0 oy
2,061 göst.
Diğer kategorisinde (3,769 puan) tarafından

Bilen bilir boşandım dün tartıştık bana nehirin üzerine yemin ederim seni öldürcm ailendn birindn birini öldürcm kan ckrticm diyor elinden geleni yapacakmış kızımı almak için alıp da başkalarına baktırcakmis bide küfür ettim bir kez diye delirdi onu kullanckms bende kullan bendede tehtid edişin duruyor gel beraber gidelim istersen vermeye dedim :)

Bekliyorum bakalım neler olacak

26 Cevaplar

0 oy
(7,768 puan) tarafından
Lütfen hemen asliyeye git nolursun
-Reklam-
0 oy
tarafından
unutma bunları gitme buluşmaya yuzyuze konuscak adam mı nereye gıdıyosun aklını basına al
(3,769 puan) tarafından
Cancağızim birşey sorucm açtığım post nerede neden kaldırıldı bliormsn
tarafından
hıc bı fıkrım yok
0 oy
tarafından
Daha 1 ay bile olmadan evladının üzerine yemin edip seni öldüreceğim diyen adamla ne konuşmaya gideceksin ya.muhtemelen yeminini yapacaktır.kac aydır düzelmeyen adam 20 günde mı düzelecek 
(3,769 puan) tarafından
Düzelmez yanımiz da kiizmizda olck ben tek gitmem cancağızim kızını görmeye glnce yemeğe davet etti güzel bir yer bul dedi nehir için rahat olsun dedi
Ve postum neden yok neden kapandı bliormsn cnm
tarafından
Canım yanında kızın da olsa neler görüyoruz.valla neden kapandı bilmiyorum,admine yaz istersen
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Bunu yazan bi adamla barisilmaz
(2,365 puan) tarafından
Kız bu kadın dalga geçiyor milletle kendi de kendini öldürüyordu gitti geldi oyun oynuyor bizimle burda dikkat çekmeye çalışıyor galiba sallama boşver yani
(1,254 puan) tarafından
Allah akıl versin
0 oy
(410 puan) tarafından
Yazdığın çok karışık ama o adamdan uzak dur adresini kaybettir
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Canım birde tahrik etmesen sonunda zararlı çıkan kadınlar oluyor biliyorsun ülkemizde adalet yok git şikayetçi ol ve bu durum inan sondaki emoji gibi komik değil

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 449 göst.
19 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 291 göst.
29 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Ayparca (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
52 cevap 1,308 göst.
9 Eylül 2023 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (336 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 336 göst.
2 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,408 puan) tarafından soruldu

381,957 soru

11,435,096 cevap

35,002 kullanıcı

...