0 oy
2,057 göst.
Diğer kategorisinde (3,769 puan) tarafından

Bilen bilir boşandım dün tartıştık bana nehirin üzerine yemin ederim seni öldürcm ailendn birindn birini öldürcm kan ckrticm diyor elinden geleni yapacakmış kızımı almak için alıp da başkalarına baktırcakmis bide küfür ettim bir kez diye delirdi onu kullanckms bende kullan bendede tehtid edişin duruyor gel beraber gidelim istersen vermeye dedim :)

Bekliyorum bakalım neler olacak

26 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Git uzaklaştırma al hemen canım hemende kadesi indir 
tarafından
Kadin cinayetne kurbn giden kadınların /90 uzaklsma oldugu halde öldürüldü
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bekleme git sikayet et cabuk boyke yavsaklarin napacagi belli olmaz 
tarafından
Hihrişim son postuma bakar mısın
tarafından
Yazdim kuzum basaricaksiniz inaniyorum ❤️
0 oy
tarafından
Niye hala uğraşıyor ki seninle muhatap olma bence boşver 
0 oy
tarafından
Sktirsin gitsin başı anasına gire koyduğumun andavalı havlayan kuçu ısırmaz 
0 oy
tarafından
Sen sevda mısın?
(4,547 puan) tarafından
Yoksa yalan dolan :D kusura bakma birden aklıma geldi
tarafından
Bende yazdıktan sonra kesin devamını biri getirir diye düşündüm zaten :) :)
(196 puan) tarafından
Oha bu gercekten sevda kanitlayabilirim
(4,547 puan) tarafından
Kim sevda
tarafından
Boşanan sevda :)
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Kades uygulamasını indirin şaka ya gelmez içer içer birinize zarar verir gidin uzaklaştır ma alın 
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Bence derhal bunu şikayet etmelisin illa bişwy yapmasını bekleme allah korusun dediklerini kulak ardı wtme nasıl biridir sen bilirsin gözü döner bişey yapar aman allah korusun
0 oy
(119,343 puan) tarafından
koruma karari falan cikarttirnaya bak sikayet et
0 oy
(812 puan) tarafından
Kadesi indir ve direkt şikayetçi ol bu işin şakası yok gözü dönmüştür öfkenin aklı yok canım Allah'a emanet olun Rabb'im korusun sizi
0 oy
tarafından
Git şikayet et canım ne yakacağı belli olmaz 
0 oy
tarafından
Öncelikle mesaj her zaman kanıttır siz küfür etmeyin tam tersi bırakın o yazsın bunların hepsini kanıt olarak kullanırsınız polise şikayet edin dava açın 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Git hemen şikayet et 
0 oy
(2,040 puan) tarafından
Onu nerden söylediyse ses kaydı yada ekran al git şikayet et karınca mı öldürüyor tırriik kimse o anca sinek öldürür şikayet et korkma cnm imkanın varsa da belli süre bi başka yere git
0 oy
(1,048 puan) tarafından
canim benim esimde bosanmak istiyor cocugun kac yasinda alamaz degilmi benden 
0 oy
tarafından
Boşandıgin adamla niye konuşuyor muhatap oluyorsunuz ki 7 yıl oldu bosanali daha hiç konuşmadım .çocuklar için diyorsanız çocuklar kendi iletişim kurabilir bence gerek yok konuşmaya
(974 puan) tarafından
Çocuğu. Görmek istediği zaman nasıl yaptınız peki hiç bir araya gelme durumu olmuyor mu bnm de kızım kucuk görmek istediğinde nasıl tek göndercm aklım kalir vala
tarafından
Küçüğü yollamadim büyük te kendi konusur zaten baba hiç ilgisiz 4 kere ancak gördü galiba muhatap olma sinir ciz yerini bilsin tehdit ne ya bir kere günü gelmeden gelmiş çocuk görmeye polis çağırdım polis gününde gel dedi öğle
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Uzaklaştırma al polise şikayet et. Böyle psikopatlar yüzünden biz kadınlar canımızdan oluyoruz 
0 oy
(380 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun.bosanmadan önce her naneyi yerler herseyı yaparlar sanıyorlarkı boyun egcez bosanamıcaz ama bosandıkdan sonrada sonrada kudurmus ** gıbı etrafa saldırırlar.cok dıkkat et canım 
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Uzaklaştırma kararı al ve mutlaka KADES uygulamasını indir bu uygulamanın aktif olabilmesi için konumunun hep açık olması lazım bilgin olsun 
0 oy
tarafından
Cnm sen yine ters davranma ne yapacağı belli olmaz ALLAH KORUSUN 
0 oy
tarafından
bence hic cevap verme olum taklidi yap şimdikilerin  ne yapacağı belli olmaz kışkırtma cocuk var arada yipranir hicbsey olmasa dahi

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 436 göst.
19 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 285 göst.
29 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Ayparca (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
52 cevap 1,302 göst.
9 Eylül 2023 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (334 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 329 göst.
2 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,368 puan) tarafından soruldu

380,181 soru

11,381,436 cevap

34,874 kullanıcı

...