından
Haftalarımız aynı :) kızımız olacak bizim de ismini Nazlı düşünüyoruz. ufak ufak hareketleri hissetmeye başladım. Eşime diyorum elini göbeğime koyuyor hemen ama dışarıdan hissedilecek gibi değil şimdilik. Sağ salim hayırlısıyla kucağımıza alırız inşallah
0 oy
(118,484 puan) tarafından
mihri gooosssss gerci gebe kosamaz ☺️☺️☺️
0 oy
(680 puan) tarafından
Birinci kızım da ekim ikinci kızımda ekimde olucak insallah 
(20 puan) tarafından
İlk oğlum ağustos diğer oğlum Kasım buda ekimin 25 gibi duyuruyor ama geç te gelebilir erken de evde 2 akrep burcu Birtane aslan burcuyla oludcaz inşallah❤️
(680 puan) tarafından
Aslında ilk kızımla aynı zamanlarda gebe kaldım 19 haftalık demıssınız benimki 21+3 gibi önde gidiyor ekimi bulmaz gibi yine bi tosun geliyor
0 oy
(3,242 puan) tarafından
Eylül de olacak inşallah doğumum oğlum gece uyumadan konuşuyor bebekte tepiniyor içerde ☺️ ismine karar veremedim daha
0 oy
(241 puan) tarafından
Bende 20+3 kızımm olcak inşallah 4 5 gündür hissediyorum ama bugün çok belirginleştiii hatta kasıklarımda bir attı küçücükk birdaha dışardan göremedimm 
0 oy
(887 puan) tarafından
Bende 22 haftalığım Eylül sonu Ekim başı doğum nasipse benimki de erkek yeni yeni başladık dışardan hareketlerini görmeye abisi de çok heyecanlı sağlıkla gelsinler inşallah

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 64 göst.
18 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Melezprenses (437 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 94 göst.
8 Eylül 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Cemrenin mamasi (8,082 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 247 göst.
27 Haziran 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 72 göst.
19 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Defneay789 (124 puan) tarafından soruldu

374,651 soru

11,206,081 cevap

34,507 kullanıcı

...