0 oy
96 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kac gecedir uyumuyor ya meme istiyor ya bacakta sallanmak bıktım artık bağırmak istiyorum avazım çıktığı kadar hem tek bakıyorum hemde hiç dinlenemiyorum. Allah'ım bıktım ya biktim . Hayattan soğudum kaç gecedir uyumadım :'(

9 Cevaplar

0 oy
(581 puan) tarafından
Valla bende öyleyim. İkiden beri uyanık. Uykuya dalamiyor. Sinirden agliyicm artik
tarafından
Bende agliycam artık bıktım ya  . Delircem en sonunda
-Reklam-
0 oy
(2,885 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun
tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Bende bende saat 2den beri uğraşıyorum. Gaz problemi var uyuyamıyor. Sürekli emmek istiyor bu sefer kusuyor. 3 tane kıyafet değiştirdik. :( Yeni daldı gibi ama hala ıh mıh mıkırdanıyor
tarafından
Of benim ki de hala kıvranıyor delircem
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Ben uyuyodum esim gececi oğlum uyuyo kaynanam geldi odaya bi dk gelsene diye gittim yam odada gorumcem yatiyodu cok kotu rüya görmüş ağlıyo bemde korktum valla dua felan okudum icim ferahladı dedi cok korktum bende simdi yattı yerine anneside otuma odasında hemen kapının dibinde bende odamdayım oğlumla uyicaz simdi
tarafından
İyi uykular canım size
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Bizde Oyleyız grip olmuş cok zor geciyor 
tarafından
Cildircam ben az kaldı
(1,629 puan) tarafından
Walla bazen bagırıyırum esım de yok ewde 1hafta walla uysandım
0 oy
(364 puan) tarafından
Vala al benden de o kadar oğlum 1 yaşına yeni girdi 15 gündür gece dalamiyor uykuya sık sık uyanıp ağlıyor denemediğin sey kalmadı başım sürekli ağrıyor 3 den beri uyutmaya çalışıyorum uykusu da var ama dalamiyor ağlıyor demin biraz emerken mayısti şimdi sallıyorum baklm 
tarafından
Bende bacağıma aldım ama bu sefer ben uyuyamıyorum.inslalah sen uyursun
(364 puan) tarafından
Hala kıpır kıpır uyuyacagini sanmıyorum 2 saat sallarım şimdi öyle dalar ben artık kabullendim benim oğlum uykuyu sevmiyor doğduğundan beri bu böyle ne zaman düzelir bilmiyorum gündüz de uyumuyor bu arada
tarafından
Benimki de uyumadı
(364 puan) tarafından
1 saat uyudu şimdi yine kalktı yine uyutuyorum gözlerini açamıyor uykusu var ınsalhh kolay dalar
0 oy
tarafından
Dismi çıkarıyor acaba
tarafından
Bilmiyorum Esma cildircam
0 oy
(257 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım kaç aylık 
tarafından
6 aylik olcaz canım. Çok sağol
(257 puan) tarafından
Canım belki bi sıkıntısı vardır. Uyumadıgı zamanlarda ağlıyomu
tarafından
Benim bebeğim çok mızmız uykulu iken hele aşırı mızmız . Yani dün hasta dedik ama ben gündüz çok uyuttum onun için de olabilir zorl uyuyorsa
0 oy
tarafından
Ben şimdilik rahat rahat uyuyorum kızım büyüdüğü için gece uyanmiyor ama bebe doğunca bellki bende uyumam
tarafından
İnşallah uyursun canım sakın bir bebeğin olur inşallah
tarafından
Hiç sanmıyorum canım ama inşallah sakin olur

İlgili bir soru bulunamadı

378,347 soru

11,324,558 cevap

34,775 kullanıcı

...