0 oy
149 göst.
Diğer kategorisinde (196 puan) tarafından

Beni zayflatti sankii :angel: kullanan varmi

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim de kafam da bu soru. Bu aralar taktırmayı  düşünüyorum  ama   sen hangisini taktırdın  artıları eksileri sen de  ne oldu   bir bilgi verebilirmisin  kimini duydum kilo aldırıyo  vs filan sen de neler oldu. Beni korkutuyo içim de bi alrt edevat ın duracak olması ama   hisseyor musun orda varlığını 
tarafından
Spiral le hamile mi kaldın kız omu anlamadım spiral mi  düştü bebek mi düştü
(196 puan) tarafından
Spiral dustu hamile kalmadim
tarafından
Amanınnnnn   e acımadı mı kız.
(196 puan) tarafından
Regl sancısı gibi ne fazla ne eksik :)
tarafından
Hım m   sanırım.taktıracam ya..... Korkunun ecele faydaası yok
-Reklam-
0 oy
tarafından

Spiral zayıflatır yada kilo aldırır diye bişi yok canım doktoruma sormuştum kilo aldırıyor mu diye hayır millet yiyo yiyo suçu spirale atıyor demişti :D

tarafından
Haha çok güldüm canım
(196 puan) tarafından
Zayıflatma olayi bence kanamanın fazla olmasından kaynaklı kan kaybeden biri kilo verir çünkü. Kilo alanda tatli krizi tutar mesela regl döneminde o sırada cok yerse kilo alır tabii ki ama spiralle alakasi var bence
tarafından
Spiral le alakası nasıl var canım ya midende değil bu rahminde niye sana çok yedirsin ki spiral olmayan kadın da regl döneminde canı tatlı çeker kanaması olur falan
(196 puan) tarafından
Midede degil ama regl olunca cok kanama yaptiriyor bu da tatli isteğini arttırıyor kan kaybediyoruz çünkü
(479 puan) tarafından
Hahah aynısını bana söylemişti
0 oy
(589 puan) tarafından
Ben 20 kilo vermiştim çünkü kanamam çok oluyordu 10 gün sürüyordu adetim
(196 puan) tarafından
Ayy benim 14 16 gun sürüyordu ilk spiralde o neydi kiiz :)))
(589 puan) tarafından
Evet çok zor ya ben çok halsiz düştüm artık hortlak gibi olmuştum çıkarttım çıkarmaz olaydım hemen hamile kaldım :))
(196 puan) tarafından
Ayyy valla mi :D
(589 puan) tarafından
Evet :))
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Kili aldirmasinla ve zayıflamasına alakası yok doktor yiyien alıyor yemeyen zayıflıyor hiç bir alakası yok dedi 

İlgili bir soru bulunamadı

380,998 soru

11,406,099 cevap

34,944 kullanıcı

...