0 oy
336 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Nasılsınız kızlar yaaa.  Ben nasıl uykusuzum pazar kayınvaldeye grrik sün geldik kalabalık ua tabii kız Bi huzursuz oldu aslında çok severdi onları ama uzun zamandır görwmiyo ne gece gündüz uyutamadm şimdi kalktı tekrar  yatcam uyusun yksa çok huysuz siz neler yapıyorsunuz :) :) ×

13 Cevaplar

0 oy
(2,484 puan) tarafından
Gunaydin canim bende oglumla hazirlaniyorum semoş ve ceyhuneyle bulusucaz :))
(2,484 puan) tarafından
Ayni sehirdeyiz uzun suredirde birbirimizi taniyinca numaralar verildi şükür kavusucaz işte :))
tarafından
Selam söyle o zaman :))) iyi eğlenmelerr ceyhuneyle konusmustuk bir kac kere
tarafından
Hadi selamlar söyle bzde de :) ')') ')')
(2,484 puan) tarafından
Aleykum selam kizlar :))
(2,423 puan) tarafından
Aleyküm slaaaam canlar☺
-Reklam-
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Selam canim naapiyim kizla hala yataktayiz disi cikiyo cox huysuz uyumak istemiyo surekli agliyo bende kizi uyutup uyumayi dusunuyorum
tarafından
Snde benm kafadansn suan :D
0 oy
tarafından
Elektrik supurgemin fisi yandi cok uzgunum yastayım ne is yapsam diye dusunuyorum 
tarafından
Ayyy hadi yaaa.....
tarafından
Gercekten yaslardayım :(
0 oy
tarafından
Günaydın canım benimde eşimin test sonucu cıktı araştırma yapıyorum internetten 
tarafından
Kaynanam bilmiyor canım sadece eşimin abisi biliyor oda daha dün öğrendi eşim içimi dokmem lazım dedi abisine anlattı ve çok rahatladı abisi de arkasında oldu tabi ankaraya gidecez bir ay sonra abisi bende gelirim sizinle demiş neye ihtiyacınız varsa destek olurum size demiş maddi yönden yardım edemez ama manevi yönden allah razı olsun eşimi rahatlattı ya çok mutlu oldum
(1,755 puan) tarafından
Allah razi olsun peki canim kaynanan demiyomu niye olmuyo bebek kac yillik evliydin unutdum
tarafından
2 yıllık evliyim çocuk istemiyoruz dedik herkese daha erken diyoruz maalesef yalan söylemek durumda kaldik eşim istemiyor kimsenin bilmesini
(1,755 puan) tarafından
Anladim canim insallah olur yaa  sevinirsin kisa zamanda
tarafından
Aminnn inşallah
0 oy
tarafından

Evimin işini bitirmiş kiş temizligi yaapmiş bir annee çok rahatim kizimla ilgileniyorummm :)

tarafından
Ohh Vala ne güzel ☺️☺️☺️☺️
tarafından
:)) darisi başiniz aaa
tarafından
Saol ama ben kımzliğimi yaptn 3 gündürde evde yoktuk ev hala misss ama gene süpürürürm gene :) :) :) biyere giderken süpürür silerim :)
0 oy
(396 puan) tarafından
Bende kahvaltı yaptım oğlum uyuyodu 45 dk falan oldu uyandı tekrar sallıyorum inşallah uyursa biraz etrafı tıparloycam 
tarafından
Bnde kız uyursa Braz dha yatıcm 3 gündür hiç uyuyamadık
(396 puan) tarafından
Yaa kıyamam kac aylık canm
tarafından
6 aylk canm senn
(396 puan) tarafından
Benimki de 75. aylık canm
0 oy
tarafından

Bende kahvaltı yaptım bebisimi ilk defa görmeye gidicem saat 3 de heyecanlıyım :):angel:

tarafından
Hadi hayırlı haberlerle inşallah dha önce gtmemşmdin dmi
tarafından
Amin inşallah canım yok daha hiç gitmedim
tarafından
Haber ver bzede :) :) :)) :
tarafından
Tamam canım veririm dua edin
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Adet sancsiyla halsizlikle uzaniyorum evimde darma duman dunden her yer heryerde
tarafından
Geçmiyo o sancı çekmşyo Vala bak bugün dördüncü gn benm hala çekiyorum
(1,755 puan) tarafından
Bende daha 2 canim bide ben cok goruyorum kan pihtlari seklinde hamile olsaydimda 9 ay kurtulsaydim su illetden
0 oy
(12,993 puan) tarafından

Eşim nöbetten geldi kahvaltı yaptık şimdi mutfak bekliyor beni :D

tarafından
Gidersin yaa acelesi i var :D
(12,993 puan) tarafından
Hallettim temizledim :))
0 oy
(1,430 puan) tarafından
Benim kız tüm gece uyumadı uyutmadı gaz sancısından karnını doyurdum uyusun diye bekliyorum üzerine bide grip bitik haldeyim :(
tarafından
Ovv geçmi olsun ne kadarlık kızın. Azck zeytin yağı ver istersen
(1,430 puan) tarafından
35 günlük kuzum daha. Geceden beri iki kere kakasını yaptı zaten ama hala kıvranıyor
tarafından
Yetmemştir belki
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Ay valla çıkıp boya alacam üşeniyorum 
0 oy
tarafından

Selam canm . Bende küçük kızımla yapışık ikiz gibiyim salliyom uyuyor iki dakka geçmeden uyanıyor..:angry: bı kucagimda o bı teaftan da işlerimi yapiyom . Tam bunda rahatladm diyom büyük kızım bişe istiyo şimdi ona nar mandalina ne varsa isticegu yemizleyip verdim onune:D

0 oy
tarafından

İznimiz bitti cnm Ankarada ammemdeydim şimdi evimize dönüyoruz :)

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 1,024 göst.
23 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 46 göst.
0 oy
8 cevap 106 göst.
17 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 346 göst.
29 Eylül 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu